Земетресението в Турция и Балканския полуостров!

да и едно от наблюденията ми е , че освен , че си готина пичка от време на време перколясваш и не носиш на майтап :)

Първото ми впечатление все още работи безпогрешно.
Освен това много смях не е на хубаво, от мен да го знаеш.
 
Последно редактирано:
@nandibandi що се смееш пък ти ?
Смея се на финия кодош, който Ноке си прави с тебе. Ти сериозно ли не виждаш, че се бъзика със страха ти от смъртта? Не, че всички не страдаме от него, но при теб е наистина забавно. :)

Ако вярваш, че някакви секунди от някакво приложение ще те спасят, ами добре. :) Ако ти е писано, ще оцелееш, не го мисли толкова.

п.с. Мите, страдаш ли от панически атаки??
 
Първото ми впечатление все още работи безпогрешно.
Освен това много смях не е на хубаво, от мен да го знаеш.
изглежда си малко така да го кажа кобила с капаци... спирам да ти обръщам внимание
 
изглежда си малко така да го кажа кобила с капаци... спирам да ти обръщам внимание
Няма да страдам от липсата на внимание.
То каква ли не бях Случвало ми се е и дуг път да ме бъркат с друга.
В правилата на форума какви пише че трябва да сме?/ риторичен въпрос/
 
Няма да страдам от липсата на внимание.
То каква ли не бях Случвало ми се е и дуг път да ме бъркат с друга.
В правилата на форума какви пише че трябва да сме?/ риторичен въпрос/
в случая не бъркам... имам много правилна преценка за хората ! Досега не съм те обидил с нищо освен , че те смятах за мъж ..ама ти си по бетер от мъж де...
 
в случая не бъркам... имам много правилна преценка за хората ! Досега не съм те обидил с нищо освен , че те смятах за мъж ..ама ти си по бетер от мъж де...

Риторичен въпрос предполагам знаеш какво означава.
Не ми се обяснавяй.
 
Риторичен въпрос предполагам знаеш какво означава.
Не ми се обяснавяй.
Какво се случи с нас хората??? Егоизмът се превърна в наш морален компас ! Станахме зли, мързеливи, непочтителни и груби ! Изливаме злобата си един към друг скрити зад мониторите! Толерираме лъжата във всички сфери на живота. Харчим пари, които нямаме, и купуваме неща, от които не се нуждаем за да впечатлим хора които не харесваме.
Обвиняваме другите без да поемаме отговорност за каквото и да е. Отглеждаме нарцистични лигльовци които не уважават нито другите нито себе си. Смятаме , че най-доброто за децата ни е да ги отглеждаме докато те самите, не остареят. Неграмотността се превърна в стандарт и ежедневие. Спряхме да ценим образованието и забравихме, че то е решение на много от проблемите ни. Настояваме за разни неща и вярваме , че те ни се полагат просто така вместо да се потрудим за тях ! Искаме прекалено много , но правим съвсем малко! Добрата работна етика се превърна в отживелица. Светът около нас се срива защото той е отражение на собствения ни вътрешен свят. Защото ценностите ни са в упадък. И защото спря да ни пука. Да почти всичко в този свят се прецака. Но светът ще се промени когато иска , а не когато ние искаме ! И това което можем да направим е да променим своя си свят !
 
Смея се на финия кодош, който Ноке си прави с тебе. Ти сериозно ли не виждаш, че се бъзика със страха ти от смъртта? Не, че всички не страдаме от него, но при теб е наистина забавно. :)

Ако вярваш, че някакви секунди от някакво приложение ще те спасят, ами добре. :) Ако ти е писано, ще оцелееш, не го мисли толкова.

п.с. Мите, страдаш ли от панически атаки??
Аз съм отговорника за евакуация на служителите и сме 60 човека. Някой въпроси наистина са заради мене си, а някой и от интерес, но все пак няма как да не се интересувам
 
Последно редактирано:
Аз съм отговорника за евакуация на служителите и сме 60 човека. Някой въпроси наистина са заради мене си, а някой и от интерес, но все пак няма как да не се интересувам
Разбирам, Мите, но от темата за ваксините и случката с одраскването на ръждив пирон, си изградил форумен имидж на хипохондрик-паникьор. Тва на Ноке го обяснявам, за да спре да те бъзика. :)

Contra, Митето отговаря за евакуацията на хора. Спри да го бъзикаш!
 
Разбирам, Мите, но от темата за ваксините и случката с одраскването на ръждив пирон, си изградил форумен имидж на хипохондрик-паникьор. Тва на Ноке го обяснявам, за да спре да те бъзика. :)

Contra, Митето отговаря за евакуацията на хора. Спри да го бъзикаш!
Да, това е част от ОКР
 
.. те смятах за мъж ..ама ти си по бетер от мъж де...
Не ми се обяснавяй.
Очевидно не е мъж, ами жена, която търси истински МЪЖ.

... Демек не да се обясняваш като ученичка, ами директно да си заявиш намеренията!
 
Очевидно не е мъж, ами жена, която търси истински МЪЖ.

... Демек не да се обясняваш като ученичка, ами директно да си заявиш намеренията!
Пак риториечен, Мъж който блъска по масата и ти говори ужасни неща с усмивка ли?
Няма как,Мъжката ви солидарност в сручая май няма да свърши работа.
 
Последно редактирано:
Пак риториечен, Мъж който блъска по масата и ти говори ужасни неща с усмивка ли?
Кой, Vbb ли? Няма такова нещо!

В действителност е галантен бизнесмен и най-грубото, което би изрекъл по твой адрес, е:
Скъпа, би ли ми забъркала едно мартини?
... докато сте на Малките Антили и е зает да преглежда разни договори под палмичката.
 
Кой, Vbb ли? Няма такова нещо!

В действителност е галантен бизнесмен и най-грубото, което би изрекъл по твой адрес, е:

... докато сте на Малките Антили и е зает да преглежда разни договори под палмичката.
всъщност в момента преобразувам бизнеса си , продадох агенцията за офшорни компании миналата седмица за £ 600К и в момента инвестирам в нов финтех картов оператор който няма да има аналог в Европа.
 
Да, това е част от ОКР
И аз имам, но не включва хипохондрия, слава богу. Нямам проблем да умра, стига до последно да виждам, че всичко да си е на мястото. Под конец, както аз съм го поставила. :)
 
И аз имам, но не включва хипохондрия, слава богу. Нямам проблем да умра, стига до последно да виждам, че всичко да си е на мястото. Под конец, както аз съм го поставила. :)
Това не е ОКР според мен. ОКР е свързано с други неща.
 
Това не е ОКР според мен. ОКР е свързано с други неща.
Така е. Моето е компулсивно обсесивно личностно разтройство. Обсесиите не са ми много присъщи, но компулсиите са ми на ниво.

В тоя списък имаме 8 от 12 попадения :)

1676905612006.png

п.с. извинявам се, че изместихме фокуса на темата, но дай боже да не се налага повече да се фокусираме върху природни и предизвикани от хора катаклизми.
 
  • Like
Реакции: OSH
Така е. Моето е компулсивно обсесивно личностно разтройство. Обсесиите не са ми много присъщи, но компулсиите са ми на ниво.

В тоя списък имаме 8 от 12 попадения :)

Виж файлът 27952

п.с. извинявам се, че изместихме фокуса на темата, но дай боже да не се налага повече да се фокусираме върху природни и предизвикани от хора катаклизми.
8 ?
Почвай ERP
 

Горе