Така описано звучи като корполит, ма дали е на 240млн. години или на 2 нема как да се знае.
 
Така описано звучи като корполит, ма дали е на 240млн. години или на 2 нема как да се знае.
Много е голямо. Отвън прилича на скален масив. Говоря за десетки метри.
 
Пич, ако нямах набити 4 дози до сега, щях да кажа, че си се ваксинирал.... Обаче твоя случай е патологичен.
Иначе ти по-добре ли си след тия 4, всичко наред ли е? Ти вече имаш повече ваксина отколкото кръв, бе, бате.
(Сега Петата идвала, че нов вариант тръгнал. Станаха като шампионските титли на Реал Мадрид - с имена. Чакаме Ла Десима към 2023-та края.)
 
Много IT фирми нали се спонсорират от Америка за България, както и много IT фирми спонсорираха ПП... Бустерчетата може вече да са станали част от "социалния пакет" на служителите (барабар с купоните за храна, зъболекар, и т.н.)

Те вече са на 5-та доза, пък останалите простосмъртни трябва да чакаме на опашки за 3-тата... :(
 
Така описано звучи като корполит, ма дали е на 240млн. години или на 2 нема как да се знае.
"Гибралтарската скала е юрски варовиков нос , образуван от черупките на малки морски създания, които са уплътнявали слой след слой на морското дъно преди около 200 милиона години."

Като това е.
 
Аве, вчера научих че тва било манатарки... а аз толко много такива съм подминал и си викам "Бахти голямата ОТРОВНА гъба!" (заради зеленото под шапката) :oops:

 
Аве, вчера научих че тва било манатарки... а аз толко много такива съм подминал и си викам "Бахти голямата ОТРОВНА гъба!" (заради зеленото под шапката) :oops:

Бе ти внимавай кво късаш, че..после и ваксина няма да те оправи. Нали знаеш, че има доста случаи на стари натровени гъбари. Не е толкова лесно да се различат отровните двойници, особено от новак (ти може стар гъбарко да си де, не знам; ама щом манатарката не знаеш - ич не късай..)

#Долу ръцете от гъбния фонд на Република България!
 
Бе ти внимавай кво късаш, че..после и ваксина няма да те оправи. Нали знаеш, че има доста случаи на стари натровени гъбари. Не е толкова лесно да се различат отровните двойници, особено от новак (ти може стар гъбарко да си де, не знам; ама щом манатарката не знаеш - ич не късай..)

#Долу ръцете от гъбния фонд на Република България!

В токсикологията на Пирогов:
Доктор: Бабе, ти беше с отравянето от гъби оня ден, сега пък какво?
- Е, доядох ги.
 

Горе