ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Ами който не внимава... така се получава :(
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Ами който не внимава... така се получава :(

what a conclusion ... keep going this way, you have 194 more to go....
 
Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Дали има нещо общо с тази тема ей тоя убавец:
http://prodavalnik.com/prodavat-se-3-aktivni-feysbuk-stranitsi-s-nad-160-000-fena-i46180537
някъде мернах същия с обява за други 3-4 странички, между които и "На БаБа Ти ХвЪрЧиЛоТО"

Не знам да ти кажа, но няма да се учудя ако се появи на други сайтове. Предполагам ще се опита да "накаже" и други хора.

Преди няколко дни един много нагъл (меко казано) тип се опитваше да си продаде страницата и не се съобрази с нищо - нито правила, нито нищо и естествено бе изхвърлен. Толкова беше подозрителен, че даже се чудех дали ще успее да пусне читава тема, да не говоря да си намери някой да излъже. Не мога да кажа, че е такъв, но начина по-който "напираше" да я продаде ме озадачи. Това е оня симпатяга с над 20 регистрации за по малко от 2 дни, сумарно. За това внимавайте и с такива хора. Нищо, че идва с топли чувства.
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!


К'во се хилиш.
И ти беше същия преди няколко денЯ.
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Преди време 1 боклуче ми бе откраднало страница така , внедрих се и аз фалшиво и стигнах до други страници откраднати , в една от тях имаше рекламки на страница за часовници и така стигнах до един човек само да се сетя как се казжаше - беше 90-91 набор учеше компютри във великотърновски университет , сега или завършва или трябва да е завършил миналата год . Та много го заплашвах че ще го пребия,тъй като и аз учех там по това време и накрая това "фалшиво момиче " което ми бе откраднало страницата ми я върна . ако искате ще върна стари логове на фейса да се опитам да го намеря , апък може и да ви докара до следа?

ако не се лъжа точно тая страница МНОГО СМЯХ беше една от всичките навързани

Поздрави!
 
Ти си като тия фирмите за събиране на задължения. Може да звучи смешно, но пазарът има нужда от такива услуги - някой да им връща откраднатото. Жалкото е, че става дума за не големи суми в повечето случаи. Суми, за които малко хора биха се впегнали да си ги търсят. ;)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Преди време 1 боклуче ми бе откраднало страница така , внедрих се и аз фалшиво и стигнах до други страници откраднати , в една от тях имаше рекламки на страница за часовници и така стигнах до един човек само да се сетя как се казжаше - беше 90-91 набор учеше компютри във великотърновски университет , сега или завършва или трябва да е завършил миналата год . Та много го заплашвах че ще го пребия,тъй като и аз учех там по това време и накрая това "фалшиво момиче " което ми бе откраднало страницата ми я върна . ако искате ще върна стари логове на фейса да се опитам да го намеря , апък може и да ви докара до следа?

ако не се лъжа точно тая страница МНОГО СМЯХ беше една от всичките навързани

Поздрави!

Давай насам ;)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Аз един път се опарих и по никакъв начин не можах да си върна страницата
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Преди време 1 боклуче ми бе откраднало страница така , внедрих се и аз фалшиво и стигнах до други страници откраднати , в една от тях имаше рекламки на страница за часовници и така стигнах до един човек само да се сетя как се казжаше - беше 90-91 набор учеше компютри във великотърновски университет , сега или завършва или трябва да е завършил миналата год . Та много го заплашвах че ще го пребия,тъй като и аз учех там по това време и накрая това "фалшиво момиче " което ми бе откраднало страницата ми я върна . ако искате ще върна стари логове на фейса да се опитам да го намеря , апък може и да ви докара до следа?

ако не се лъжа точно тая страница МНОГО СМЯХ беше една от всичките навързани

Поздрави!


Как точно успя да стигнеш до този човек?
 

Горе