Идея за форума

BATTERY

Member
не знам кой държи форума честно казано но някой замислял ли се е да се пусне един RSS Feed за форума.. определено се чете по-лесно и доста повече с RSS отколкто по обикновения начин.. още повече че се следят и по лесно и бързо новите постове относно интересните теми за съответния чеовек.
та предложението ми е сложете един RSS аз лично ще съм от първите който ще се запишат :wink:
 
да вчера рових за някакъв мод за RSS исках за днес да е готов но нали на phpbb.com миналия месец им избушиха 2 от три хардиска и сега на повече от полвинта модове линковте за довнлоад им дават 404
 
утрото е по мъдро от вечерта :) вчера явно не съм допрочел.... как се свалят модовете като базата данни е прецакана :)

вижте това върши ли ви работа?

http://predpriemach.com/rss.php

или да потърся някои по сложен мод
 
мога да кажа само че варви перфектно :)
от сутринта форума го следя с RSS-а и нямам никакви ядове... едно голямо мерси :D
 
Еми аз съм много бобре настроен към новият тул кум форума, това ще помогне на тези които четат чрез него е добра интернет реклама за това колко добре е форум от към информационна подръжка на базата данни.

Абе накратко много е як фида. Пък и е супер ако някой иска да ни рекламра и едновременно да му се мени content-а често, благодарение на него. Чао за сега приятели. :wink:
 
Ъъъ извинявам се, ама само аз ли не знам как да го ползвам това или...

Като кликна на него ми дава грешка и ми изписва кода... :(
 
Благодаря на BATTERY, за отзивчивостта, но въпросът ми беше по-скоро риторичен (напълно съм наясно какво е RSS) :D

Еми и с трите браузъра го пробвах (Firefox, Opera, IE7)и всичките ъпдейтнати и не работи :(

Направил съм скрийншот в случай, че някой се интересува ще му го пратя
 
coolice каза:
утрото е по мъдро от вечерта :) вчера явно не съм допрочел.... как се свалят модовете като базата данни е прецакана :)

вижте това върши ли ви работа?

http://predpriemach.com/rss.php

или да потърся някои по сложен мод

Малко е нахално в първия си постинг още да правя предложения... :D Но може ли да направите още един RSS канал, който не включва всички нови мнения накуп, а само новите теми.

10х. Готин форум, btw. :wink:
 
Здравеи и добре дошъл Sasho радвам се че харесваш форума ни :) за втория RSS канал по принцип може :) но няма да е точно днес, че имам и други задачи. до ден два ще гледам да го добавя........
 
Зрдрасти, Sasho. Добре си ни дошъл във форума и приятно изкарване тук с нас. Мисля си че времето ти тук ще е добро инвестиране на време. :D

А относно RSS Feed-а, това му е идеята - да предлага най-новото от даден сайт, затова го харесват и ботовете - винаги предоставя нов content, който да четат. А когато той е различен всеки път когато паяка мине - толкова по добре за сайта на който е RSS Feed-а.

Но идеята ти е добра, ако маме възможност ще сложиме и такъв инструмент. Успехи и най-добри пожелания.
------------------------------------------------------------------------------
Natural Penis Enlargement Pill Review
 

Горе