Идеи за Live Chat

devoid

Active Member
Здравейте предложете някой изчистен и лесен за употреба лайв чат. Преди години ползвах зендеск и бях доволен но сега като го разглеждам и главата ме заболя
 
Защо не сложиш просто месинджар чат или имаш клиенти, които не използват ФБ ?
 
Не, напротив всички имат ФБ просто мисля че е по тромав първо и второ нямат превод на БГ и не на последно място мисля че по добре когато отсреща говориш(пишеш) с човек а не както в случая с фейсбук страница
 
Не е проблем ако се плаща. Трябва ми само 1 агент ... за sales за support още не мога да им схвана разликите .. просто чат без ботове
 
На мен лично това много ми допада: www.zoho.com
Вече може да се направи насам натам регистрация, да се разгледа кое е по-подходящото и реално да се прецени кое ще ти свърши работа.

А забравих да спомена че е хубаво то не хубаво а направо задължително да има някакво апп за получаване на съобщенията, защото работата ще бъде предимно в движение
 
В крайна сметка сложих месинджера но не виждам от къде мога да му сменя езика някой знае ли, защото виждам има сайтове които са си на БГ език а това си седи ЕН и това си е
 
И профила и страницата са на БГ, но пак излиза на ЕН а в опциите никъде не откривам да се сменя от някъде
 

Горе