Идеи за нова тематика на YouTube канал?

Електронния спорт е най-интересения спорт, Мисля, че електрониня спорт трябва да стане част от олимпийските игри.

Мечти на заблудени хора, които не могат нищо друго.
 
Мечти на заблудени хора, които не могат нищо друго.

За мен другите спортове са скучни и пълни с допинг и измами. Това, че някои хора признават един спорт само, ако се сбият финовете на двата отбора е друг проблем. Понякога играя League of Legends, но не винаги. Интересно ми е да гледам професионалните отбори, като SK Telecom T1.
 
Мне, youtube ме strike - наха за пореден път, но много исках да го направя точно с тази песен. :) Иначе за момента имам 30 цента от канала.
 
Мне, youtube ме strike - наха за пореден път, но много исках да го направя точно с тази песен. :) Иначе за момента имам 30 цента от канала.
Ами хващат те за авторски права, явно. Самата песен прави проблема. Има един канал, който е освободен от авторски права, но трябва в описанието на всеки клип да пишеш името на песента, изпълнителя и линк към канала, от който взимаш песента. Ако те интересува, пиши да ти го пратя. Иначе 30 цента са добре, всеки почва от нулата.
 
Най - новият клип, от който се надявам да хвана някой цент. Гледах доста уроци и edit - ове и мисля, че е добре.

 

Горе