Значи прецакваш който си искаш като му цъкаш яко на адсенса?

tzinc

New Member
Значи прецакваш който си искаш като му цъкаш яко на адсенса? Охо познавам някои хора дето ме преебаха навремето, сега адсенса им ще замине.... :p
 
Да може да прецакаш ама няма смисъл.Това си е типично българска черта..айде някой те е прецакал и сега ще му го връщаш тъпкано.По добре ли ще си като разбереш,че си провалил труда на някого?А ако тоя човек ти намери блог или сайт който си пуснал и ти нацъка адсенс ..сигурно ще ти е много приятно?Лично бих те посъветвал да си работиш здраво и да не се занимаваш с такива простотии.Изкарвай си пари от афф или адсенсе или който и метод си избрал и не се занимавай.Е все пак ти си решаваш...
 
Мисълта ми беше че е твърде несигурно въобще да се занимаваш с адсенс . Гуугъл се опитват да спрат измамите и преебават невинни, с пейпал същото.... Майната им. ЗНАЧИ Е ВАЖНО САМО ТЕ ДА НЕ СА ПРЕЦАКАНИ, А ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ИМ ДА ГО...А ТВА ЧЕ ЙОЙТО ИСКА МОЖЕ ДА МИ РЕЗНЕ КРАНЧЕТО- В БГ КОЛКОТО ИСКАШ ТАКИВА....
 
Re: Значи прецакваш който си искаш като му цъкаш яко на адсе

tzinc каза:
Значи прецакваш който си искаш като му цъкаш яко на адсенса? Охо познавам някои хора дето ме преебаха навремето, сега адсенса им ще замине.... :p

Точно заради такива като теб, сайтовете ми ги знаят 3-ма човека.
 
Re: Значи прецакваш който си искаш като му цъкаш яко на адсе

tzinc каза:
Значи прецакваш който си искаш като му цъкаш яко на адсенса? Охо познавам някои хора дето ме преебаха навремето, сега адсенса им ще замине.... :p
Бате, няма смисъл да им правиш мизерия, такива "webmasters" сами се прецакват, не е нушно да си пръскаш енергият за да си го връщаш, а и винаги може да ги мачкаш с повече линкове, контент рефреш, вътрешен линк билдинг, адване на още контент. Те няма да са чак толкова добри за да разберат защо си по-добър, все пак говориме за "webmasters", които крадат контент, нали? :wink:
 
Re: Значи прецакваш който си искаш като му цъкаш яко на адсе

exdev каза:
tzinc каза:
Значи прецакваш който си искаш като му цъкаш яко на адсенса? Охо познавам някои хора дето ме преебаха навремето, сега адсенса им ще замине.... :p

Точно заради такива като теб, сайтовете ми ги знаят 3-ма човека.
Мда, мноо правилно.......
 
Идеята на tzinc маи всъщност е че се чувства несигурен като някои може толкова лесно да ти прецака целия труд.И наистина като се замисля особено в БГ сигурно се намират такива дето просто щото си им конкуренция и си по напред от тях в гугъл да те прецакат.
 
Аз мисля ,че това е невъзможно да клика някой 10000 пъти и да ти спрат адсенса заради това , просто няма да показва или отброява кликовете след определено време или след 3 клика . Който иска да пробва да наклика на Youtube , metacafe или на някой друг сайт и да види дали ще спре да показва изобщо реклами :)
 
ilianskim каза:
Аз мисля ,че това е невъзможно да клика някой 10000 пъти и да ти спрат адсенса заради това , просто няма да показва или отброява кликовете след определено време или след 3 клика . Който иска да пробва да наклика на Youtube , metacafe или на някой друг сайт и да види дали ще спре да показва изобщо реклами :)


Ако сайта има нищожен трафик и има фалшиви кликове наистина ще го баннат.
 
ilianskim каза:
Аз мисля ,че това е невъзможно да клика някой 10000 пъти и да ти спрат адсенса заради това , просто няма да показва или отброява кликовете след определено време или след 3 клика . Който иска да пробва да наклика на Youtube , metacafe или на някой друг сайт и да види дали ще спре да показва изобщо реклами :)
Можеш да си заложиш главата че е така......големи сайтове като тия дето си ги изброил се водят "корпоративни" клиенти, радват се на спешъл внимание, и прочее, така че Гугъла нищо не им казва, и не следи сайтове като тия, щото знае че са богати, посещаеми, и те няма да седнат да се циганят с фалшиви кликове........
 

Горе