Идея? Има ли реализация :)

cecipenev

New Member
Значи върти ми се в главата особено около новата година с която ви поздрявавам.

Дали мога да направя някъде блог на тема адулт ( смисъл дали позволяват блог сайтовете ) и да кача реклами на някой сайт ( тук вие трябва да ми помогнете дали има такива, които позволяват слагане на реклами на такива сайтове ) и да печеля от кликове на рекламите им ?
 
Аз си мисля че заглавието трябва да отговаря на тематиката на блога. Говоря за заглавието му, както и за името на блога <съб-домейна>, а с това bux.to направо незнам дали трябва да е "лесни парички от интернет" или "тегаво, бате. кинти нема". :wink:

Не се подигравам, но наистина е хубаво да си искарал добри пари от тази програма за да я препоръчваш на другите, ако е така си връщам думите назад. Но се съмнявам че греша. Успехи. :wink:
 
Blinky, защо намеси букс.то ? :))
не съм спечелил но съм на път да печеля и ще се опитам, всичко трябва да се опита :)
 
Благодаря ти :)

Колкото толкова, казвам аз :)
Дали ще е 5 долара ( което не може да е , щото вече са повечко от 5 ) може да са 50, 500 и т.н. дано стане :)
Пожелавам си го, пък чета доста форума и се понаучавам и за други работи и ще гледам да правя и други работи, за да мога да печеля по хубави пари :)
 

Горе