Здравейте...нова съм и имам огромното желание да спечеля малко пари от интернет. :)

Fantasy_lady

New Member
Здравейте!Аз съм момиче на 17год. и имам огромното желание да спечеля малко пари от интернет.Можете ли да ме посъветвате нещо?Знам английски език много добре,непрекъснато следя клюкарски сайтове за Холивудските звезди и това може да е +.Ще бъда много благодарна,ако някой ми помогне с предложения :)
 
От: Здравейте...нова съм :)

мм...своя снимка? Изписва ми,че трябва да имам поне 10 изпратени мнения,а аз имам само 2 :(
 
От: Здравейте...нова съм :)

Ми правиш си блог в блогспот за клюки примерно...след тва се регистрираш в google adsense и easytrader пълниш блога с разни новини пускаш ги в свежо привличаш трафик ..потребителите кликат на рекламите ти печелиш...
Описах го все едно е детска играчка но за начало смятам че е добре
 
От: Здравейте...нова съм :)

Ми правиш си блог в блогспот за клюки примерно...след тва се регистрираш в google adsense и easytrader пълниш блога с разни новини пускаш ги в свежо привличаш трафик ..потребителите кликат на рекламите ти печелиш...
Описах го все едно е детска играчка но за начало смятам че е добре
Благодаря,а има ли някакъв начин да спечеля нещо с преводи или нещо подобно?И ако да,то как?
 
От: Здравейте...нова съм :)

Добре дошла тук, радвам се че си с Нас. Кажи ми скакво можем да ти помогнем? Ако искам може да погледнеш и да се повъртиш наоколо, ще намериш много инфо, както и ще ти гойде идейка какво оскащ да правиш, но от думите ти ми изглежда, че може да си измислиш нещо около хобито ти за новини около знаменитости, там може да се предлагат, както продукти от програми, така и адсенс, и какви ли не други рекламни опции ще имаш. Успехи и ако имаш въпроси, и препоръки, моля те пиши. ;)
 
От: Здравейте...нова съм :)

благодаря на всички за предложенията...може би ще започна с блог или нещо подобно
 
От: Здравейте...нова съм :)

Миме, добре дошла си тук!
 
Re: Здравейте...нова съм :)

Здравейте!Аз съм момиче на 17год. и имам огромното желание да спечеля малко пари от интернет.Можете ли да ме посъветвате нещо?Знам английски език много добре,непрекъснато следя клюкарски сайтове за Холивудските звезди и това може да е +.Ще бъда много благодарна,ако някой ми помогне с предложения :)

хобито ти екстра :) може да си направиш блог на англииски в които да преразкаваш някои от най интересните клюки които си прочела и да го монетизираш с адсенс :) като ще наблягаш на постетиртели от социални мрежи и оптимизация на блога за търсачките :)

би трябвало да се получи добре ще трябва обаче да запишеш някои родител / роднина за гугъл адсенс че трябва да си над 18 :)

не очакваи веднага да почнеш да печелиш много но ако си упорита и го искаш ще се получи много добре в последствие като понатрупаш опит можеш в движение други неща мини бизнесчета да си имзмисляш но за първа стъпка блог за топ клююките зувчи добре :)
 
От: Здравейте...нова съм :)

пак благодаря за предложенията,но все още се чудя дали ще бъда достатъчно упорита за да направя блог.Има ли някакъв начин да печеля като превеждам текстове или нещо подобно?
 
От: Здравейте...нова съм :)

и аз съм още съвсем новоизлюпен, но вече ми се въртят някакви идейки... за съжаление моя английски е доста по-слаб... ще се радвам да се сработим заедно и да делим после ;)
 
От: Здравейте...нова съм и имам огромното желание да спечеля малко пари от интернет.

В тази тема така и така заговорихме за блогове и печеленето чрез тях.В момента правя такъв на разни теми и искам да попитам по опитните колко мога да припечелвам с това ако се занимавам сериозно?:)
 

Горе