ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Мислите ли че в Казуса има опит за измама?


  • Общо гласове
    41
Статус
Not open for further replies.
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Нали след като снимам снимките ще кажете photoshop ....аа тояя добре не баламосва...

Това не е вярно.

Темата вече е за ключ.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Аз съм от хората които люпят семки. Написах "ако някой има доказателства за измама си има органи които са натоварени с такава дейност". Нито ми е работа да разследвам, нито да отсъждам кой прав и кой крив.

Ако за лицето което се представя за "Илиаз" някой има доказателства, че го е измамил няма нужда нито да занимава админите нито останалите потребители на сайта.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Нали след като снимам снимките ще кажете photoshop ....аа тояя добре не баламосва...
След като показах няколко линка към теми който е писал и все се оправдава...
Ето нямам нищо против нека админа да ми влезне в скайпа и да видиме как ще си промените мнението.
Да ли аз ЛЪЖА или той...

Аз за това пуснах темата освен с цел да ви предупредя...

ами много ясно че ще мислим че е фотошоп
казваш че имаш доказателства след 10 страници писане
 
От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

"Абе ти наистина нещо си повярва"

Аз винаги си вярвам. Не само това, но и винаги си отстоявам правата и знам как да го правя.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Аз нямам нищо общо с тоя " duci62 " нека админите да провярат и ще ти кажат. Най важното за мен е да не се правиш на ударен. Вижда се ... лек натиск и настръхна и върна от страх страничката на muhlizin така и ще стане ще пиша на админа "coolice" ще му предоставя данните и след това ще видим отричането и лъжите ти :)
 
Re: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Нали след като снимам снимките ще кажете photoshop ....аа тояя добре не баламосва...
След като показах няколко линка към теми който е писал и все се оправдава...
Ето нямам нищо против нека админа да ми влезне в скайпа и да видиме как ще си промените мнението.
Да ли аз ЛЪЖА или той...

Аз за това пуснах темата освен с цел да ви предупредя...

Админа НИКЪДЕ няма да влиза щото утре ще си дръпнеш някоя игра от замундата или програма ще цъкнеш на crack.exe ше хванеш30 вируса на куп от който поне 7-8 ще ти нагепят всички пароли и някой от пусналите вирусите може да реши да ти прибере скайпа и после ще кажеш дадох си паролата на админа на предприемач и ми открадна скайпа...

пусакй скрииншотове не разтягай локуми...
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Няма проблем и да го хакнат здраве да е! Важното, че ти си админа ще потвърдиш, че аз казвам самата истина.

Или ако искаш ще снимам снимки и ще ти ги предоставя на лично съобщение!
 
От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

ами много ясно че ще мислим че е фотошоп
казваш че имаш доказателства след 10 страници писане

Тъп си тъп.. нали аз казвам да влезне в скайпа ми и да потвърди това което казвам :)

Още от раничко казваш, че всичко е photoshop и една голяма лъжа XAXA
 
Re: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Няма проблем и да го хакнат здраве да е! Важното, че ти си админа ще потвърдиш, че аз казвам самата истина.

Или ако искаш ще снимам снимки и ще ти ги предоставя на лично съобщение!

Защо админа да поема риска и да влиза в драмата. Хората реално трябва да видят и преценят. Общност сме и това отличава обикновения сайт от социалния. Тук всички сме едно цяло. Няма админи, няма нищо. Всички сме се събрали да правим пари, една цел имаме.

Просто качвай. Не мисля, че си толкова добър с фотошопа, а реално доста опитни хора влизат тук, за да преценят. Какво като фалшифицираш някой скришнот, като губи логиката в целя спор. ;)

Наистина се опитай да разбереш как действа едно общество - гласува се и тогава се взима решение. Админите от къде да знаят, че нямаш някаква история с потребителя преди това и нещо му връщаш или пък той е личност №10, с която си пишеш от 10 години.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Пусни ги тука deqndakov.

Никой не мисли, че са на фотошоп, освен ако наистина ги нямаш и не решиш да ги правиш на фотошоп. Какъв е смисъла да ги даваш на админа на лично , после той така или иначе ще ги постне тук, най-вероятно.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Аз чакам отговор все пак да ми каже да ли да му дам или не. Това за мен ще е решението все пак онзи няма как да се оправдание, че снимките са photoshop.

Ако админа не иска аз ще снимам снимките и ще ги предоставя тук и след това ако пак има някой недоволен ще дам данните си на админа да потвърди, че снимките са реални?

Съгласни???




След това ще публикувам тука снимките щом желаете.

Иляз и все още имаш време да кажеш истината на колегите.
 
Човек престани да болдваш и да увеличаваш. Ставаш досаден и нагъл. Следващият такъв пост, директно ти шляпаш едно червено. Разбраме те и без да го болдваш. И админите го гледат. Дай ги на някой, който е гласувал срещу теб. Като гледам никой не е гласувал срещу теб от админите, нито против другия потребител. Да ти се молим за тия снимки? Или какво, да запалим свещ. Силно ти препоръчвам да си вземеш поука от тук....да се видиш как правиш сделки. Защото ще ти се случи и в бъдеще да попадаш на мошеници. Навсякъе.
 
От: Re: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

пусакй скрииншотове не разтягай локуми...

Какво още ще му чакаш? Колко пъти още искаш да ти каже. Не се лигави, пускай снимките!
 
не не сме съгласни защото никъде няма да влизам ти казах.... веднъж така оправих един сайт и след 9- 10 месеца като хакнаха аз съм бил виновен.... ми то са излязли 3 вверси на урдпресс и по 6 версии на плъгините... хорската благодарност направо нямам думи... та ти за 9-10 месеца ще си инсталираш поне 10 кракнати прогграми и всеки пъти си нариск колко вируса има в екзето

10 страници разстягаш локуми какво ще ти стане като постнеш скриинове ?
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

"Да позная, ако имаше доказателство щеше да го представиш тук."

Няма нужда, ако има доказателство трябва да го представи на компетентните органи. Тука можем само да люпим семки и да гледаме сеир.

Щом ни занимава, значи търси внимание от нас... съответно да предостави доказателство.

Той тук не го предоставя, та на компетентните органи..:wink:
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Аз лично работя с Иляз от бая време. С мен винаги е бил коректен и всичко се случва в оказаните срокове и количества.
Не знам как се краде FB страница, разгледах прикачените картинки и определено виждам ситуация, в която и двете страни не си вярват и се притесняват да не се прецакат една друга.

При положение, че нито има престъпление, нито има някакви негативи, за когото и да е - не знам дали цялата тема не е много шум за нищо.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Аз лично искам бан за тоя който е пуснал темата ако не докаже това което говори цял ден в темата.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Докато е почнал да предлага тази услуга е гепил доста странички :)
Няма проблем вие си знаете.

А бе папагалчо, ти няма ли да спреш да повтаряш, че е крал страници и, че е опитал да измами теб и твоя приятел, без грам недвусмислено доказателство да си предоставил досега бе??!! С повтаряне никого няма да убедиш! Илязчо може и да е крал и да е мамил, ама нека някой го докаже бре момци, ама не с повтаряне като папагал, а с недвусмислени и неоспорими доказателства! Това по отношение на миналото му де... а в сегашния случай никъде не се вижда опит , даже и намерение , да измами , а обратното - той е предложил среща на живо, а твоя човек шикалкави ! Ебати лапешката сапунка заформи тук :D
Май и на Иляз не му е чисто миналото, особено с тия 2 профила, единият баннат, пък той не се защитил ..., но пък доказателства - йок ;) Даже и косвени доказателства няма представени! Темата е за триене или заключване, писна ми да ми излиза всеки път, като разгледам кви са новите постове във форума
 
не не сме съгласни защото никъде няма да влизам ти казах.... веднъж така оправих един сайт и след 9- 10 месеца като хакнаха аз съм бил виновен.... ми то са излязли 3 вверси на урдпресс и по 6 версии на плъгините... хорската благодарност направо нямам думи... та ти за 9-10 месеца ще си инсталираш поне 10 кракнати прогграми и всеки пъти си нариск колко вируса има в екзето

10 страници разстягаш локуми какво ще ти стане като постнеш скриинове ?
Да, хорската благодарност е уникална. За това тази услуга с посредничеството трябва да има възнаграждение, иначе е умряла работа.

Ще му стане весело, като няма такива. В съда преди да пуснеш обвинение или жабла, предоставяш доказателства и факти. Личи си, че си зелен.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Аз лично искам бан за тоя който е пуснал темата ако не докаже това което говори цял ден в темата.

Това и аз го подкрепям.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе