ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

От: От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Да кажем за новодошлите предприемачи, за да няма повече опарени.
1. СТИГА СТЕ ДАВАЛИ АДМИНИСТРАТОРСКИ ПРАВА НА МАЛУМНИ ХЛАПЕТА ОТ ФЕЙСБУК.

3. НИЩО, АМА НИЩО НЕ ПРАВЕТЕ, АКО НЕ СА ВИ ПРЕВЕЛИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПАРИ, ОСОБЕНО, АКО Е СВЪРЗАНО С ДАВАНЕ НА КАКЪВТО И ДА БИЛО ДОСТЪП, ДОРИ НА НАЙ-НИСКО АДМИНИСТРАТОРСКО НИВО.

Тук нещо не ми е ясно. Как може някой с най-ниско администраторско ниво да ти вземе страницата?
Аз имам няколко страници, на които съм направил админи хора, които никога не съм виждал нито чувал. И това не е от ден-два. Имам от близо година такива.
Дори говорим не за най-ниско а за едно ниво под най-високото.

Ако наистина има нещо опасно, някой, който знае да каже.

Благодаря
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Става дума, ако ги направиш млади меринджеи , не конект креатори
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

При мен има само една позиция меринжей. Няма млади и стари.
Учудих се, защото колегата съветва да не се дава "какъвто и да било достъп дори на най-ниско администраторско ниво" :?:
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Създадох 1 страница за Български гейминг и направих 1 момче Модератор. Точно след 2 часа ... вече не бях млад меринджей на страницата ( това стана мин. месец) както и да е с помощта на няколко момчета от Black Hat Forums успях да върна страницата, все още не мога да си го обясня как става това :(
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Създадох 1 страница за Български гейминг и направих 1 момче Модератор. Точно след 2 часа ... вече не бях млад меринджей на страницата ( това стана мин. месец) както и да е с помощта на няколко момчета от Black Hat Forums успях да върна страницата, все още не мога да си го обясня как става това :(

Интересно ! Модератор е третото ниво, след Manager и Content Creator
И след два часа те е изхвърлил ???
Незнаех че това е възможно. Аз съм дал Content Creator на хора, които изобщо не познавам.:cry:
Може ли да погледна темата в black hat . Ако искаш ми я прати на ЛС
Благодаря!
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Няма как да ти вземе страницата ако не е manager. По добре на такива нови потребители без доказателства не им вярвай много
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Няма как да ти вземе страницата ако не е manager. По добре на такива нови потребители без доказателства не им вярвай много

За съжаление има. Преди имаше бъг и можеше да я вземе, дори ако е cc. Има и един друг бъг, но не съм го пробвал и няма смисъл да го пиша. Винаги обаче си имайте едно наум.
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Бъгове и пишман хакерчета има колкото искаш в този фейсбук, затова вече давам права само на доверени хора в страниците ;) бях си изпатил и преди когато фейсбук бяха позволили Content Creator-ите да прехвърлят фенове от 1 страница на друга но тогава бях noob ниво в тия работи :)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Разправяха ми наскоро за нещо, като невидим админ. Ама няма да обяснявам как става, че е лоша идея :)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Дори си редактирай поста.. redrum въобще да не знаят :)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Оо супер. Както съм раздал администраторски права на 5-6 човека :D Добре, че поне имам само 500 фена. Няма да ме е яд :D
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

И какво за него? Кажи какви ги върши , за да знаят всички колеги и да не му се хващат на номерата де. То така може и теб някой да те упомене :)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Преди време един измамник ме метна оттук, но аз си бях виновен. Трябва да се купуват фейсбук страници само от утвърдени потребители, всичко останало е под сериозен риск...
 
От: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

И какво е напрвил ?
Добре ще бъде да кажеш нещо за него
Ами каквото е направил и този, за когото манягата писа по абсолютно същия начин и не отговори на въпроса ми, който пък беше също като твоя!
Прочети назад малко неговото изказване и моя въпрос :

quote_icon.png
Първоначално написано от manqga

https://www.facebook.com/Vikije.originall

Поредния хитрец....

И какво за него? Кажи какви ги върши , за да знаят всички колеги и да не му се хващат на номерата де. То така може и теб някой да те упомене

Да виждаш отговор от маняга? Не, нали ;) Ама сега пък се обажда, защо ли?? ;)
Щом не аргументира обвиненията си към някого, това си е клевета все още, а и намирисва на личностни отношения и добре познатите ни лапешки, неаргументирани оплювания :lol:
 

Горе