Здравейте на всички!

Здравейте колеги,

Направо не знам от къде да започна, трудно ми е да проумея защо до сега не съм бил потребител в този форум, не че не съм влизал, просто никога не съм се зачитал подробно.

Е, дойде време и аз да се регистрирам, името ми е Александър, основната цел на тази регистрация тук е, че имам стабилно работещ онлайн магазин за продан, но това ще го обявя когато натрупам 10 поста и 10 дни, все пак такива са правилата :)

Иначе съм сигурен, че ще стана редовен и активен потребител на форума, виждам, че има много хора с моя акъл тук (онлайн парички) :-o

На кратко за мен, занимавал съм се с доста работи като product creation, affiliate marketing и прочие, но към момента си бутам само онлайн търговията.

Таааа, добре заварили колеги, надявам се с присъствието си тук да бъда полезен и се вълнувам от предстоящото. Няма да забравя когато се регистрирах в WarriorForum преди около 5 години, доста неща научих и сега силно се надявам и тук да е така.

Пожелавам лека и спокойна вечер на всички! 8)

*** Оказва се, че регистрацията ми е от Март 2013, но нали се логнах с Facebook, та явно нещо не съм разбрал :lol:
 
От: Здравейте на всички!

Добре дошъл
 
От: Здравейте на всички!

Здравей и ти!

Пусни някоя тема, че да те налазят редовните "посрещачи", да ти обяснят колко си тъп, и да ти цвъкнат по някоя червена точка :)
Не ги дръж на празна ясличка дълго време, че само ще се изнервят още повече...
 
От: Здравейте на всички!

Благодаря на всички за уелкъм съобщенията, @Noke, тепърва ще се уча на правилата на "редовните посрещачи" :twisted:

Сега ще седна да почета за тези точки, репутация и подобни, че нещо са ми малко неясни как точно се трупат :confused:
 
От: Здравейте на всички!

Благодаря на всички за уелкъм съобщенията, @Noke, тепърва ще се уча на правилата на "редовните посрещачи" :twisted:

Сега ще седна да почета за тези точки, репутация и подобни, че нещо са ми малко неясни как точно се трупат :confused:

Вдигни 2-3 стари теми и ще разбереш.
 
Здравей и добре дошъл при нас.

По-скоро виж някоя обща тема, на която ще може да си полезен. Или нова, ако решиш, че има какво да споделиш с нас. Може и да се позавъртиш и около темите, в които питаме, колко сайта имаш, години, как ни намери и т.н. Мерси много и приятен престой тук.
 

Горе