Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Симпатяги :)

Край на играта. Иии... ябълките, преди да ги изям, бяха осем :D

Което означава, че печелившите са:
alexander angelov
thecrazyboard
& encelad

:)

Чакам ви на мейла: [email protected]

Благодаря на всички, които се включиха. Яжте ябълки, полезни са! :D Туряйте им канела, мед и и настроение :)

Хайде лека и спокойна на всички. Ще се пишем скоро пак :)
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Към две кила някъде. Едри ябълки, червени като румените бузи на срамежлива девойка :)
Ох, ле-ле :)
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Симпатяги :)

Край на играта. Иии... ябълките, преди да ги изям, бяха осем :D

Което означава, че печелившите са:
alexander angelov
thecrazyboard
& encelad
Избери някой друг, аз не желая награда. :)
Променял съм си мнението, а 8 го взе от контекста с ракиите, не е потвърдено. Минах на вино. Наздраве! :)
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Ааа, не, няма да стане. Обявил съм те за печеливш :D Ако не искаш награда, ще се оплача на съответните органи... :D Или пък... ти посочи някой от участниците в темата, който да вземе твоята награда :)
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Ааа, не, няма да стане. Обявил съм те за печеливш :D Ако не искаш награда, ще се оплача на съответните органи... :D Или пък... ти посочи някой от участниците в темата, който да вземе твоята награда :)
Айде, няма да ти чупя кефа, така си преценил. Ще пратя мейл. Лека.
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Честито на победителите! Черпи ги и с по една ябълка. :D
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Ха-ха :)
С най-голямо удоволствие. Ще организирам среща в София и ще донеса няколко кила от на бащата производството ;)

Uphero даде супер идея за запичане на ябъЧките, и тъй, мисля да го опитам това, с малко канела... мхммм

А на вас какви вкусни статии ще сготвя, драги ми печеливши... че да си оближете екраните от кеф :D
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Ябълките са много полезни, но не и тези от магазина, затова купувайте от фацебоока има много групи за земеделски производирели, в магазина са пласмасарки намазани с парафин и цялата менделеева таблица против загниване, така, че са колкто полезни толкова и вредни, аз затова ги предпочитам ферментирали:)
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Здрасти :)
Може, разбира се :)

[email protected]

;)
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Получих обещаната статият от колегата и много съм доволен от качеството на изпълнението. Препоръчвам, ако се занимава с копирайтинг услуги! +1 :)
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Мерси, пак заповядай :)
Да, занимавам се с копирайтинг ;)
 

Горе