Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

DHL да ми доставят стоките от Китай за 2,3 дена на адрес, с безплатна доставка, без никакви митници, ддс-та, мита, бюрокрация и.т.н, ех мечта, ще имам всичко, което поискам :D и да съм здрав най-вече. :)
 
Последно редактирано:
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Спортуване - това е може би най-важтото нещо в живота, за да водим добър живот... Естествено като изключим учене, работа и т.н. / Мое мнение :)
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Абе определено само спорта няма да ти помогне да живееш добър живот под добър живот разбирай да си здрав и да имаш големи възможности, първото е несъвместимо с професионалния спорт, a в България и второто липсва при спортистите, което е жалко, тук не се цени друго освен футбола. Спорта много дава, но и много взима повярвай ми. :)
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Повече време за планинско колоездене ( предимно Downhill и Cross-country) къщурка някъде из скандинавските държави а може и в някоя норвежка пещера :D
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

"Няма несбъднати мечти. Има изоставени мечти
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Невероятно е когато си мечтаеш и мечтите ти се сбъдват ... при мен е две прекрасни деца, от което едно порасна и пое пътя си. Къща на края на селото ... и далеко от града. Сега си мечтая да срещам по-позитивни и усмихнати хора, повече доброта, лоялност и коректност в отношенията между хората !!!! всичко друго за мен е преходно !! :)
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Една година в обиколка на света. От Хималайските манастири към японските чайове, австралийските рифове, джунглите на Южна Америка и т.н., и т.н.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Стара песничка с уникален клип, който перфектно се вписва в темата! Който не го е гледал да отдели 4 минутки. ;)

[video=youtube;FHCYHldJi_g]https://www.youtube.com/watch?v=FHCYHldJi_g[/video]
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Слушай сърцето си! :)

Цитат:
"Не слушай писанията - слушай своето сърце.
Това е единственото писание, което препоръчвам: слушай го много внимателно, много съзнателно, и никога няма да сгрешиш.
А като слушаш сърцето си, никога няма и да си в раздвоение.
Слушайки сърцето си, ще започнеш да се движиш в правилната посока, без дори и да мислиш за това кое е правилно и кое погрешно."
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Забелязвам колко много хора мечтаят за къщичка на село, но колко малко от тях имат смелост да следват целеустремено тази своя мечта, най-често оправдавайки се с обичайното: "Не сега", "Като си стъпя на краката", "Като събера достатъчно пари", "Като се пенсионирам" и т.н... А той, животът не чака... :(
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

аз реално се вдъхнових от познат, който успя от афилейт да си купи апартамент на Траката във Варна... Майка ми 40 години анестезиолог в родилното, бъхти се за едните 1000 лева. Рускиня. Постоянно я заплашват с уволнение, а реално няма лекари и жената търпи горката, свикнала да работи. 2 седмици като постои вкъщи без да прави нищо и се побърква. Та като цяло от малък ме влече в тази сфера. Друг е въпроса, че не върви :D
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Здравето е най-важно другото е суета.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Онлайн бизнес (тук не включвам поддръжка на онлайн магазини и услуги като дизайн, програмиране и пр.), къща на два етажа с гаражче за колата на спокойно и лесно достъпно място, далеч от мексиканци.
Всяка година по една фамилна екскурзийка за от 1 до 2 седмици.

Някои от нещата съм ги постигнал, а за другите - се иска още доста работа. :)
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Пътуване, много четене, изучаване на различни езици - комуникацията с хора от други националности, е един много голям мотив за реализация и трупане на опит.:)
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Не целта е важна, а пътят по който стигаш до нея, така че какъв е смисъла, ако през целия път до целта си толкова си се изгърбил и си понесъл толкова болка и лишения, че накрая постигайки я нямаш сили да и се зарадваш или пък се окаже, че си загубил толкова много време, че си пропуснал да се насладиш на живота;-)
Така че, живейте си живота и изкарвайте пари докато правите нещо което ви харесва, а не робувайте на фиксидей за безмерни богатства, най-вероятно няма да станете милионери[emoji12]
 
Последно редактирано:
От: От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Не целта е важна, а пътят по който стигаш до нея, така че какъв е смисъла, ако през целия път до целта си толкова си се изгърбил и си понесъл толкова болка и лишения, че накрая постигайки я нямаш сили да и се зарадваш или пък се окаже, че си загубил толкова много време, че си пропуснал да се насладиш на живота;-)
Така че, живейте си живота и изкарвайте пари докато правите нещо което ви харесва, а не робувайте на фиксидей за безмерни богатства, най-вероятно няма да станете милионери[emoji12]

Ти пък...защо толкова отчаяно, от теб като ти гледам логата и идеите като цяло очаквам по - свежарски пост:D....Ако не бях с 2 леви ръци аз бих станал графичен дизайнер:D, имам доста идеи, но...
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Отчаяно ли ти звучи?:-D
Не е отчаяно, а е дори оптимистично, човек трябва да е реалист и да се радва и на малките неща, аз не виждам нищо писимистично в това.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Избрал съм си място в полите на Родопите, в малък град, само чакам да ми го продадат!
После строя мечтаната къща, както на мен ми харесва и се изнасям от София с 300 км/ч.
Планината ми е близо, Гърция ми е на един ... разстояние, в България съм, спокойно ми е!

А ако в България нещата не се оправят, правя 2 крачки и съм в Гърция. Криза, зле, няма да се мре.
Ако трябва ще карам на АйТи и на собственоръчно уловени октоподи, няма да умра от глад :D
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Избрал съм си място в полите на Родопите, в малък град, само чакам да ми го продадат!
После строя мечтаната къща, както на мен ми харесва и се изнасям от София с 300 км/ч.
Планината ми е близо, Гърция ми е на един ... разстояние, в България съм, спокойно ми е!

А ако в България нещата не се оправят, правя 2 крачки и съм в Гърция. Криза, зле, няма да се мре.
Ако трябва ще карам на АйТи и на собственоръчно уловени октоподи, няма да умра от глад :D

да не живееш в цигански катун?
защото и те така се местят - днес са тук, утре - там.
Иначе е вярно, че ако НИЩО не те задържа в едно населено място/Държава - то просто мястото ти не е там и трябва да търсиш друго.
 

Горе