ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Боклука си е боклук и 2000 пoста да му сложиш.....:twisted:
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Е от каква полза е това вдигане като иска ще ги направи тези мнения и пак ще си продава крадените страници ...
Само страницата на dean не продаде тук, защото потребителя беше от форума и веднага щяха да го хванат ..
Страницата Voice of Boys която открадна явно я е продавал и тук поне така твърди draghonaz
Страницата в която крадеца(от скайп) ме направи админ същата я продаваше тоя палячо pyrrels ...
Страницата М А Й М У Н Д Ж Е Л Ъ Ц И която открадна и продаде на mnedialkov
Какво по ясно от това ? Не мога да дам доказателства казах защо. Не разбирам защо не го баннете повече от ясно е, че е измамник или съучастник.
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Твърдение и доказателство са 2 различни понятия !!!!!
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Да разбра, че не мога да дам доказателство и почна да се защитаваш по този начин ...
Хубаво оставете го ако искате аз не съм тъп и такива като тоя няма да ме измамят други ще пострадат ...
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Какво по ясно от това ? Не мога да дам доказателства казах защо.

Като не можеш ще си мълчиш :) и спазвай приличния тон :)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

И все пак можеш ли да заявиш публично, че нямаш нищо общо с човека с който съм си писал в скайп и, че страниците са твои и не ги продаваш от името на твой приятел или познат ?
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

И все пак можеш ли да заявиш публично, че нямаш нищо общо с човека с който съм си писал в скайп и, че страниците са твои и не ги продаваш от името на твой приятел или познат ?

Ти не си никой да заявявам каквото и да е било пред теб ... Хайде спри да се правиш на детектив
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Все пак внимавайте потребителя който ми даде крадената страница имаше 5000 крадени акаунта чрез фишинг може да ви пише през акаунт който изглежда достоверно на истински човек както е правил и в някой от случаите.
 
Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Боклука си е боклук и 2000 пoста да му сложиш.....:twisted:

е лесно ли се правят 200 поста за да ги издумкаш ей така ще стане и на 500 после ще се забрани съвсем тази търговия
 
Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Твърдение и доказателство са 2 различни понятия !!!!!
въпроса е че на теб 90% процента от темите са ти за тъговия с най рисковия актив продаван в пазара с форума нямаш профил на нормален форумен потребител писал по други теми и да търгува по между другото
 
Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Да разбра, че не мога да дам доказателство и почна да се защитаваш по този начин ...
Хубаво оставете го ако искате аз не съм тъп и такива като тоя няма да ме измамят други ще пострадат ...

Вече флагнат ако стъпи на криво ще излети слагам му инфракшън да знае и блинки
 
От: Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

е лесно ли се правят 200 поста за да ги издумкаш ей така ще стане и на 500 после ще се забрани съвсем тази търговия

:beer::clap:
 
От: Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Вече флагнат ако стъпи на криво ще излети слагам му инфракшън да знае и блинки

Абе човек какво съм флагнат, еми аз ако обвиня тебе примерно така... какви са тия твърдения е**ти работата направо ме банвай ако ще се държите така............
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Имам идея направете 1 тема в която да пише оплакванията за измами от други потребители които са недоказани. В тази тема да има предполагаемия измамник и тези които твърдят, че е измамник например:

Предполагаем измамник pyrrels - обвинен от Petko Voivoda и draghonaz
Линк към обвинението на петко
Линк към обвинението на draghonaz


И отдолу в темата да пише това са обвинения за които няма доказателства не ви караме да не търгувате с тези потребители а да внимавате

Или нещо от сорта не знам вече ... :D btw забелязах, че тъкмо си се похвалил, че няколко месеца откакто е сложено ограничението за 100 поста няма измами да не се беше хвалил урочаса нещата .. :D
 
От: Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Абе човек какво съм флагнат, еми аз ако обвиня тебе примерно така... какви са тия твърдения е**ти работата направо ме банвай ако ще се държите така............

Давай банвай го готов съм да поема отговорност и ако се окаже, че съм излъгал и потребителя не е виновен ми теглете бана на мен.
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Имам идея направете 1 тема в която да пише оплакванията за измами от други потребители които са недоказани. В тази тема да има предполагаемия измамник и тези които твърдят, че е измамник например:

Предполагаем измамник pyrrels - обвинен от Petko Voivoda и draghonaz
Линк към обвинението на петко
Линк към обвинението на draghonaz


И отдолу в темата да пише това са обвинения за които няма доказателства не ви караме да не търгувате с тези потребители а да внимавате

Или нещо от сорта не знам вече ... :D btw забелязах, че тъкмо си се похвалил, че няколко месеца откакто е сложено ограничението за 100 поста няма измами да не се беше хвалил урочаса нещата .. :D

Звучи като, Кока-Кола е отровна, но не е доказано вие решавате дали да опитате... е кой ще рискува :X
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Братле основната ти тактика при краденето на страници е социалното инженерство разтичаш на това жертвата да ти се довери да я накараш да ти вярва след което жертвата да е първа при сделката и от там нататък е ясно какво става ...
Просто допусна грешки които те издадоха сега не искам да коментирам какви са за да не вземе някой да се учи от тези грешки и измамниците да станат още по трудни за хващане :D
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Братле основната ти тактика при краденето на страници е социалното инженерство разтичаш на това жертвата да ти се довери да я накараш да ти вярва след което жертвата да е първа при сделката и от там нататък е ясно какво става ...
Просто допусна грешки които те издадоха сега не искам да коментирам какви са за да не вземе някой да се учи от тези грешки и измамниците да станат още по трудни за хващане :D

Твоята е да си страшно неспособен да говориш разбираемо, и пак ти казвам недей ми оронва репутацията..
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Ето още един профил на pyrrels . predpriemach com/ member.php?u=14796
Интересно от IP адреса, с който влиза във форума, ако се съпостави спрямо профилите, колко ли точно акаунта има.
 
Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Ето още един профил на pyrrels . predpriemach com/ member.php?u=14796
Интересно от IP адреса, с който влиза във форума, ако се съпостави спрямо профилите, колко ли точно акаунта има.

btc-net.bg адсл само рестартираш и си с ново
 

Горе