Значи... медиите в България...

Кво ти пука :) Господарите са бизнес - нищо повече.
 
Кво ти пука :) Господарите са бизнес - нищо повече.

Не ми пука, ама голяма драма направиха, пък то се оказа, че не е точно така. Тоя се търкаля като прасе в калчища, а никой не го е хвърлял на циментя...
 
Заеби ги. Подай им сигнал някой ден и ще ме разбереш....
До сега им подавах 5 сигнала.
Но не са им интересни явно.

Имам записи от НАП - звук как служител на НАП ме кани на кафе и торта. Той плаща :) но накрая разбра, че лихвата по неплатено ДДС не е проблем за мен :)

Никой не се вълнува от всичко - всеки се вълнува само от личен или реален приход.
 
Аз познавам още от ученик един от репортерите им - Дани Йорданов, читав човек е, има и един негов сайт - brato . bg - доста посетители има - има какво да научите за контент и вирал статии. За другите не мога да кажа нищо. Този Върбанов си вкара голям автогол - къде му трябваше тая работа, тея сцени и циркове, сега цялото разследване с тези храни ще отиде на заден план, че и цялата разследваща част от журналистиката.
 
Господари на ефира и медии са несъвместими в едно изречение. Това си е шоу, платено при това - нищо повече. Те нищо не разследват, чакат на готово да си правят ПР на гърба на хората :)
 
Дани Йорданов, читав човек е, има и един негов сайт - brato . bg
Макс и Филипао се познават от деца, а по-късно те се запознават с Валдес покрай журналистиката. Или по-точно покрай това, което тя представлява в България. Обединяват ги нередовните заплати и ядовете, затова поставят началото на Брато.бг - нещо забавно, по-скоро мъжко и за интелигентни простаци като тях.
Кой от тримата е?

ПС: Аватарът ми е показателен.
 
Кой от тримата е?

ПС: Аватарът ми е показателен.

Единият е точно Дани, другият е Филип, Филип беше спортен репортер в БТВ по едно време, сега не зная, с него не съм се имал никога. За третият, не го познавам. Даже и книга издаваха, с бисери от сайта - https://ciela.com/narachnikat-na-edno-brato.html
 
Така обучават репортерите, да са максимално драматични, скандални, нахални и театрални. Същото е и в новините на големите телевизии, само че просто не са ги изобличавали до момента, защото е много трудно. Журналистите са стройна организация, подобна на италианската мафия. Избягват да се компрометират едни други. В случая има стечение на обстоятелства, което е много трудно да се случи на друго място. Има охранителни камери и техните собственици са жертви на "журналиста", който по-скоро се явява режисьор на драма, отколкото отразяващ някакво събитие. Той не си е решил ей така да действа по този начин. Обърнете внимание на другите т.нар. репортажи в "Господарите" и ще видите, че репортерите имат същото поведение. Влизат в частна собственост без разрешение, не излизат когато им бъде казано изрично и провокират насилие. Обърнете внимание и на монтажа, какво яко рязане и лепене на кадри правят, за да постигнат още по-голям драматичен ефект. Това не е журналистика и хората според мен не отговарят на определението репортери. По-скоро са нещо като режисьори и актьори едновременно, а крайният продукт, наричан от тях репортаж е много далеч от реалността.

Един от най-гнусните им материали, който ми е оставил трайно негативно впечатление, беше с някакви професори от Софийския университет, които по повод на празник били консумирали алкохол в университета и заради това "разкритие" хората се пенсионираха скоропостижно. Сякаш е някакво престъпление или е неморално в службата да се почерпиш, когато има повод, в края на работния ден.
 
Господарите отдаван са доказали, че са много добри в манипулациите и поръчковите репортажи. От идеята да покажат забавната страна на живота се изродиха в някакво шоу като на Албена Вулева...
 
Единият е точно Дани, другият е Филип, Филип беше спортен репортер в БТВ по едно време, сега не зная, с него не съм се имал никога. За третият, не го познавам. Даже и книга издаваха, с бисери от сайта - https://ciela.com/narachnikat-na-edno-brato.html
Следя сайта от години и знам за книгата, но си мислех, че това са им истинските имена и никога не съм го поставял под съмнение. Интересно. :)
 
Щом този "репортер" е направил така, значи и другите го правят. Той го е научил от някъде, няма начин. Научил го е от арменеца. Най-големите правежи са тия господари. Да си бяха останали да си правя бъзици с Вучков. Ама те искаха да раздават "правосъдие". Дори и да бяха безпристастни, нямат капацитета да отговорят на всички несправедливости в страната. Следователно това ги прави пристрастни и по-скоро ИЗБИРАТЕЛНИ. Избират си по-пикантни истории, по-дребни историики, където няма някой да им смачка ентусиазма. Всичките и рачков и оная замандалена кифла и оня плешивия, дето рекламира БЪРЗИ КРЕДИТИ. Всички са знаели какво се прави и как се прави, а най-добре са знаели ЗАЩО го правят. ЗА ПАРИ,ПАРИ. Надявам се хората, който си мислят, че едно такова предаване има някакви идеали да са разбрали вече, че няма такова нещо.

Медиите в България > Panem et circenses
 
ВНИМАНИЕ: Кадри неподходящи за хора със слаби нерви. Разбиват главата на човек в бетонен под:(


 
Според мен продуцентите нареждат на журналистите какво да правят и явно са наредили на Върбанов да направи нещо сканадлно за да има рейтинг.
Голяма част от новините в бг са фалшиви.
Това престъпление което се извършва в склада носи вреда на много хора.
Дори журналиста да беше изгорил склада бих го подкрепил.
Този склад би трябвало да е затворен от полицията и собственика да няма право да влиза.
 
Знаем ли какво точно се случва в тоя склад, не знаем! Знаем само това, което са ни сервирали псевдо журналистите. Как така съдим предварително, като нищо не знаем!? И още нещо! Кой е тоя престъпник, който така стриктно си е организирал заснемане на престъплението :)


Според мен продуцентите нареждат на журналистите какво да правят и явно са наредили на Върбанов да направи нещо сканадлно за да има рейтинг.
Голяма част от новините в бг са фалшиви.
Това престъпление което се извършва в склада носи вреда на много хора.
Дори журналиста да беше изгорил склада бих го подкрепил.
Този склад би трябвало да е затворен от полицията и собственика да няма право да влиза.
 
Знаем ли какво точно се случва в тоя склад, не знаем! Знаем само това, което са ни сервирали псевдо журналистите. Как така съдим предварително, като нищо не знаем!? И още нещо! Кой е тоя престъпник, който така стриктно си е организирал заснемане на престъплението :)

Ето какво е установила проверката на склада от органите
Почва от 4:14
 

Горе