Идеи за сайт ?

fitness

New Member
Здравейте , значи много съм навит да направя 1 сайт , но проблема е че не знам на каква тема да бъде , като изключим спорт , автомобили защото има много такива :) Надявам се да ми предложите добри идеи ...
 
От: Идеи за сайт ?

Аз също мисля да правя сайт но незнам какъв да е :) Моля ви помогнете :)
 
Какви интереси имаш? Направи сайт за нещо, което те вълнува и имаш някакви познания.
Иначе става много тегаво да се пише съдържание, а outsource-ването също е занимавка.
На какъв език, как ще се монетизира и т.н. Все есенциални въпроси.
 
Няколко опции: правиш си нещо стандартно като афилиейт маркетинга сайт + блог + сео и се учиш как става първия сайт или започваш правиш сайт/ проблог за тема по която имаш познания :)
 
От: Идеи за сайт ?

Според мен е най-добре наистина да премислиш, какво те вълнува най-много и върху какво искаш да пишеш.Когато ти е интересно и имаш познания е лесно, иначе е само тормоз. Имаш ли също така идея дали ще е блог или сайт? С каква цел го правиш също е много важно...отговори си на тези въпроси и отговора ще доиде сам
 
От: Идеи за сайт ?

искам сайт , но незнам на каква тема да е . Има хиляди теми ама вече има сайтове за тях . Помогнете ми плсссс
 
От: Идеи за сайт ?

Нещо, което те интересува, което те забавлява, което те кефи, което би правила без да чувстваш досада, докато го правиш! И не е важно колко многобройни сайтове има - то за всяка тематика има сайтове - хората по света не са тъпи ;) Но не е важна бройката, а качеството на съдържанието вътре! И, разбира се дали ще излизаш на челни позиции в Гугъл, т.е. да направиш добра оптимизация за търсещите машини (или иначе казано - добро Seo). Това е в общи линии. Ако искаш да знаеш повече - прочети повечко теми във форума-повярвай ми, има какво да се чете! А за идеите - иди в старт.бг или някой друг каталог с най-различна тематика и си харесай нещо. Желая ти успех!
 
От: Идеи за сайт ?

Директно ти давам идея. Направи сайт за говорене (приказване с микрофон и слушалки). Да бъде като блоговете, но идеята е да се махне това досадно писане и четене. Раздели сайта на отделни стаи за приказки (като масите в кръчмата-един говори, другите трима го слушат и от вренме на време казват по нещо). Като седне някой на някоя маса може да каже нещо или само да слуша и да си пие ракията. Ако някой седне на масата и почне да псува или въобще да пречи на другите, те могат да кажат на бармана (site admin) да го изгони (ban).
Искам сайт в който можеш да кажеш, чуеш и питаш без четене на писания на кирило-latinitza и др.
Искам сайт в който да не чета, виждам, чувам разни повтарящи се знаци, пратени от някой отегчен пубер.
 
От: Идеи за сайт ?

Така че ако има такива хора давайте да почнем че Interneta е най бързия начин :)
 
От: Идеи за сайт ?

rauhir това ми е skype добави ме и да го обсъдим там , може и някой друг може да се присъедини, ама ще ти пиша утре че трябва да тръгвам
 
От: Идеи за сайт ?

Директно ти давам идея. Направи сайт за говорене (приказване с микрофон и слушалки). Да бъде като блоговете, но идеята е да се махне това досадно писане и четене. Раздели сайта на отделни стаи за приказки (като масите в кръчмата-един говори, другите трима го слушат и от вренме на време казват по нещо). Като седне някой на някоя маса може да каже нещо или само да слуша и да си пие ракията. Ако някой седне на масата и почне да псува или въобще да пречи на другите, те могат да кажат на бармана (site admin) да го изгони (ban).
Искам сайт в който можеш да кажеш, чуеш и питаш без четене на писания на кирило-latinitza и др.
Искам сайт в който да не чета, виждам, чувам разни повтарящи се знаци, пратени от някой отегчен пубер.

... mIRC? :)
 

Горе