Идва нова ера в eCommerce платформите! shoptico.com - нова, супер бърза eCommerce платформа

То проблема ще дойде, когато клиента ти звънне и каже, "абе сайта ми е счупен". Какво ще му отговорите?
Аве мен, колко човека ползващи ИЕ тръгват да градят онлайн магазини?
 
То проблема ще дойде, когато клиента ти звънне и каже, "абе сайта ми е счупен". Какво ще му отговорите?
А прочетох "- Боли ме фара за счупения ви сайт." :D

То сайта на клиента ще си работи, ама админ панела ще е като на shopify :D Там ще е "боли ни фара"
Ще фиксна лендинга, айде, от мен да мине, за да спите спокойно :D
 
Не берете грижа за потребителите ни, имаме няколко стотин хиляди бизнес клиента в няколко държави
Винаги ми е било смешно да чета писаници на псевдо "бизнесмени" с голямо его.
 
Бежев както винаги блести с невежество!
И кое по точно ? Да не мислиш че ме боли **** за твоето мнение ............. Само доказваш колко си зле, Идея си нямаш колко и какви потребители какво ползват......
 
Винаги ми е било смешно да чета писаници на псевдо "бизнесмени" с голямо его.
Ако го бях казал аз, може да се захилиш, макар, че съм по-голям бизнесмен от теб със сигурност, но когато го казва инвеститора не знам кой по-добре знае клиентите си и как да го продаде, дори няма какво да коментирам това твърдение ;)
 
И кое по точно ? Да не мислиш че ме боли **** за твоето мнение ............. Само доказваш колко си зле, Идея си нямаш колко и какви потребители какво ползват......
E nito edna emotikona? Ти щото имаш идея от нещо сигурно :D
 
Ако го бях казал аз, може да се захилиш, макар, че съм по-голям бизнесмен от теб със сигурност, но когато го казва инвеститора не знам кой по-добре знае клиентите си и как да го продаде, дори няма какво да коментирам това твърдение ;)
Когато трябва да се доказваш колко си постигнал ... gg
 
Според мен трябва да бъдете мили и коректни към хората :) Няма как егото Ви да бие всеки по-челото не е редно, за IE донякъде сте прав, хайде за админ часта не е проблем.
Но за самият онлайн магазин е редно да хваща всичко.
Поздрави.
 
Според мен трябва да бъдете мили и коректни към хората :) Няма как егото Ви да бие всеки по-челото не е редно, за IE донякъде сте прав, хайде за админ часта не е проблем.
Но за самият онлайн магазин е редно да хваща всичко.
Поздрави.
Да, така е. Магазинът, който вижда клиента ще работи на стар IE, съгласих се, че за крайния клиент е възможно да е на някакъв такъв стар браузър. За собственика на самия сайт обаче няма да работи админ панела, защото не си струва времето да се направи, а и не съм сигурен, че ще може.
 
Как така да не може. Нали сте избрали C# и правите неща, които другите не могат? :D
 
Нахапахте го за нищо. И аз съм на мнение, че в админ панела няма никакъв смисъл да има IE support, C# или който и да е бек енд няма роля в тая работа, ще е waste of time да се съпортва ИЕ в админ панела, при положение, че това време което ще се отдели, може да се разпредели по по-важни неща.
 
Верно прекалявате. Те фейсбук години наред не си оправяха адс мениджъра, не за IE, а за Мозила, от кивито искате админ панел за IE. Аз ако съм, ще го оправя, ама друг път...
 
Верно прекалявате. Те фейсбук години наред не си оправяха адс мениджъра, не за IE, а за Мозила, от кивито искате админ панел за IE. Аз ако съм, ще го оправя, ама друг път...
Тук никой не говори за админ панели, а за това че се излиза с една статична страничка и мега хайпа, а тя не тръгва на 1 от трита най-популярни браузара.
И аз съм на мнение, че админ панела не е длъжен да поддържа ИЕ.
 

Горе