Игри на волята 2021 ще се гледа ли?

madgooglebot

Well-Known Member
Ще гледаме ли тази година как бабанките плачат и гладуват, а джофрите стават бабанки? :)
Или всичко е нагласено, да лапаме мухите..
Гледам и Братоев "играе"
 
Реших снощи да гледам само първата серия, за да се посмея с/на участниците, но ми беше толкова интересно, че не помня кога съм заспал и съм се преместил в спалнята.
 
По принцип не е такава трагедия, на мен ми е интересно да гледам историите на хората.. там кат озвереят си казват всичко :) Но "стартовото" действително беше тъпо.
 
Личния ми живот е бил в хиляди пъти по-цветен и разнообразен от твоя, дори в момента, дори в най-лошите дни :)
Нищо не включваш, яко си дебилясал ;)
Първо, подобно предаване може да те разтовари, вместо да ми крейзиш с мега-комплексите си, после "историята на хората" може да ти разкрие доста неща от първа ръка, а не позьорските ти измислици и дерзания във форума, щото видиш ли си мъж под чехъл и роб на жена си :p
 
А какво е това?
 
Фермата поне съм я чувал :D
 
Старата енергия се върна, да наистина бях прав.
Не ги гледам подобни шоута. Пък и няма кой да бие Найден, Пацо и Гея от култовия сезон на Биг Брадър.
 
Братче, от 2-3 години телевизията в България изобщо не става за гледане. Само помия… По БТВ цяло лято само повторения на вече излъчвани предавания и сериали, друго лято поне по някой сериал пускаха, ей така да върви за фон. По нова някакви тъпи турски сапунки за пенсионери. БНТ пък имам чувството, че денонощно въртят неща от архива преди 10.11.1989г, ако не въртят това, въртят предаването с Драго Чая, където са поканили тези които са се снимали тогава, вече престарели, ама да кажат “туй-онуй”. Вместо да инвестират в гледаема продукция, те от 10 години въртят три безкрайно изчерпани американски формата, в които отдавна ако в нашата малка родина е имало някой интересен е щял да се яви и да не го покажат… Нещо ново трябва, ама няма кой да го продуцира… Пълна скръб… Не знам защо си го причинявате. Не съм вярвал, че ще напиша нещо подобно, но си е така.
 
Братче, от 2-3 години телевизията в България изобщо не става за гледане. Само помия… По БТВ цяло лято само повторения на вече излъчвани предавания и сериали, друго лято поне по някой сериал пускаха, ей така да върви за фон. По нова някакви тъпи турски сапунки за пенсионери. БНТ пък имам чувството, че денонощно въртят неща от архива преди 10.11.1989г, ако не въртят това, въртят предаването с Драго Чая, където са поканили тези които са се снимали тогава, вече престарели, ама да кажат “туй-онуй”. Вместо да инвестират в гледаема продукция, те от 10 години въртят три безкрайно изчерпани американски формата, в които отдавна ако в нашата малка родина е имало някой интересен е щял да се яви и да не го покажат… Нещо ново трябва, ама няма кой да го продуцира… Пълна скръб… Не знам защо си го причинявате. Не съм вярвал, че ще напиша нещо подобно, но си е така.

Телевизорът се ползва само за три неща:

1. PlayStation
2. Netflix
3. Мачове

В този ред.
 
И аз много обичам да гледам историите на хората. Ама на тези, които правят космически кораби, строят ракети или луксозни автомобили. Да се гледат тези хора, които само ядат и сер** - някак са подходящи за друга аудитория в която не се причислявам.
 
И аз много обичам да гледам историите на хората. Ама на тези, които правят космически кораби, строят ракети или луксозни автомобили. Да се гледат тези хора, които само ядат и сер** - някак са подходящи за друга аудитория в която не се причислявам.
И аз не знам какво точно научава обикновения човек от такива хора, които дават в това предаване. Но всеки явно си търси драмата, които доколкото знам тези формати предлагат. ;)

В интерес на истината, ако някой го гледа, нвка сподели с нас какво точно му харесва? Че после и тези излизат от риалитито звезди, което още по-малко разбирам. :)
 
Разпускаме.. забавляваме се. Е не като други с ядрена физика :D

Но пък дори не забелязахте, че участва БИВШ член на форума..ай да видим кой ще се сети :p Също има доста хора от които бих предпочел в пъти да почерпя опит, отколкото от форумните медузи, комплексари и философи ;) ОБЩНОСТ ахахахахахахаа
 

Горе