Идеи за интернет бизнес...

rainbou1

New Member
Нов съм тук и поразгледах малко темите, но не мога да претендирам че съм ги изчерпал, и ако се покрива моята тема с някоя друга, моля да ме извините.
Имам няколко идеи за сайтове, които биха могли да ми носят доходи, искам да питам някъде има ли възможност за правене на маркетингови проучвания?
Относно печалбите от реклами - бих искал да получа компетентни мнения доколко това е печелившо в Бг - в смисъл че покрива поне разходите на сайта.

И не на последно място - търся си свестни разработчици на сайтове (PHP/MySQL) - намерих едни преди време, но се отказаха. Също и да разбират от оптимизиране за търсачки и добавяне на код за реклами.

Ами това е. Ще се радвам да ми отговорите.
А, и сега се сещам, ако някой има добра идея, но му трябват финанси, може да ми пише, ще видим какво можем да измислим. Аз идеи не крада, понеже самия съм бил окрадван и съм чуствителен на тази тема.
 
Кажете от кадемога да си намеря надомна работа чрез интернет тоест...
нещо за правене на уеб или форум HTML/PHP.... някой ако търси нека дами има в предвид..?

skype flabar89
GSM. +359898429778
 
FLABAR каза:
Кажете от кадемога да си намеря надомна работа чрез интернет тоест...
нещо за правене на уеб или форум HTML/PHP.... някой ако търси нека дами има в предвид..?

skype flabar89
GSM. +359898429778


Сайтове за бачкане и за поръчване на проекти

иначе поглеждай и сайта които ти даде icakis аз щях да ги пусна но чаках да стартират
 
Мога да ти пратя оферта за изработка на сайт, стига да ми дадеш конкретни изисквания. Сайтовете се изработват по W3C стандарти, SEO friendly xHMTL 1.0 PHP/MySQL и всичко друго необходимо. Дизайна може да бъде както минималистичен, така и с много графични елементи
P.S. Freelancers сме
 
man0l Еми да щесам ти много благодарен ако пратиш некоя оферта... за изготвяне на сайт...?
 
man0l каза:
Мога да ти пратя оферта за изработка на сайт, стига да ми дадеш конкретни изисквания. Сайтовете се изработват по W3C стандарти, SEO friendly xHMTL 1.0 PHP/MySQL и всичко друго необходимо. Дизайна може да бъде както минималистичен, така и с много графични елементи
P.S. Freelancers сме
PS2 : офертат е към rainbou1
 

Горе