Здравейте, онлайн hustlers!

Ghosttt

Member
Здравейте!

От няколко години посещавам форума. Научих доста. Искрени благодарности на Админа за този информационен рай и на всички потребители respectfully!
Не знам, досега, защо не си направих труда да се регистрирам, само сталквах (Заради това си избрах такъв никнейм :p )
Малко за мен, на 20 години съм. Занимавам се с онлайн маркетинг от близо 3 години. Имам няколко успешни landing pages, предимно clickbank продукти и още толкова нереализирани идеи/мечти. Ще се опитам да помагам с каквото мога за общото благо на всички колеги и бъдещи такива!

Благодаря за вниманието! Хубава вечер Ви пожелавам!
Peace out!
 
От: Здравейте, онлайн hustlers!

Ми добре дошъл и успехи! :) Не се отказваш и всичко ще стане, рано или късно, живота е пред теб.... :)


Здравейте!

От няколко години посещавам форума. Научих доста. Искрени благодарности на Админа за този информационен рай и на всички потребители respectfully!
Не знам, досега, защо не си направих труда да се регистрирам, само сталквах (Заради това си избрах такъв никнейм :p )
Малко за мен, на 20 години съм. Занимавам се с онлайн маркетинг от близо 3 години. Имам няколко успешни landing pages, предимно clickbank продукти и още толкова нереализирани идеи/мечти. Ще се опитам да помагам с каквото мога за общото благо на всички колеги и бъдещи такива!

Благодаря за вниманието! Хубава вечер Ви пожелавам!
Peace out!
 
От: Re: Здравейте, онлайн hustlers!

Здравей и от мен. Надявам се да ти допада тук. :)

Пожелавам ти успехи и се надявам да се включваш с каквото може, да помагаш. :)
Благодаря! Ще се опитам да бъда полезен.

Sent from my Nokia с фенерче using Tapatalk.
 

Горе