Здравйте, имам нужда от съвет.

lidsky

New Member
Здравейте, име не е задължително да казвам според мене :) за това направо към моята кратка история. На 17 години съм и от скоро ме хвана идеята да ,играя, на стоковата борса. Половината сега бихте се измели а другата половина бихте са замислили трезво над идеята ми както аз в момента мисля над нея. Само да спомена моят профил в средното ми образование е музика, а не финанси и съм още зелен в тази сфера. Намерих една програма в интернет по време на моето разучаване няма да споменавам името защото не искам да и правя реклама и в момента разучавам демо версията и и ме запалва още повече. Гледал съм по форумите за дадени книги които биха ме ограмотили донякъде моята гледна точка за даденото ми положение като първата която ми идва на ум е ''Богат татко, беден татко'' и мисля да си я намеря скоро и с интерес да я прочета. И да се върнем на темата защото стана много дълга моята история. Искам съвет за това дали е добре да продължа, има ли реализация в бъдещ план и дали е хубаво да се почне от такава възраст. Благодаря ви предварително. :)
 
Последно редактирано:
в богат тактко беден татко се казва най общо че трябва да си обогатиш решчника в дадена област за да си успешен

не търгувай преди да знаеш какво е борса какво е форекс и особено каквое е бъкет шоп и рекотиране
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

Здравейте, име не е задължително да казвам според мене :) за това направо към моята кратка история. На 17 години съм и от скоро ме хвана идеята да ,играя, на стоковата борса. Половината сега бихте се измели а другата половина бихте са замислили трезво над идеята ми както аз в момента мисля над нея. Само да спомена моят профил в средното ми образование е музика, а не финанси и съм още зелен в тази сфера. Намерих една програма в интернет по време на моето разучаване няма да споменавам името защото не искам да и правя реклама и в момента разучавам демо версията и и ме запалва още повече. Гледал съм по форумите за дадени книги които биха ме ограмотили донякъде моята гледна точка за даденото ми положение като първата която ми идва на ум е ''Богат татко, беден татко'' и мисля да си я намеря скоро и с интерес да я прочета. И да се върнем на темата защото стана много дълга моята история. Искам съвет за това дали е добре да продължа, има ли реализация в бъдещ план и дали е хубаво да се почне от такава възраст. Благодаря ви предварително. :)

отвори си демо акаунт без пари и играй поне една година

между другото стокова борса е борса за стоки (зърно, метали и др такива) у нас на борсата за ценни хартийки и се вика фондова борса
 
Форекс = 10 години четене и експерименти преди да започнеш да играеш с реални пари.

Относно твоята програма, предполагам, че става дума за бот, който да осъществява финансовите операции вместо теб. Такива ботове има безброй и никой не е забогатял от тях.
 
От: Re: Здравйте, имам нужда от съвет.

Такива ботове има безброй и никой не е забогатял от тях.

начи не си коректен колега, ма хич и подвеждаш начинаещия. много хора са забогатели от тез ботове - кофтито е че тва са само хората дето ги продават :lol:
 
Re: От: Re: Здравйте, имам нужда от съвет.

начи не си коректен колега, ма хич и подвеждаш начинаещия. много хора са забогатели от тез ботове - кофтито е че тва са само хората дето ги продават :lol:

Между другото и аз съм се замислял дали мога да забогатея от бъкс сайтове... ако си направя :)
 
От: Re: От: Re: Здравйте, имам нужда от съвет.

Между другото и аз съм се замислял дали мога да забогатея от бъкс сайтове... ако си направя :)

само един кусур има - трябва да шест месеца да ги закриваи да отваряш нови - тва е традиция в бранша и е кофти да разваляш добрата бизнес практика
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

абе моя пост къде се дяна тъкмо му казвах с музка да се занимава джънгли

явно има много черноборсаджии които сакат да те укарат у техни палати
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

абе моя пост къде се дяна тъкмо му казвах с музка да се занимава джънгли
сори дъбил
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

Пари определено можеш да изкараш от борсата, но се приготви за много стресираща работа. Аз преди 2-3 години се пробвах и търгувах за около 3-4 месеца предимно с валутни разлики и по цял ден гледах графики и ту печелех ту губех накрая реших че няма смисъл да си тормозя мозъка и нервите и излязох с някаква минимална печалба.

Добре е да започнеш с демо сметка да добиеш някаква представа за какво точно става въпрос, само не се самозалъгвай че нещата ще са същите когато почнеш да търгуваш с реални пари. Аз с демото бях доста добър и си мислех че като мина на реална нещата ще са същите, но още първия ден като загубих половината пари които бях вкарал веднага ми се промени мисленето :)

Препоръчвам ти да избереш някой посредник който работи с metatrader вместо със собствена система, доста по удобен е и може да си го персонализираш по-добре.
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

нще се набуташ
дай гио парите за мадами
па после женката като сеожениш да те гледа
ако си загубил на борсата!
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

Ще ме извините че не съм се уточнил с риск да се изтрие темата ще кажа че програмата на която се уча е Plus500 и да използвам демо сметката и според мене е много залъгваща защото използвах 160 лв. да се сдобия с една ункция злато да видя как ще тръгне и си представих че просто играя на една по-стратегическа игра и бях се дигнал до печалба 15 лв. Обаче като се замисли човек това може просто да е залъгалка да ме накара наистина да играя. Знам че борсата не е шега работа. Чел съм последните 3 дена адски много и по световни статистики 90% губят от нея, а 10 % печелят. И все още не мога да си изкарам подходящ извод дали да се пробвам с истински пари . :) За това искам съвет от някого който вече се е ''опарил'' както се казва. :)
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

съвет - от жени и комар далече

ти затва си избра рунтавия задник на комсомолския секретар :lol:
 
Re: От: Здравйте, имам нужда от съвет.

Ще ме извините че не съм се уточнил с риск да се изтрие темата ще кажа че програмата на която се уча е Plus500 и да използвам демо сметката и според мене е много залъгваща защото използвах 160 лв. да се сдобия с една ункция злато да видя как ще тръгне и си представих че просто играя на една по-стратегическа игра и бях се дигнал до печалба 15 лв. Обаче като се замисли човек това може просто да е залъгалка да ме накара наистина да играя. Знам че борсата не е шега работа. Чел съм последните 3 дена адски много и по световни статистики 90% губят от нея, а 10 % печелят. И все още не мога да си изкарам подходящ извод дали да се пробвам с истински пари . :) За това искам съвет от някого който вече се е ''опарил'' както се казва. :)

Аз не ти ли казах? 10 години четене иначе си вътре. Това не е някаква мултиплейър игра да четеш 3 дена тактики и да биеш лапешора наред...
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

ти затва си избра рунтавия задник на комсомолския секретар :lol:

въй как помниш:wink:
но си забражил кат му бръснеше на секретаро дупето:|
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

Абе какво се мъчите да го предпазите... не става така:)

Пич, сега е момента да разбереш дали ставаш за бизнес или не. Влизаш с минимума и действаш, като загубиш парите почваш да разсъждаваш над случилото се. Ако загубата боли, но искаш още, значи ставаш за бизнес:) Ако си повтаряш, че си голям глупак дето си се подлъгал да пробваш и си се набутал, значи не ставаш.:)

Това е цялата работа, опити и набутване. Като набуташ достатъчно пари и натрупаш достатъчно опит ще дойде и успешния завършек на историята. Кога точно вече зависи от само от теб и това, което ти е в главата.
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

Абе какво се мъчите да го предпазите... не става така:)

Пич, сега е момента да разбереш дали ставаш за бизнес или не. Влизаш с минимума и действаш, като загубиш парите почваш да разсъждаваш над случилото се. Ако загубата боли, но искаш още, значи ставаш за бизнес:) Ако си повтаряш, че си голям глупак дето си се подлъгал да пробваш и си се набутал, значи не ставаш.:)

Това е цялата работа, опити и набутване. Като набуташ достатъчно пари и натрупаш достатъчно опит ще дойде и успешния завършек на историята. Кога точно вече зависи от само от теб и това, което ти е в главата.

Един така си продаде апартамента... явно не го е боляло много :).
Ама сигурно е тъп но упорит де.
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

Това е цялата работа, опити и набутване. Като набуташ достатъчно пари и натрупаш достатъчно опит ще дойде и успешния завършек на историята. Кога точно вече зависи от само от теб и това, което ти е в главата.

90% са се набутвали статистиката го сочи!
казах ти секс четене и пиене
 
От: Здравйте, имам нужда от съвет.

като изключа спама бих ти казал, че има такива български фирми(сайтове). Излишно е да кажа,че да играеш на стоковата борса обикновено ти трябва добър начален капитал, докато на фондовата не е нужно. Реално се приготви да не спиш нормално. Имало е сутрини, когато се събуждам "беден", имало е и когато съм се събуждал "богат".

Има едно правило за начинаещите: Или си на 0 или си на минус! :D

П.П. тук има няколко човека, които са на вътре в нещата и ако им четеш постовете и темите ще научиш много. Сам ще откриеш кои са.
 

Горе