Здравейте !

Alex Borissov

New Member
Здравейте !
От няколко месеца чета този форум,намирам го за много полезен и интересен,особено ''приятелски'' настроен към новаците като мен :) за което ви поздравявам ! Надявам се да съм уцелил правилното място за подобно предствавяне,(прочетох де що правило имаше във форума,но въпреки всичко не съм сигурен,че съм разбрал точно).
но ако не съм ,моля за извининение.Участвам и в няколко чуждоезични форума с подобна тематика и там забелязах ,че често новозаписалите се членове споделят полезни според тях продукти и линкове(не задължително разбира се) . Ето защо искам да ви предложа някои неща,които се надявам да ви свършат работа .Поздрави !

P.S.Знаех си ,че не съм разбрал точно :) (Сега разбрах че първо трябва да имам 10 поста ,преди да мога да публикувам линкове)

Ако има начин за споделяне преди достигане на горното,(и има интерес към споделеното съдържание)моля пишете,ако ли не - ще се старая за 10те поста в най-скоро време !
За да няма подозрения ,ето част от файловете с които разполагам :
Premium Squeeze Pages/Web Sites Templates,(окло 30тина) ,обширна колекция от WP-Themes&Plugins (всичките работещи и легални) също така и много PLR статии и e-books ,предимно учебни ,(относно Affiliate Marketing,List Building,Autoresponders,How To's....и т.н.)
 
От: Здравейте !

Добре дошъл! По-скоро честит ти първи пост и че се престраши да пишеш. Ние не хапем много, в повечето случаи само си лаем.

За да бъдеш полезен на форума, не е нужно да споделиш всичко, което си събирал с времето. Може да се включваш в останалите теми и да споделяш опита си, да даваш съвети и мнения по различни казуси. Относно колекцията ти от WP теми - не толерираме препродажбата или подаръците на чужд труд, т.е. ако темите по принцип са с лиценз и е необходимо заплащане, по-добре не ги предлагай тук. Колкото до плъгините, те в повечето случаи са безплатни и може да се намерят из архива, а за платените ситуацията е същата като при темите. Може да помагаш с развитието на ТАЗИ тема, която е направена в помощ на всеки, търсещ подходящ плъгин за сайта си.

Книгите, които си събрал може да презентираш с няколко думи поотделно или да ги комбинираш по няколко в категории и да отвориш нови теми, където да се разисква върху тяхното съдържание, или да обогатиш вече стари подобни теми с нови знания.
Успех! :)
 
От: Здравейте !

Благодаря за полезната информация. По повод WP темите - съжалявам,не знаех ,че не е прието да се предлагат тук. Ще прегледам още по-подробно форума,за да намеря подходящи места за .pdf документите.
 
От: Здравейте !

Здравейте !

P.S.Знаех си ,че не съм разбрал точно :) (Сега разбрах че първо трябва да имам 10 поста ,преди да мога да публикувам линкове)

За да няма подозрения ,ето част от файловете с които разполагам :
Premium Squeeze Pages/Web Sites Templates,(окло 30тина) ,обширна колекция от WP-Themes&Plugins (всичките работещи и легални)

С такова скучно и банално, носещо нулева информация заглавие, едва ли ще събереш читатели.
Ако се бе потрудил и прочел правилата на форума, щеше да си разбрал.
Има подозрения: Тези неща имат ли права за препродажба?
че не е прието да се предлагат тук.
Виж горния ред.
 
От: Здравейте !

Какво му се накарахте. Човека има желание да е полезен за разлика от 90% от новите потребители, които влизат с рогите за 10 поста и линк.
 
От: Здравейте !

Здравей и добре дошъл! Приятел престой тук.
 
От: Здравейте !

С такова скучно и банално, носещо нулева информация заглавие, едва ли ще събереш читатели.
Ако се бе потрудил и прочел правилата на форума, щеше да си разбрал.
Има подозрения: Тези неща имат ли права за препродажба?

Виж горния ред.
Здравейте г-н Градинаров,приемам критиката но все пак искам да уточня:

- Прочетох правилата на форума,няколко пъти.Въпреки това явно не съм ги разбрал напълно,както отбелязах по-горе.
- по повод правата - никъде не съм споменал за ''продажба'' , и ''Да'' тези , които биха могли да бъдат препродавани имат такъв лиценз.Но една голяма част съм получил под формата на Free Bonus ,най вероятно повечето от вас са запознати как стоят нещата с Affiliate търговията....получавам стотици имейли дневно,във всеки от тях има такива Free неща...понякога са доста полезни.Това е общо взето...А! и за заглавието - целта на този пост беше представяне, а не читателски интерес.Но пак казвам - приемам критиката като градивна и си взимам бележка. :)
 
От: Здравейте !

Добре дошъл и не знам защо го нападнахте...човек иска да подарява и да бъде полезен..никъде не видях да иска пари за въпросните теми, плъгини и т.н.
 
От: Здравейте !

Даже подхождаме дружелюбно като му даваме съвети как да не зачерви акаунта си, докато е още зелен. Това съм забелязал, че тук подаряването или продажбата на платени теми води до по-нисък рейтинг, а пуснатите теми заминават бързо в коша. Странно ми стана, че не е забелязал тази тенденция преди да пусне темата си.
Добре дошъл и не знам защо го нападнахте...човек иска да подарява и да бъде полезен..никъде не видях да иска пари за въпросните теми, плъгини и т.н.
Alex, aко желаеш, хвърли ми една Новинарска респонсив тема за WP на лично, няма да ти се разсърдя. :)
 

Горе