Земетресението в Турция и Балканския полуостров!

Сирийците ги отпиши докато на власт са подкрепяните от русия диктатори.
Каквато и помщ да се прати не е сигурно какво ще се случи с нея.
 
Сирийците ги отпиши докато на власт са подкрепяните от русия диктатори.
Каквато и помщ да се прати не е сигурно какво ще се случи с нея.
  1. Афганистан, Ирак, Либия, Сирия, Украйна = диктатори на власт.
  2. САЩ захранва некви диви тероряги/нацита, които свалят диктаторите.
  3. Разруха, хуманитарни и политически кризи във въпросните държавици (обаче пък вождовете слушкат и изпълняват каквото нареди САЩ).
  4. Новата власт (маймуняците) налагат Шериата/Фашизма и тотално е*ават майката на секви илюзии за демокрация или къвто и да било просперитет.
  5. Пълчища народ нарамват торбите и тръгват към Западна Европа (щото новата власт много хубава и демократична!)
Цъфтят и връзват държавите след като САЩ мине през тех!

... А такива заблудени като тебе ръкопляскат отстрани.
 
Последно редактирано:
  1. Афганистан, Ирак, Либия, Сирия = диктатори на власт.
  2. САЩ захранва некви диви тероряги, които свалят диктаторите.
  3. Разруха, хуманитарни и политически кризи във въпросните държавици (обаче пък вождовете слушкат и изпълняват каквото нареди САЩ).
  4. Новата власт (маймуняците) налагат Шериата и тотално е*ават майката на секви илюзии за демокрация или къвто и да било просперитет.
  5. Пълчища народ нарамват торбите и тръгват към Западна Европа (щото новата власт много хубава и демократична!)
Цъфтят и връзват държавите след като САЩ мине през тех!

... А такива заблудени като тебе ръкопляскат отстрани.
Ти мислиш ли, че тоя знае изобщо нещо за Сирия и Асад? Чул сащския наратив и повтаря като папагал. Wanna be американци, дето не знаят, че за сащ имат същата стойност, каквато и сирийския народ.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Какви точно изроди трябва да сте да излезте от истинската трагедия в тази ситуация и да продължите да си мелите на никой нужните глупости? Баси тинята, честно.
Абе стой си в "истинската трагедия" като искаш и се прави на моралист, само недей ми дава наклон какво да коментирам в офтопика.

Забавно до един момент, ама почна да се повтаряш и да дразниш.

Или дай пример като пуснеш клипче как рониш сълзи и сополи, или беги реви на Блинки за модераторски права!
 
Абе стой си в "истинската трагедия" като искаш и се прави на моралист, само недей ми дава наклон какво да коментирам в офтопика.

Забавно до един момент, ама почна да се повтаряш и да дразниш.

Или дай пример като пуснеш клипче как рониш сълзи и сополи, или беги реви на Блинки за модераторски права!
Като ти дойде на глава, после аз ще ти натикам същия този пост тук. БЕЗдушни изверги, брат.
 
Като ти дойде на глава, после аз ще ти натикам същия този пост тук. БЕЗдушни изверги, брат.
Като ми дойде, едва ли ше пиша у форума, ама м/увремено не пречи да си пофантазираш как е да си в ролята на морален победител :)
 
Като ми дойде, едва ли ше пиша у форума, ама м/увремено не пречи да си пофантазираш как е да си в ролята на морален победител :)
Да, няма да ти е толкова забавно, знам. Но сега какво пречи това гнусно изливане на тъпотии в тази тема, нали? Не съм победител в нищо тук, защото отделям време да ти го обясня. Дори съм губещ. Жалко е наистина да обясняваш на такива като теб и другите субекти защо такива теми са идея по-сериозни от общите глупости, които изливате в другите теми. Нищо, и вселената има странно чувство за хумор. ;)
 
Да, няма да ти е толкова забавно, знам. Но сега какво пречи това гнусно изливане на тъпотии в тази тема, нали? Не съм победител в нищо тук, защото отделям време да ти го обясня. Дори съм губещ. Жалко е наистина да обясняваш на такива като теб и другите субекти защо такива теми са идея по-сериозни от общите глупости, които изливате в другите теми. Нищо, и вселената има странно чувство за хумор. ;)
Как точно мислиш, че намесата ти в темата е полезна на хората в Турция и Сирия? Ние коментираме проблем, свързан с невъзможността да се помогне на пострадалите в едната държава. Това показва повече съпричасност към тяхната съдба от твоите нелепи включвания.

Политизиране на трагедията има - факт, но то не идва от нас. Ние само го отчитаме.
 
  1. Афганистан, Ирак, Либия, Сирия, Украйна = диктатори на власт.
  2. САЩ захранва некви диви тероряги/нацита, които свалят диктаторите.
  3. Разруха, хуманитарни и политически кризи във въпросните държавици (обаче пък вождовете слушкат и изпълняват каквото нареди САЩ).
  4. Новата власт (маймуняците) налагат Шериата/Фашизма и тотално е*ават майката на секви илюзии за демокрация или къвто и да било просперитет.
  5. Пълчища народ нарамват торбите и тръгват към Западна Европа (щото новата власт много хубава и демократична!)
Цъфтят и връзват държавите след като САЩ мине през тех!

... А такива заблудени като тебе ръкопляскат отстрани.
брат, ти въобще не си в час.
Не е тук мястото на евтина руслямистка пропаганда.
Поне тук бъдете хора и се спрете.
 
брат, ти въобще не си в час.
Не е тук мястото на евтина руслямистка пропаганда.
Поне тук бъдете хора и се спрете.
Тва долу много адекватно ли ти се видя като го постна?
Сирийците ги отпиши докато на власт са подкрепяните от русия диктатори.
Каквато и помщ да се прати не е сигурно какво ще се случи с нея.
 
Нз кво да кажа. Но се сетих за Санторини.
 


 
Последно редактирано:
Започна ли да потъва турският град İskenderun'da след земетресението?
Да не би да пророчествата започват да се сбъдват ?



 
Започна ли да потъва турският град İskenderun'da след земетресението?
Да не би да пророчествата започват да се сбъдват ?
Дай линк към пророчеството че не може да сме в час и с библейските конспирации.
 
Няма значение, ограниченията и рестрикциите на някакви съюзи, когато става въпрос за хора нуждаещи се от помощ. България трябва да бъде първа навсякъде където имат нужда хора при подобни случай. България трябва да се ориентира към дипломация тип приятелство и партньорство. Има ли бедствия ние трябва да сме веднага там да помагаме и това трябва да е като наша емблема, повечето държави имат емблема на воюващи, България може да е обратното и мисля, че няма да загубим.

Поздрави.
 
Последно редактирано:
Дай линк към пророчеството че не може да сме в час и с библейските конспирации.
Слава Севрюкова: Започват едни световни катаклизми и там, където е земя – няма да бъде повече земя. Хората ще оцелеят по високото.
 
Ее, единия с Харпа и Ванга, другия със Севрюкова, а уж предприемачески форум с мислещи хора, ужас. Нострадамус и той има такива, без конкретика и като стане нещо, хората се филмират и си го нагласят към "пророчеството". Някой да се обади на Стойчо Керев да пусне една тема, ще има бая последователи тук.
 
Израел също оказва помощ на Сирия
И Сирия оказва помощ на Сирия.

Сирийските правителствени сили удариха райони, силно засегнати от земетресението в понеделник.

Британският депутат Алиша Кърнс, която председателства комисията по външни работи, каза в изявление, че силите на Асад са предприели атака срещу Мареа, град в северозападна Сирия, засегнат от земетресението. Първият обстрел е станал по-малко от два часа след земетресението.
 

Горе