Здравейте силно съм заинтересуван от Афилейт бизнеса

miro

New Member
Здравейте, първо да се представя. Казвам се Миро и съм от провинцията, силно съм заинтересуван от Афилейт бизнеса, но за съжаление съм много бос с компютрите, досега допира ми е бил- сваляне на филми и чат. От последното поне се научих да пиша :)
Чета форума от няколко дни, но едва вчера се регистрирах. Искам да помоля да ми посочите кои теми да прочета, като ссе съобразите с написаното по горе :)
Нужно ли е да знам английски език, ако искам да се занимавам с афилейт продажби, имам много въпроси, но за сега ще се въздържа.
Предварително Благодаря на отговорилите.
(После пак ще им Благодаря) :))))))
 
От: Здравейте

Не съм специалист но е желателно да имаш поне основни познания относно английския , иначе няма за какво да ти се посочват определени теми просто е добре да прочетеш всичко , особено важните такива за да добиеш най-обща представа за какво точно иде реч. След като се постараеш да събереш достатъчно информация от тук съм 99% сигурен че ще ти се отговори на въпросите , стига те да са точно формулирани.
 
От: Здравейте

Не съм специалист но е желателно да имаш поне основни познания относно английския , иначе няма за какво да ти се посочват определени теми просто е добре да прочетеш всичко , особено важните такива за да добиеш най-обща представа за какво точно иде реч. След като се постараеш да събереш достатъчно информация от тук съм 99% сигурен че ще ти се отговори на въпросите , стига те да са точно формулирани.
Благодаря за бързия отговор. Явно ще трябва да понауча езика, същевременно ще следя форума, и ще се постарая да науча каквото мога :)
 
Re: Здравейте

Здравей, Миро

1. Английски е задължителен.
2. Компютърна грамотност също.
3. Четене на този форум няма какво да го споменавам. Като не знаеш какво да четеш, чети всичко подред.

Давай следващите въпроси.
 
От: Здравейте

Значи още не съм готов :)Поне три месеца ми трябват за да понауча езика, а компютърната грамотност....ехееееее
Аз си мислех-"От главата за краката" ...хе хе :)
Все пак Благодаря за отговорите, чао за сега, отивам да уча
Но пак ще се срещнем :)
 
От: Здравейте

А, да ви кажа, че днес се сдобих със собствен домейн, ама какво ще го правя :(
Така като четох тука ми се видя лесна работа, ама...нейсе.
Да си направя ли и някакъв сайт, ей така да го има?
 
От: Здравейте

SSH ON, Още веднъж Благодаря за бързите отговори.
Обещавам, че пак ще се срещнем, но когато съм готов :)
 

Горе