Здравейте искам да питам

mafiota9124

New Member
Здравейте искам да питам , тъй като сам нов в форума и в занайта искам да попитам който има възможност и време да попише ще сам му благодарен да обясни КАДЕ КАК да правя онлайн бизнес искам да помоля този който щ е пише и обяснавма нека да пише каде как да влезна как да се регистрирам в кой сайтове какво да правя и всичко друго. Благодаря предварително !
 
и ето пак се почна... бате тука всички като са дошли това са попитали - и всички са получили един и същ отговор - чети темите из форума -там пише всичко. Никой няма да седне да ти пише наново къде да влезеш кво да цъкнеш и т.н. - както ти преложиш в предишния ти пост - чети важните теми от всеки раздел . когато се изясни малко мъглата и имаш конкретни въпроси с удоволствие ще ти отговорят всички. поздрави
 
Аз вече ти писах. Дано да съм ти помогнал някак си. Въпроса е че немога да ти дам (както и останалите предполагам) повече инфо, тъй като не са конкретни въпросите ти. :) Ще ти се помага, но и ти трябва да си помогнеш малко. Имаш думата ми.:)
 
Здрасти и добре дошъл на точното място за онлайн бизнес.
Според мен имаш няколко възможности:
1. Да кликаш на рекламни линкове, от което печелиш - ТУК* - имаш на разположение от 10 до 20 реклами на ден. Като кликнеш ти се отваря рекламата (не си длъжен да я гледаш) и чакаш таймер от 30сек. Взимаш $0.01/клик или около $0.20/ден. Повече пари се правят като регистрираш хора под теб и печелиш от техните кликове. Парите се получават чрез банка. Лично аз нямам време и за сега нямам взети пари от това.
2. Google AdSense - може би най-големия играч на пазара за пари от рекламни линкове. Трябва ти сайт, на който да поставиш рекламите, които автоматично се показват според съдържанието на сайта ти. Печелиш, когато някой кликне на рекламите. Ако е много посещаван сайта ти ще печелиш минимум по 100-200$, може и повече. Плащат предимно чрез пощенски чек.
3. Намираш си подходяща афилиейт (партньорска) програма като ТАЗИ или ТАЗИ . Две от най-точните и плащащи програми. Печелиш от продажбата на продукти (предимно хапчета), като езимаш комисионна до 50% от стойността на сделката (достигаща до $200 на продажба). Плащат по сметка - НАИСТИНА ПЛАЩАТ.

Има и други възможности за ПАРИ ОТ ИНТЕРНЕТ, но първо пробвай посочените горе.

*линковете са реф.
 
Последно редактирано от модератор:
бате и ти не си прав ние му обясняваме как да не се занимава с боклуците от bux.to а ти му даваш реф линкове... квоо ще си помисли са момчето
 
бате и ти не си прав ние му обясняваме как да не се занимава с боклуците от bux.to а ти му даваш реф линкове... квоо ще си помисли са момчето
много добре му е отговорил с 3 варианта за печелене на пари в интернет ...
 
много добре му е отговорил с 3 варианта за печелене на пари в интернет ...
хич не е добре вторите два са ок ама първия - момчето в предишната си тема питаше а бъкс.ту и ние ги нахранихме и да не се занимава , а сега го съветваме да се захване с тва... аз ако бях щях да си помисля че тука ташак си прават с мене
 
хич не е добре вторите два са ок ама първия - момчето в предишната си тема питаше а бъкс.ту и ние ги нахранихме и да не се занимава , а сега го съветваме да се захване с тва... аз ако бях щях да си помисля че тука ташак си прават с мене
няма какво да споря ...
 
vetzkov не си прав.
Момчето е избройл 3 начина, трите са три коренно различни неща и начини за печелене на пари от интернет. Чрез първия му показва че може да направи колкото за едно сокче на ден, а със третия колкото една минимална заплата на ден.
 

Горе