ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

От: От: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Мани го baydan вече никой не му обраща внимание ....:mad:
Май само ти се иска да е така и имаш причини да ти се иска да е така :) В случая е много прав в забележката си към теб, а ти така и все още не си се аргументирал, или поне разказал, защо профила, който посочи е хитрец и .н.
Защо го обръщаш на личмостн отношение, а не си принципен и коректен, колега?
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Ако не друго, поне доста хора информирахме за фейсбук измамниците с тази тема. Вижте колко страници стана и коя година сме :D
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Искаше да ми споделя страницата в неговите си и в замяна на това да го направя меринджей на моята.
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Здравейте, предполагам ви е писнало да слушате за фейсбук измами, но моя горчив опит от преди няколко часа ме кара да публикувам тази тема, която надявам се ще предпази и други жертви на измамника, който се подвизава във вашия форум.

Накратко историята.
Получих съобщение във фейсбук страницата си от потребител, който иска да я купи.
Въпросния господин се представя, като онлайн подразделение на следния уеб сайт "http: //seom.bg/
Предложи ми по 3 стотинки на фен, а страницата ми беше с размер от 15 000 харесвания.
Договорихме цена от 315 лева за страницата, като аз трябваше да добавя емайл адрес pyrrels @ abv.bg за менидджър.
След минута моите мениджъри бяха изтрити от страницата ми.
Този емайл адрес след преглед в google открих, че се позлва от потребител на този форум, който често продава страници тук
Даже в момент е онлайн и предполагам ще се опита да я продаде.
Страницата ми е следната facebook. ком / NaBabaTi
Потребителя тук във форума е този господин predpriemach . ком/member.php?u= 12447
Или без връзка към него: pyrrel
Нека този пост да послужи, като предупреждение към потенциалните му жертви за в бъдеще.
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Мога да гаратирам със сигурност, че никой от seom.bg не купува или продава каквито и да е профили и страници от социалните мрежи. Това е спекулиране с бранд
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Предлагам да се забрани тотално търговията с Фейсбук страници в Предприемач. Това е практика, която и без това е забранена от правилата на самата социална мрежа и съответно продавачите/купувачите са застрашени в голяма степен, защото като стане фал няма на кого да се оплачат, освен на арменския поп. Просто да се вкара в правилата на форума една забрана и да се приключи с тази срамна история.
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Мога да гаратирам със сигурност, че никой от seom.bg не купува или продава каквито и да е профили и страници от социалните мрежи. Това е спекулиране с бранд

Убеден съм, вече че никой от seom.bg не се занимава с търговия на фейсбук страници, но този измамник, на който попаднах аз, даже ме покани на среща в офиса, тъй като аз предполагах, че е възможно да става дума и за измама.
В случая измамника веднъж ощетява мен, веднъж подкопава доброто име на seom.bg и не на последно място е лоша реклама за форума, който го приютява, и му дава поле за изява.
Още веднъж и става дума за:
Потребителя тук във форума е този господин predpriemach . com/member.php?u= 12447
Или без връзка към него: pyrrel
 
Предлагам да се забрани тотално търговията с Фейсбук страници в Предприемач. Това е практика, която и без това е забранена от правилата на самата социална мрежа и съответно продавачите/купувачите са застрашени в голяма степен, защото като стане фал няма на кого да се оплачат, освен на арменския поп. Просто да се вкара в правилата на форума една забрана и да се приключи с тази срамна история.


в случая измамата не е станала тук а във самия фейсбук, ама при сърч на имейла са стигнали до потребител на форума това няма как да го забраним

@ draghonaz -написах му визитор месеидж на този pyrrels да отговори на това иначе в момента няма как да я продаде тук заради правилото за 100 поста...

http://www.predpriemach.com/member.php?u=12447&tab=visitor_messaging#visitor_messaging

ако не отговори ще бъде баннат...
 
От: Re: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Благодаря за навременната, професионална и отговорна намеса на собственик на форума.
Не знам дали няма възможност да продава тук фейсбук страници, но аз лично попаднах на следния треад predpriemach. ком/showthread.php?t= 46695
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Браво Шерлок холмс, написал [email protected] в google, pyrrels е Гилдия не E-mail адрес :X какъв си ти да ми оронваш репутацията
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Потвърди, че във форума тук не си регистриран с имейл адрес: pyrrels @ abv.bg , който беше използван за фейсбук измама?
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Ти какъв си бе, осъзнаваш ли какво правиш ? Вчера Иван ме излъга, всички с име Иван във форума да получат бан :lol: , нека Администраторите на сайта да направят проверка ...
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

facebook.com/NaBabaTi

Такава страница не съществува :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Re: От: Re: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Благодаря за навременната, професионална и отговорна намеса на собственик на форума.
Не знам дали няма възможност да продава тук фейсбук страници, но аз лично попаднах на следния треад predpriemach. ком/showthread.php?t= 46695

Забраната за 100 поста е от 30 декемрви 2013

НЕ е регистриран със [email protected] и [email protected] не се споменава в нито един негов пост ползва друг имейл в абв за продажбите

при сърч за меила в тъсачаката на форума мейла се споменава само в тази тема от теб и от и другата дето си пуснал

при Гугул търсенето ти е изязъл форума понеже гугъл прави връзка между несвързани думи ако на страницата има pyrrels а послед [email protected] ще излезе

при стриктно търсене в гуъгл с кавички излиза само твоя пост https://www.google.com/search?q="[email protected]" мейла не е споменаван никъдет другъде в нета...
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Явно и Шерлок Холмс бърка понякога :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Re: От: Re: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Факт е обаче, че след като повдигнах тази тема тук във форума страницата fb .com / nababati спря да е активна.
Още веднъж благодаря на собственика на форума за неговата намеса.
До сега не бях попадал на толкова добре поддържан форум, като администрация и заинтересованост от това името му да остане чисто и неопетнено.
Мисля, че все пак темата беше полезна най-вече за хората, които биха могли да бъдат измамени за в бъдеще по подобен начин, тъй като подробно описах схемата и начина, по който беше осъществена измамата.
На администратора и собственика на сайта пожелавам всичко най-хубаво и моля да бъда извинен за главоболията, които им създадох.
Спокойна вечер.
 
От: Re: От: Re: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Факт е обаче, че след като повдигнах тази тема тук във форума страницата fb .com / nababati спря да е активна.
Още веднъж благодаря на собственика на форума за неговата намеса.
До сега не бях попадал на толкова добре поддържан форум, като администрация и заинтересованост от това името му да остане чисто и неопетнено.
Мисля, че все пак темата беше полезна най-вече за хората, които биха могли да бъдат измамени за в бъдеще по подобен начин, тъй като подробно описах схемата и начина, по който беше осъществена измамата.
На администратора и собственика на сайта пожелавам всичко най-хубаво и моля да бъда извинен за главоболията, които им създадох.
Спокойна вечер.

Сега бъди добър и изтрий неоснователната темата която повдигна :) Лека вечер
 
иначе да стараем се колкото можем да пазим пазара чист (като цяло само със фб страниците има проблем ама се вижда ) че дори и да спрем търговията при нас за нови изманиците си търсят жертви директно във фейсбук
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

@coolice мога да потвърдя, че потребителя pyrrels е измамник преди време имах контакт с един човек който продаваше ФБ страници евтино. Забелязах, че пуска теми в различни форуми с ника pyrrels и страниците които продава във форумите и които ми предлагаше в скайп съвпадат. Попитах го дали това е той и той ми отговори, че това не е той а странното беше, че страниците бяха 1:1 същите. С потребителя от скайп-а който ми предлагаше страниците той ме направи content creator в страницата която се продаваше. Искам да кажа, че въпросният потребител се занимава с фишинг пуска фишинг линкове и така събира акаунтите на потребителите. Трябваше му 1 скрипт за смс услуги и аз казах, че мога да му го направя в замяна той ми даде една ФБ страница 15 000 лайка а аз му изпратих скрипт за смс услуги както той искаше. В последствие се оказа, че страницата е крадена (страницата е Voice of Boys - https://www.facebook.com/pages/Voice-of-Boys/226091757445353 ).
Момчетата ми изпратиха съобщения на страницата и аз им обясних да изчакат докато разбера какво става. След това писах на cybercrime и обясних с какво се занимава този потребител, но резултат никакъв, но все пак върнах страницата на истинските собственици. Можете да ги попитате за потвърждение дали страницата им е крадена.
Убеден съм, че този потребител pyrrels е измамник. Моля вземете мерки за да няма измамени.
 

Горе