Игри за двама?

От: Игри за двама?

Страхотна игра за двойка е Yahtzee. С приятелката ми доста се забавляваме с тази игра, а и правилата не са толкова трудни.
 
От: Игри за двама?

Страхотна игра за двойка е Yahtzee. С приятелката ми доста се забавляваме с тази игра, а и правилата не са толкова трудни.
Много странна ми изглежда.

Така и не намерих готина игра за коли за двама със Split Screen.. Някой да знае няква? Търся с яка графика и зарибена.. NFS Rivals е готина, ама няма Split Screen :(

За ся uphero ме разцепи от кефи с тоя Street Fighter.. с жената се бием и е голям смях.. цъкаш там хиляда копчета и се пръскаш от смях :lol:

Определено хората са казали.. КЕФА ЦЕНА НЯМА!
 
От: От: Игри за двама?

Научи ли фаталите? И кой бие? :D
Много странна ми изглежда.

Така и не намерих готина игра за коли за двама със Split Screen.. Някой да знае няква? Търся с яка графика и зарибена.. NFS Rivals е готина, ама няма Split Screen :(

За ся uphero ме разцепи от кефи с тоя Street Fighter.. с жената се бием и е голям смях.. цъкаш там хиляда копчета и се пръскаш от смях :lol:

Определено хората са казали.. КЕФА ЦЕНА НЯМА!
 
От: От: Игри за двама?

Научи ли фаталите? И кой бие? :D
Аз я бия, ама и се оставям, чат пат, за да не загуби интерес :lol:
.. Нищо не съм научил, цъкам всичките копчета, и които спечели хахахаха :lol: :lol:

Търся няква с коли, ама не мога да намеря :(
 
От: Игри за двама?

напиши в гугъл split screen games и ще намериш
не може да няма с колички :D
 
От: Игри за двама?

Не вярвам да и харесат игри с коли.
 
От: Игри за двама?

Не вярвам да и харесат игри с коли.
Всичко и харесва :D хаха Най-вече иска с коли.. Намерих някви видеа в Youtube И свалям 2 игри да ги видя.. едната е
Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
и
Blur

Мисля и Call of Duty Да сваля, тя има опция за Split Screen, ама според мен гадно ще се играе Shooter Game с джойстик.. Някой играл ли е и как е като цяло?
Аз никога до сега не съм играл с джойстици, днеска ми пристигнаха двата Logitech F710 и са доста яки..(малко поцъках, да ги тествам само)
 

Горе