Търся: ИЗМАМНИК! - Християн Пламенов Чунов

Абе много такива пишлемета се навъдиха. Най тъпото е че се занимават с някакви супер къси схеми. Буквално за стотинки... Измамници винаги е имало, има и ще има, ама чак такива мизерници, като последно време не си спомням да е имало.
Тук е добре. На улицата и за без пари ще те изклати някой. Ей така за спорта. Тук поне имат гордост и принципи. :) Правят го за нещо. :)

И този с директориите правеше голям бизнес за някакви пари, които не знам дали му покриват цялата тази разправия. ;)
 
Нормално е измамен е човека :( и за това предоставя цялата информация която има има всякакви хора....
 
Ако го махнем, ще дойде с друг профил? А нека и @Мирослав Чунов да се включи и да даде хвърли малко яснота върху това, което описва колегата тук. ;) Ако не, ще е нужно да вземем мерки.

И аз съм измамен с 350лв от същия пич.
Говорил съм с адвокат, ще заведа дело.
 
И аз съм измамен с 350лв от същия пич.
Говорил съм с адвокат, ще заведа дело.
Значи е доказано вече? ОК, а някой да има каквато и да е обратна връзка от него? Съмнявам се, че ще стигне да напише някой пост тук, но все пак нали се дава шанс за доказване на обратното. ;)
 
Значи е доказано вече? ОК, а някой да има каквато и да е обратна връзка от него? Съмнявам се, че ще стигне да напише някой пост тук, но все пак нали се дава шанс за доказване на обратното. ;)
Той няма какво да докаже. Цялата кореспонденция е налице. Моето е доказателство. Факт е, че е измамник - потвърждават го и други колеги от форума.
 
Той няма какво да докаже. Цялата кореспонденция е налице. Моето е доказателство. Факт е, че е измамник - потвърждават го и други колеги от форума.
ОК, бан? Или да изчакаме няколко дни да даде и той някакво становище по въпроса? Явно е, че не за тук. Но и имайте предвид, че това може да предизвика отваряне на нов акаунт от него, за да го направи същия номер. ;)
 
Колегите, които са измамени, ако иска някой от тях иска да си търси правата, може да ми пише на ЛС за да кажа аз какво съм предприел.
 

Горе