Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Статус
Not open for further replies.
От: От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Мхм квото и да си говорим в крайна сметка вие си губите повече.

Не си губим времето - разсейваме се приятно с абсурдната ти тема.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Когато продаваш едно нещо освен да е хубаво нещото, то трябва да се продава и по добър начин. Твоят (devilx) "маркетингов" подход във връзка с този продукт НЕ СТРУВА. Доказателство за това е "огромният" интерес към продукта ти.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Интерес има , това е най-посещаваната тема в секция пазар и скоро едва ли ще има по-голям интерес към друга тема.

Когато продаваш едно нещо освен да е хубаво нещото, то трябва да се продава и по добър начин. Твоят (devilx) "маркетингов" подход във връзка с този продукт НЕ СТРУВА. Доказателство за това е "огромният" интерес към продукта ти.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Интерес има , това е най-посещаваната тема в секция пазар и скоро едва ли ще има по-голям интерес към друга тема.

Точно така - интерес към темата да, но интерес към продукта не.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Интерес има , това е най-посещаваната тема в секция пазар и скоро едва ли ще има по-голям интерес към друга тема.

Което е поредното доказателство, че е една от най-идиотските теми тук. Може би се сещаш как се наричат хората, които пишат идиотски теми.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Аз май се сещам. Наричат се пълни идиоти ! :)
Колега е много горд че е написал високо посещаема тема. Ето на това му се вика успех Хахаха :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

5,730 преглеждания, 0 продажби - не мисля, че това е повод за гордост.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

колегата ако беше сложил линк от афф който плаща за клик щеше да направи повече пари при тия 5730 прегледа отколкото се надява да получи
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Може би се сещаш как се наричат хората, които пишат идиотски теми.
dalasweb и последователи
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Хора, докато храните Трола, той ще троли и ще "вдига левъли" :twisted:. Оставете го да потъне в забвение и всичко ще си дойде на мястото.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Трябваше колегата на всеки по 10 лв да вземе и вече щеше да е с 50 000 лв напред :) Но не е късно!
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

и 1 лев не давам да за тази глупост :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Ще пиша където и когато си искам,ако не ти харесва си намери нов форум :D
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

На интересен ли се правиш? Ти не можеш да ми кажеш какво да правя и какво да не правя. Продължавай може пък някой да те хареса :)))) хаах

Недей ми дава чеврени репутации палячооо
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Съвсем сериозно предложение- даваш ми идеята, а аз ти давам половината приходи в първата една година. Ако приемем, че изкарвам по 1000лв на месец ( а ти казваш няколко хиляди), то това прави печалба 12 000 лева, от които ти ще получиш 6 000 лв. Което е 15 пъти повече, отколкото ако ти платя сега 400 лв. От отговора ти на това предложение ще можем да си направим ясни изводи. Слушам те.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Навит съм ако направим заверка при нотариус, за да мога да ти се доверя, че след като получиш идеята няма да изчезнеш, а и от къде да знам че няма да кажеш отказах са и след това пак да си го направиш.

Съвсем сериозно предложение- даваш ми идеята, а аз ти давам половината приходи в първата една година. Ако приемем, че изкарвам по 1000лв на месец ( а ти казваш няколко хиляди), то това прави печалба 12 000 лева, от които ти ще получиш 6 000 лв. Което е 15 пъти повече, отколкото ако ти платя сега 400 лв. От отговора ти на това предложение ще можем да си направим ясни изводи. Слушам те.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Охоо вече започна и червени картони да раздава на хората които не искат да купуват !! Да не дадеш и на мен сега ??
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Дадох му червено не защото не иска да купува, а защото се опитва да се прави на интересен, пълни темата , заяжда са, казах на всички, казах и на него специално, като не дава и 1 лев за тази глупост и не се интересува да не влиза в темата , а той продължава да се прави на интересен, имам си право давам му червено , голямата работа.

Охоо вече започна и червени картони да раздава на хората които не искат да купуват !! Да не дадеш и на мен сега ??
 
Статус
Not open for further replies.

Горе