Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

testkiwi

Well-Known Member
Вчера, значи, ходих на миникупърска авто среща, беше много яко, макар да нямаше много коли като на фв примерно, дори беше скромно - около 15 коли се събраха. Но си изкарахме добре и покарахме извън града до благоевград и хапнахме до пръсване.

И на връщане получих знак от съдбата:lol: Преди табелата на дупница към 8 часа ми се допика и търсих отбивка, таман заваля дъжд и гледам знак за отбивка към някакво село ама нищо не се виждаше и не можах да спра навреме заради мокрия път и се качих на островчето здраво, викам си картера си е*а майката :D Втората ми мисъл беше - съдбата ми казва, те тука оставаш! Бившата ми приятелка, за която съм споменавал е от тоя град, и си викам - баси майката - дупница може да избяга от мен, ама аз от дупница не мога, освен че с картера се случи случка сега пък. Хем тъжно, хем весело ми стана. Дори и звъннах по случая. Утре ще се видим да си поговорим (тя ми писа миналата седмица да се оплаква нещо де)..

ей ме и мене в края, щот бях естествено първи :(

1972260_221419781395654_739218133_n.jpg

За да не стане свободен разказ, кажете вие знаци получавате ли, суеверни ли сте? Аз като видя черна котка и чакам някой да мине, дори един път се върнах и минах по друг път :D
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Спомням си на изпита по математика след 7 клас, тръгвам рано сутринта и точно пред входа на училището една черна котка ми пресече пътя... :D и после изкарах 3 и нещо :D
Не съм суеверен (трошил съм бая огледала и да ви кажа, любовта ми е изпълнена с щастие :D) А като става дума за еднакви числа, ми се случва постоянно като погледна часовника и да е 12:12,20:20 и т.н
Друго което си спомням е че когато беше земетресението в Перник, се събудих 5 минути преди него (същото беше и с по-старо земетресение с епицентър около София)
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Всеки получава знаци от съдбата, но не всеки може да ги види! А в суеверия вярват само неграмотните!

Спомням си на изпита по математика след 7 клас, тръгвам рано сутринта и точно пред входа на училището една черна котка ми пресече пътя... и после изкарах 3 и нещо

Ти да си незнаещ, да си отишъл неподготвен на училище, че другите ти виновни. Ама то така, на кривата ракета космосът и пречи!
 
Последно редактирано:
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Винаги съдбата ни подсказва знаци. Онзи ден трябваше да отида до фотото в Кауфланда да се снимам, майка ми каза, че там е най-евтино и най-бързо, защото снимките ми трябваха точно за следващия ден. Изобщо не ми се разкарваше и много ме мързеше, накрая вдигнах си гъза и тръгнах от нас стигнах почти до Кауфланда и разбрах, че съм си забравил парите. Върнах се до нас да ги взема отидох пак :cry:, но машината за снимки ми ги глътна. Знаех си, че това е някакъв знак, и че не трябва да хода. Само дето се набутах с 5 лв. Такива неща на мен лично са ми се са случвали хиляди пъти.
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Всеки получава знаци от съдбата, но не всеки може да ги види! А в суеверия вярват само неграмотните!



Ти да си незнаещ, да си отишъл неподготвен на училище, че другите ти виновни. Ама то така, на кривата ракета космосът и пречи!

Абе бях бая подготвен да ти кажа, а математиката никога не ми е била проблем тааа не знам какво стана :D
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

естествено че съм суеверен десен чорап на лев крак не слагам!
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

И аз съм така. Нося си потниците на обратно против уроки! :lol:
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Хехе и на мен преди изпита по БЕЛ 7-ми клас ми мина черна котка, аз обаче като котколюбител си казах, че е на късмет и наистина с него влязох, а по принцип математиката ми беше силата. :) Въпрос на оракула , който разчита знаците :)
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Абе уж сте зрели хора... какви знаци от съдбата какви 5 лева :D
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Ауууу, какъв 7-ми клас, колеги?
Да не би да искате да кажете, че сега сте 8-9 клас,
щом все още ги помните тези черни котки?!:-o
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

12 съм :D помня я таз чернилка, защото беше единственият път когато ми се случи :D
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Има съдба, има карма и всеки човек, който е с по-отворено съзнание може да ги предусеща нещата. :) Не знам дали сте чували за въпроснотно нещо "трепетник", но му хвърлете едно око - като най-обикновен пример го казвам.

Най-интересния пример, който мога да ви дам е от преди 12-13 години, майка ми тъкмо беше бременна със сестра ми и ходихме до Ямбол с татко за една хладилна витрина да търсим някакъв майстор. И обикаляйки пред блока му изведнъж дойде една баба и ни заговори - при, което мен ме погледна и ми каза "Моето момче - ти футболист няма да станеш, съдбата ти има друго на ум за тебе", и вика на баща ми: "Жена ти е бременна, като се приберете веднага стегнете багажите, защото бебето ще дойде много по-рано, но всичко ще е наред" ... И баща ми се хваща за главата направо и започват да си говорят някакви неща, които вече не си спомням, но жената вика "В Америка ще има голям терористичен акт, сами ще си ударят кулите"

В последствие аз тренирах повече от 10 години футбол и нищо не се получи, майка ми получи кръвоизлив в началото на осмия месец и роди сестра ми преждевременно, като сега и двете са живи и здрави, а Американците.... там видяхте какво си направиха :)

. . .

Господ под вида на Христос, Буда, Аллах и т.н. - НЯМА, т.е. има някакъв висш разум/енергия и всички всъщност говорят за него. Цялата Вселена е един голям разум. И извънземни има, всичко има :)
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Аз не обръщам внимание на такива "знаци от съдбата" и определено не вярвам в суеверия. На черните котки гледам като на всички останали котки, нямам нищо против петък тринадесети, счупеното огледало го събирам и го хвърлям без излишно вайкане....
Съквартирантката ми е ненормално суеверна - поне по 4-5 пъти на ден ще направи нещо неестествено заради суеверия и бабини деветини. Понякога може да е адски дразнещо да имаш суеверен човек в къщата, особено когато вярва на абсолютно всяко суеверие, което е познато на човечеството.
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Ако черна котка ви мине път, значи отива някъде :)
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

В петък мореплавателите не тръват на път и НАСА не изтрелва совалки в космоса!

С изключение на Аполо 13!
 
От: Знак от съдбата разби'ш ли. Вие знаци получавате ли, суеверни ли сте?

Когато черна котка мине през пътя ви, най-вероятно отива някъде и въобще си няма идея какво мислите вие за тази ситуация :) Суеверията са измислени от страх и неразбиране. Внушението също играе голяма роля. Ако на някой му мине черна котка пътя и след това му се случи нещо, той ще го свърже с това. Друг е въпроса, че това най-вероятно е щяло да му се случи и без котката.
 

Горе