Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Случайно да ти прави впечатление, че се намираш в подфорум "Политика"?
Мерси че ме светна, въобще не видях това
 
От: От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Ти момко или... може би... жено?... си ненормален! Разсъжденията са ти като на първокласник, ама от глупавите. Как може да приравняваш геноцида над арменците, етническото прочистване на българските територии и още куп други зверства с възродителния процес, който е взел.... една жертва и то косвена:rolleyes:! Факта че си позволяваш да правиш това, значи единствено, че ти си един безродник. Ако си мислиш, че си някакъв модерен, жестоко си се излъгал. Такива като тебе ги презират всички.

Огледай се какво става около тебе и тогава си формирай мнението по въпроса. Вземи гърците например. Освободиха се малко преди нас и за няколко десетилетия си присвоиха цялата история на региона, включително и българската. Дали има и един грък, който да мисли, че Гърция не е велика държава? Един може и да има, но не и повече... И така трябва да бъде! Обратното води до това, на което сме свидетели в момента в тази тема - предатели ни обясняват колко са велики другите, а ние колко сме незначителни, защото такъв бил новия световен ред.

Ама какво да ти обяснявам на тебе, като ти си модерен и ги разбираш нещата по модерен начин... Не го знам redrum от къде и как извади толкова сили да се занимава с безродник като тебе. Само преди 100 години за такива изказвания щяха да те хвърлят на прасетата, защото такива като тебе дори в отвъдното не заслужават да отидат като хората.


Забравих да допълня нещо. На човек като тебе изобщо не му отива да говори за правото на силния. Ако искаш да разбереш как разсъждават силните и какво ги прави силни прочети книгата на полк. Борис Дрангов "Помни войната", писана преди стотина години. Има я онлайн безплатно. Давам ти директен линк, защото знам, че няма да си направиш труда, но поне някой истински българин, който следи темата, може да я прегледа.

И за финал един цитат от книгата към либералите и толерастите:

Най-пагубни грешки са ония, що произтичат от добродушност.


Абе честно не сте наред. Как може постоянно да се вайкате, че някой ни е бил длъжен.... Испанците са клани от мюсюлмани цели 700 години но не квичат наляво и надясно как някой им спрял развитието. Само тук все някой реве и мяука , че бил клан или насилван.....


На никой не му дреме. Артистичните посотве колко голям родолюбец е някой си ги пазете на масата със сливовицата и салама наарязан на вестник.


Бунт - масово надигане срещу властта в израз на несъгласие и неприемане на съществуващия ред в управлението на държавата и обществото.

Може да бъде въоръжен или под формата на гражданско неподчинение. Обикновено се наказва със смърт. В случая няколко села и градаове. ( Нормално за периода ) Всяка власт е длъжна да се защити.

Не изкарвайте хайдутите някакви супер герой за права и свободи. Мой пра-пра-пра-пра... дядо е бил. По разкази от семейниата история са си били чисит мързеливи разбойници. Я се замислите колко по-яко е да лежиш на някоя поляна вместо да ореш нивата.

В издадената през 1989г. двутомна монография на БАН "София през вековете", авторът изследвайки и анализирайки историческите източници и археологическите артефакти откроява няколко основни идеи, влизащи в противоречие с наслаганата теза за масовото избиване или прогонването на българското население през XIV-XV век - теза пропагандирана от мастити учени в миналото и сега..

Пак казвам не отричма избиването на невинни хора, но това са незибежни за епохата неща. Нито сме някакви специални жервти, нито някой ни е длъжен
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Тъпак, говорим ти за периода 1913 - 1923 г., когато няма бунтове от страна на българите, а етническо прочистване. Не се вайкаме за нищо, повечето от нас непряко са пострадали от въпросните събития и сме ги научили от баби и дядовци. Ти обаче си толкова промит мозък, че почваш да ми говориш за испанци, англичани, кой какво избивал. Какво ме е*е мене какво се е случвало в Испания преди 1000 години, да не съм испанец? Пак ти казвам промитако, българския и арменския геноцид са престъпления срещу човечеството, които са извършени срещу мирно население. В случая на моите родственици - докато си жънат на нивата, идва башибозука и почва да ги коли, е*е и беси. Само на човек с гладък мозък може да не му дреме какво се е случвало с предците му. Айде стига сра, че ми писна да ти чета глупостите, деебиш и промития мозък.
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Омръзнало ми е от жалки хора да се оплакват от геноциди, избивания, палежи и изнасилвания. Как еди кой си им бил виновен, че не им се развиват държавите и колко велики са били борците им за свобода и прочие дрънканици.

Правото винаги е било на по-силния. Когато България е била по-силна кланета и са били оправдани, но когато не е и колят другите това е геноцид....смешници
Ей провокатор, като ме цитираш недей осира моя цитат, а си пиши дебилското мнение извън цитата

Геноцида и избиването на мирно население, никога не може да бъде оправдано
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Тъпак, говорим ти за периода 1913 - 1923 г., когато няма бунтове от страна на българите, а етническо прочистване. Не се вайкаме за нищо, повечето от нас непряко са пострадали от въпросните събития и сме ги научили от баби и дядовци. Ти обаче си толкова промит мозък, че почваш да ми говориш за испанци, англичани, кой какво избивал. Какво ме е*е мене какво се е случвало в Испания преди 1000 години, да не съм испанец? Пак ти казвам промитако, българския и арменския геноцид са престъпления срещу човечеството, които са извършени срещу мирно население. В случая на моите родственици - докато си жънат на нивата, идва башибозука и почва да ги коли, е*е и беси. Само на човек с гладък мозък може да не му дреме какво се е случвало с предците му. Айде стига сра, че ми писна да ти чета глупостите, деебиш и промития мозък.

А защо да ми дреме за неща извън моето време и възможности. Стига бляхте по-миналото. Гледайте какво е настоящето.


Дадох ти друг пример за прстъплени срещу човечествтот и то породено от деомкратични сили само зашото са силни на деня или по-точно на епохата. Престани с празния национализъм, всичко и до дне днещен се определя само от позицията на по-силния. Без съображения каот морал или справедливост. Точно заради заблуди като твоята може да се каже , че България стой на едно място и не се развива
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Имаше едни такива като теб, които се правеха на много модерни. Разбиха моделът на българското семейство, унищожиха селото и закараха хората в градовете. Еманципираха жените и ги направиха бачкаторки. Знаеш ли какво стана с тяхната утопия? Ами умре, изгни, разпадна се.

Иначе, първо се научи да пишеш грамотно на родния си език, а след това се опитвай да изразяваш мнение. Не е толкоз трудно да знаеш къде се използва "и" и къде "й", спазването на правилата за правопис не е застой.
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Имаше едни такива като теб, които се правеха на много модерни. Разбиха моделът на българското семейство, унищожиха селото и закараха хората в градовете. Еманципираха жените и ги направиха бачкаторки. Знаеш ли какво стана с тяхната утопия? Ами умре, изгни, разпадна се.

Иначе, първо се научи да пишеш грамотно на родния си език, а след това се опитвай да изразяваш мнение. Не е толкоз трудно да знаеш къде се използва "и" и къде "й", спазването на правилата за правопис не е застой.
бре тука работата стигна до тъпак простак,но къде са админите да жънат.Мисля че комбайнете нещо са развалени :lol:
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

бре тука работата стигна до тъпак простак, :lol:

Само плява достига до теб. ;) А имаше и жито - и мека, че и доста твърда пшеница. :lol:
Изтърва изтърваното!
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

бре тука работата стигна до тъпак простак,но къде са админите да жънат.Мисля че комбайнете нещо са развалени :lol:
Трол, тебе няма ли кой да те банне?
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Имаше едни такива като теб, които се правеха на много модерни. Разбиха моделът на българското семейство, унищожиха селото и закараха хората в градовете. Еманципираха жените и ги направиха бачкаторки. Знаеш ли какво стана с тяхната утопия? Ами умре, изгни, разпадна се.

Иначе, първо се научи да пишеш грамотно на родния си език, а след това се опитвай да изразяваш мнение. Не е толкоз трудно да знаеш къде се използва "и" и къде "й", спазването на правилата за правопис не е застой.

Друго си е казваш жената да кеси у дома да вари боба и да яде шамарите сутрин и вчер като преди 40-50 години. Каот толкова ти тежи модерния начин на живот и съждения защо ползван интернет а не си плевиш ливадата на село?
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Явно си израснал в странно семейство, без майка която да се грижи за децата и с дядовци системно пребиващи жените си. Това до някъде те оправдава в олигофренията ти.

Най-голямото чудо на света е раждането на деца. Най-отговорното нещо е да успееш да ги възпиташ и направиш хора. Т.нар. "модерно" унищожава всичко това, за това улиците са пълни с изроди, като теб. Кат' си толкоз модерен, вероятно си и с "различна сексуалност". И ти казах, научи се да пишеш грамотно и тогава се обяснявай.
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Много дълга тема, сега я отварям и не ми се чете цялата, прочетох само заглавието и мога да кажа, че да, наистина българите са зомбирани. Още от края на осемдесетте години има действащи генератори, които зомбират. Но вероятно сте говорили за това в цялата дискусия, така, че едва ли ви казвам нещо ново. :)
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Явно си израснал в странно семейство, без майка която да се грижи за децата и с дядовци системно пребиващи жените си. Това до някъде те оправдава в олигофренията ти.

Най-голямото чудо на света е раждането на деца. Най-отговорното нещо е да успееш да ги възпиташ и направиш хора. Т.нар. "модерно" унищожава всичко това, за това улиците са пълни с изроди, като теб. Кат' си толкоз модерен, вероятно си и с "различна сексуалност". И ти казах, научи се да пишеш грамотно и тогава се обяснявай.
Cлушай редрум хустла,като те гледам бате как се напъваш на тоз комп ще ти паднат зъбите от снимката.Сто не емигрираш по лесно сте тие,и стига с тез досадни съвети за правописа не неможем всичките като теб да сме грамотни :lol:
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Явно си израснал в странно семейство, без майка която да се грижи за децата и с дядовци системно пребиващи жените си. Това до някъде те оправдава в олигофренията ти.

Най-голямото чудо на света е раждането на деца. Най-отговорното нещо е да успееш да ги възпиташ и направиш хора. Т.нар. "модерно" унищожава всичко това, за това улиците са пълни с изроди, като теб. Кат' си толкоз модерен, вероятно си и с "различна сексуалност". И ти казах, научи се да пишеш грамотно и тогава се обяснявай.

:lol:

Голяма мъка ти е когато някой ти опонира и не си е заврял главата в задника.
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

:lol:

Голяма мъка ти е когато някой ти опонира и не си е заврял главата в задника.
Аз мисля, че му по-голяма мъка да седи и да гледа колко некретавина става темата. :)
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Да, тролът си свърши работата, за съжаление. Нищо, ще има нови теми :twisted:
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Каот толкова ти тежи модерния начин на живот и съждения защо ползван интернет а не си плевиш ливадата на село?
Ало, модерния либераст, не съм съгласен с неолибералните идеи и премахване на традиционните християнски и национални качества и ценности
Това ли е новото и модерното, пълната липса на на всякакъв морал?
Бахти педерастията!

[video=youtube;NfGhLf4W35k]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NfGhLf4W35k#![/video]
 
От: Зомбирани ли са българите от "демокрацията"?

Ало, модерния либераст, не съм съгласен с неолибералните идеи и премахване на традиционните християнски и национални качества и ценности
Това ли е новото и модерното, пълната липса на на всякакъв морал?
Бахти педерастията!

[video=youtube;NfGhLf4W35k]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NfGhLf4W35k#![/video]

Тоест е по-добре да сме задръстени пуритани? Пропускаш, че целта на религията е просто да конторилира масите и всичко свързано с нея е пропаганда с цел набиране на нови последователи (жертви)
 

Горе