Идея за проект

SylaR

Member
Здравейте, имам купон за хостинг и домейн от icdsoft, който изтича на 31.12 добър капацитет 50 000 МВ, 500 GB месечен трафик за 2 години. Имам идея за сайт на тема споделен транспорт (търся Превоз от София до Варна и т.н) мислите ли, че има смисъл от такъв сайт? Също така търся партньор за разработка и развиване на даден сайт като хоста пак е от мен т.е идеята от вас ресурса от мен, като после ще си делим работата по подръжката респективно и приходите

п.п
Май е по редно темата да е в Freelance Jobs & Projects, извинявам се за грешката
 
Последно редактирано:
От: Идея за проект

това за споделеният транспорт го има вече..
но за Бг не е много изпълнимо :(
 
От: Идея за проект

Има над 5 такива сайта и от от бая време. Един даже по БТВ новините го даваха ама никакво развитие нямат.
 
От: Идея за проект

то почти всичко вече го има ... но това не значи, че не може да се предложи с повече екстри или по-високо качество. От една страна е хубаво да измислиш топлата вода и да си първи, но ако пазара не приеме новия ти продукт - отиваш на кино с доглеждане. Винаги е вариант, ако можеш да предложиш подобрена версия на познат и ползван продук ;-) Уви, нямам физическа възможност да се включа като партньор. Но ти желая успех.
 

Горе