Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Няма значение дали има мангали или не тези дружества са монополисти. Газта пак ли я крадат мангалите, че е толкова скъпа и през месец я вдигат? :)
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

@USAF някой да го е разтръбил публично? Явно, че това го знаете малко хора. А защо не го казвате, само вие си знаете.

По телевизията, радиото или каквито и да са медии, никога няма да го кажат публично. Е как защо не го казвам, и какво имаш предвид "ние си знаем" защо не казваме ? Аз не съм никой, аз един обикновен човек като всеки от тука, просто и аз научих наскоро някои неща които дори не съм си помислял и то от достоверни лица, не от случайни хора. Ето казвам го, за да се знае, просто от дума на дума се стигна до тук. Аз пък искам хората да знаят, да са наясно къде им отиват парите, и да разберат че ни управляват професионални мошеници за разлика от предните правителства. Предните и те крадяха ама имаше и за народа, ама тия... Думи нямам... Ти Моко да не мислиш че аз отдавна ги знам тия информации ? Преди няколко месеца ги разбрах от мои познати които са в сферата на енергетиката, познавам няколко човека от там и хората ми казаха как стоят нещата всъщност. Даже и да няма нито един циганин в България, пак ще е така скъп тока, защото тока на мангалите го поемат ДПС.

Навсякъде в цял свят има цигани, навсякъде има малцинства където живеят изолирани в гета, и там правят шашми с тока, ама едва ли хората им плащат компенсациите. И тъй като говорим за права на мангалите, преди и след нова година бях в Дания за около 4 месеца, и видях нещо което ми направи много лошо впечатление: там всички които са негри, араби, турци, и всякакви амуджи, от ивицата Газа, Пакистан, Индия, Ирак, Либия, Сирия, абе всякакви танганайци имат по големи права от нас европейците, защото били от бедни държави! Веднага има служби които им намират работа, настаняват ги в безплатни квартири, не плащат нито ток, нито вода, а само храната си плащат, защото всичките им разходи ги поема държавата, и пътуват безплатно в градския транспорт с някакви емигрантски карти, идва кондуктора ония вади емигрантската карта в която пишело че човека е придошъл бежанец от третия свят където имало война, и кондуктора му кимва, усмихва му се и го подминава, а ако съм аз - глоба. И това справедливо ли е ? За едни може а за други не може, т.е. за амуджите с чалмите и забрадките може, а за нас цивилизованите бели европейци не може. В цяла Европа бил приет някакъв общоевропейски социален закон, да приемат без визи амуджите от третия свят, осигуряват по лесно работа на такива, веднага ги настаняват в квартири с парно отопление, абе всичко необходимо по добре от нас живеят тука, а ако си европеец не можело, защото си от европейска държава, не си от третия свят! И на всичкото отгоре на тия амуджи в Дания им дават правото да кандидатстват за жилища след 3-тата година преди още да взели гражданство! Просто в цяла Европа са приели такива шибани закони да дават по големи права на разни амуджи, понеже били от третия свят, държави в които имало война, били бедни и т.н. до като накрая до такава степен се презаселят, че ще ни претопят. Ненапразно онзи норвежец Андерс Брейвик направи атентата в Осло, точно поради тези причини че ей такива имат по големи права от нас! И не е само в Дания, така, същото е и в Норвегия, даже там пък гледаш повече араби и негри от колкото норвежци - обърнеш се надясно гледаш забрадка, обърнеш се наляво гледаш чалма, обърнеш зад гърба ти гледаш негро... И не само, в повечето европейски държави им дават права на такива от третия свят. Не съм расист, не страдам от ксенофобия, но има една дума и тя се казва баланс и когато се наруши този баланс, чашата започва да прелива, и от там на татък стават нещата които не трябва да стават. Така че не само тука мангалите и турците, ами в цяла Европа е така - там пък гъмжи от араби и негри. Просто прекалено либерални закони направиха в последните години за тези от третия свят. Добре че Турция не влязоха в евросъюза че ей на тогава щяхме да видим от къде изгрява слънцето... Не само мангалите Моко са проблем у нас, в цяла Европа е така, защото там са проблем амуджите прииждащи от танганайските държави, всичко се диктува от Брюксел. Ако не ДПС, то Брюксел ще им даде права, защото трябвало да се прави социална и хуманна политика спрямо малцинствата. И стигаме до извода че Европейската комисия защитава правата не нас, а на чужденците ( амуджите ) от третия свят. Нещата могат да се променят само по един начин - революция, ама нема 'ора за тая работа...
 
От: От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Няма значение дали има мангали или не тези дружества са монополисти. Газта пак ли я крадат мангалите, че е толкова скъпа и през месец я вдигат? :)

Точно така, тия монополисти ( паразити ) не са никакви производители, те са просто едни посредници които купуват тока на свръх ниска индустриална цена, и го препродават на нас завишена цена с 10 %, и отделно новите им електромери които те си поставиха са препрограмирани с 20 % повече да ти гърмят яки сметки... После пенсиите в Чехия и Австрия се увеличили, ами като има будали да им дават... Не е луд който яде баницата, луд е този който я дава! Нямат работа тука тия дружества ( паразитите ) те не са в наш интерес, те са в интерес на техните си сънародници и смучат от нас. Ние нямаме никаква полза от тях, по скоро те имат полза и изгода от нас "богатите" да издържаме пенсионерите им, а тука нашите са на издишане вече! Всъщност тия дружества ( паразити, глисти, тении и там кърлежи ) не са толкова виновни колкото тези които ги допуснаха тук! Но не е невъзможно и сега да ги разкарат, поне според мен де, но въпреки всичко те нямат работа тук! Безполезни са, дори вредни и само ощетяват още повече българина който се чуди как да свърже двата края! Едва стигат парите за храна, води, телефони, ами да отидеш до работа пак си ощетен защото нали плащаш пътни ( освен ако фирмата не ти осигурява транспорт ), и на всичкото отгоре тока го вдигат, вдигат, вдигат и продължават да го вдигат! И накрая ако продължава така да се вдига тока за щяло и не щяло до къде ще стигнем? Цял месец само тока си ли ще работим ? Или май заплатата само за тока няма да стигне. Ами вода, ами телефон, ами храна ? Няма да се очудя ако стане така че нощем като вървиш между блоковете гледаш тук-там някой прозорец свети а останалите прозорци мъждукащи светлинки от свещи... ако така продължават да вдигат тока, а заплатите да не мърдат, натам отиваме братя към тъмнина и студ зимата. Дай Боже да не идва подобно проклятие!
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Нещата могат да се променят само по един начин - революция, ама нема 'ора за тая работа...

Снощи си говорихме това с една приятелка. От дума на дума тя попита :
- Абе защо сега няма хора като Левски и Ботев, които са готови да си дадат живота за народа?
- Има - казах аз - но просто сега народът не го заслужава.

Защото, знаете ли, ако преди 200 години, когато са били революциите и когато са си давали живота за свободата, сме били под турско робство, сега сме под робство на собствената си глупост и задръстеност, а от това никой не може да ни освободи - нито пушка ще помогне, нито Левски. Защото, днес ако кажеш нещо свързано с усилия и ти казват "бе ти луд ли си? Я си трай там... КАКВО ТИ ПРЕЧИ, ТА СЕ ПАЛИШ?" . Пречи ми. И то много. На всички ни пречи. Но има някои тарикати, които насаждат погрешни виждания у хората. Откак е бутната старата система, на почит са мутри и т.н, да не се повтарям постоянно, но това е така и можете да го видите навсякъде (въпреки, че го знаете много добре). Например, имаше едно клипче, което стана viral, с едно дете, дето искало да стане батман, пък баща му го карал да стане дилър. Това не е майтап. Баща му сигурно го е карал да стане дилър. Детето няма как да си го измисли това. Интересно ми е дали е дошла полицията да ги поразпита или ...

Ако преди 200 години хората за пример са били Левски и Ботев и младежта е следвала именно тях и такива като тях, днес хората за пример ги мачкат, тъпчат и наричат луди и прости, и лансират разни нещастници и чалгарки. Всички са леки, маняци, лица, батки, чалгари, гъзари, ГРАЖДАНИ (най-вече)... Имаше един лаф :

Питали радио Ереван :
- Възможно ли е в България да стане гражданска война?
- Не, там всички са селяни.

Единственият начин да се отървем от енергоразпределителите е да се прокара закон, че това трябва да го прави само и единствено държавата. Това може да се случи, но не се случва. Защо? Защото няма хора, които да протестират, затова! Всеки ден сума хора се оплакват заради скъпия ток и скъпите лекарства, но не правят нищо освен да се оплакват. Откакто сме "демократична" държава някога изобщо използван ли е референдум? За какво? Някаква полза от него?
Във филма Всемогъщия Брус имаше една много хубава фраза - "Искаш промяна? Бъди промяната" , най-лесно е да започнеш промяната от себе си. Така ще покажеш на другите, че е възможно.

В България вече 21 години доказваме, че една шепа кретени могат да бъдат по-силни от цял един народ. Докато това не се промени, нищо няма да се промени :)
Демос, кратос - власт на народа. Демос, кратос (БГ версия) - власт наД народа.
 
От: От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Откак е бутната старата система, на почит са мутри и т.н, да не се повтарям постоянно, но това е така и можете да го видите навсякъде (въпреки, че го знаете много добре).


Така е Моко, за жалост това е истината приятелю! Всъщност до като преди години в България е имало мутри ( възраждането им беше в края на 1992 г. ) сега не че има мутри тука, а нещо много повече - всъщност мутрите вече си създадоха държава и ни управляват, защото мутрите вече са във властта! Ние живеем в мутренска държава управлявана от мутри! Хората не го забелязват това, защото са свикнали около тях да има мутри, за всеки е ежедневие и вече на никой не му прави впечатление, всеки си гледа животеца и важното е да оцелее по някакъв начин, но сега е много по различно - самите мутренски групировки които всяваха страх и респект през 90-те години, сега самите те си създадоха държава и ни управляват! Грозно звучи нали ? Но това е истината!

. Всички са леки, маняци, лица, батки, чалгари, гъзари, ГРАЖДАНИ (най-вече)...

Да, сега в България на мода са всички глупости, нецензурни думи, долнопробни лица, морално-пропаднали хора, морално-деградирали тийнеджъри, просто сега е модата на отрепките, силиконовите курви чалгарки, гъзари с Bentley, със Maybach купувани с крадени пари и измами, модерно е да си престъпник, боклук и да демонстрираш богатство и да се фукаш колко хора си измамил или колко хора си пречукал, в противен случай си смятан за задръстеняк и смотаняк, и мишок... Новата БГ-мода. Просто всичко до такава степен е изкривено, че подрастващите и те се учат, а най лошото е това да се предава на младото подрастващо поколение, защото сега възпитанието им идва от чалгата, силикона, курвалъка и гъзарщината, от улицата, и дори бях чел някъде че сега младите тийнеджъри когато пребиели някой на улицата и го ограбят се чувствали като герои, а момичетата на 13 години вече се срамували че са още девствени... Това го четох някъде из нета, някакви психолози са беседвали с криминално проявени тийнеджъри и за тях било слава и чест да пребиеш някой, да го обереш, да се покажеш като мъж пред приятелката си че си бияч и после с ограбените пари като достоен мъж я черпиш в някоя чалготека - това било чест, достойнство и мъжественост, да пребиеш някой да му вземеш там колкото пари има, и след това черпиш аверите и гаджето в чалготеката. След като на мода са всички глупости долнопробни гадости, то с тях се възпитават младите поколения, от което се изражда масово младежта. Много тъжно и неприятно звучи, но това е истината - бъди модерен в крак с модата ( бъди гъзар, тежкар, престъпник, хулиган, наркоман, отрепка, боклук, демонстрирай богатство с новата S-класа придобита с мошеничество или кражба ) или бъди модерна ( курва, напомпена със силикон и си кълчи задника в чалготеките, на 14 години е закъсняла фаза на девственост, ходи с чичковци набори на баща ти за парички и подаръчета ) ей това са сегашните нови млади поколения от които се очаква да градят бъдещето... Новата БГ-мода.
 
От: От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Да, сега в България на мода са всички глупости, нецензурни думи, долнопробни лица, морално-пропаднали хора, морално-деградирали тийнеджъри, просто сега е модата на отрепките, силиконовите курви чалгарки, гъзари с Bentley, със Maybach купувани с крадени пари и измами, модерно е да си престъпник, боклук и да демонстрираш богатство и да се фукаш колко хора си измамил или колко хора си пречукал, в противен случай си смятан за задръстеняк и смотаняк, и мишок... Новата БГ-мода.

Е то деградирането няма да продължи вечно ще дойде един момент и ще се самозатрием. Атлантида номер 2. :)
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

И двамата сте много прави.
Разбира се, винаги има начин да се измъкнем. Въпросът е дали го искаме достатъчно? Нашите предци са успяли да се запазят като народ през почти 200 годишно византийско робство и през почти 500 годишно турско робство. Въпреки всякаква пропаганда и комунизмът не е успял да ни затрие. Сега обаче сякаш ни предстои да се затрием сами. Трябва ли да го допуснем?
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Моку глупако, защитаваш електро-мафията донапреди 4 поста, сега ми говориш философски глупости, ходи земай социалните помощи и не се занимавай с неща които не разбираш.
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Моку глупако, защитаваш електро-мафията донапреди 4 поста, сега ми говориш философски глупости, ходи земай социалните помощи и не се занимавай с неща които не разбираш.

абе мама ти мръсна, що не се самоубиеш вече?!!! аз се опитвам да поддържам добрия тон, а ти тука все се кенефиш!! ми да та еба в тъпанара!! то на човек да му омръзне от лайнари!!
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

ходи се скрий някъде, ходи си вземай помощите и ходи да кандидатстваш в ЕОН/ ЧЕЗ , може да ти дават по някоя стотинка ако пишеш подобни коментари по форумите.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32438
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Приятели не започвайте отново спор и да си разменяте реплики, в такива моменти би трябвало да сме единни и съпричастни, и точно за това държавата ни мачка и си прави експерименти с нас, защото не се държим. От караници и обиди файда няма. Гърците се държат и не позволяват да ги мачкат и скачат, защото си знаят правата. А ние по прости ли с ме от тях ?

AlanFort - изпревари ме, тъкмо щях да пусна линка към болната тема за поскъпване на цената на тока, мерси все пак. :)
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Как да сме единни като в тая държава по-голямата част от населението е неграмотно или просто са тъпанари като форт?! Как, ми кажи? Кажи? Трябва да викнем дебелия изрод от КНДР и да му предоставим тука да си пробват ракетите, барем ни отърват от такива нещастници... Трябва да се изтрепят поне 1 милион души и тогава може да си помислим да тръгнем напред. И тоя 1 милион ще е за назидание на останалите 6 милиона!
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Да бе вярно, как ще съм единен с глупец като моко, който защитава ЕЗО / ЧЕЗ / EVN интересите на чужди компании монополисти, които само доят народа?
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

За твое съжаление, хората тука са достатъчно интелигентни сами да четат и да мислят. Сипвай помия колкото искаш, накрая пак ти ще си нещастника.
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Те затова те защитиха много нали
:lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Те затова те защитиха много нали
:lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Не всеки е мазохист като мен, че да се занимава с простаци като теб. Пък и не е нужно някой да ме защитава, за да е съгласен с мен. Помисли малко пък тогава пиши.
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

КОЙ Е СЪГЛАСЕН С МОКО И ЕЛЕКТРО-МАФИЯТА????????????/
 
От: Идея: Не внасяш за здраве, няма лична карта

Сериозни трябва си направите тема 1в1, можете да сте инциаторите за редица последователите :D
 

Горе