Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
и простолюдието отново ще има виновник за беднотията си
Сякаш изключваш поразяващата беднотия в последните 12 години или така ми се струва?

Само че има една малка разлика - твоя кумир 12 години крадеше парите и даваше мъдри съвети за оцеляване от сорта: "продайте си златните пръстени, копайте картофи, гледайте овчици" и т.н. Тия, за които ЩЕ ГЛАСУВАМЕ казват "пари има в изобилие, стига да не се крадат" - логично е да изберем тези, които затвориха кранчетата на мафията за източване на бюджета и еврофондовете.
 
Аз не съм никое ВИЕ :) Аз съм АЗ :)
И ще се смея основно, как историята на политиката в България се повтаря за сетен път, и простолюдието отново ще има виновник за беднотията си :) Просто тоя път процеса е бърз и на 3 месеца нов спасител, които после е враг :) АЗ съм и ад и рай хаххаха...
Стига се прави на неутрален, щом си против новото, значи си със старото, средно положение няма. Типичната българска простотия. Да търпим доказан крадец, тъпанар и селяндур, щото не ги знаем другите кви са. Стига с тая глупост, че ни ебахте мамата 30 години бе.... Някой като краде да заминава моментално и да не се връща никога. Мен да ме краде служител, да е тъп като галош, а аз да го търпя, щото можело следващия да е по лош. Ебати и логиката.... Гледай в Австрия какво се случва с Курц, за милиард пъти по- незначителни неща, ние търпим боклука за ебати свинщините. Че и искате да го връщате! Не е за вярване просто....
 
Гледай в Австрия какво се случва с Курц
Саркози го осъдиха на една година затвор за неправилно финансиране на кампанията. Не за присвояване, а за финансиране, което е в разрез с регламента. За какво говорим??? Заради тоя изрод ценностната ни система се срина тотално. Занижихме зверски критериите, ама в същото време нападаме един млад, интелигентен и можеш човек за това, че бил канадец. Представяш ли си? Крадец е по-добре от канадец?!
 
Държавата на Бойко 2 част. Гледай какво искате да връщате на бял кон. Вече ще ви викам просто садисти, не герберасти! Тоя боклук ни направи по зле и от страна от третия свят....

 
Стига се прави на неутрален, щом си против новото, значи си със старото, средно положение няма. Типичната българска простотия. Да търпим доказан крадец, тъпанар и селяндур, щото не ги знаем другите кви са. Стига с тая глупост, че ни ебахте мамата 30 години бе.... Някой като краде да заминава моментално и да не се връща никога. Мен да ме краде служител, да е тъп като галош, а аз да го търпя, щото можело следващия да е по лош. Ебати и логиката.... Гледай в Австрия какво се случва с Курц, за милиард пъти по- незначителни неща, ние търпим боклука за ебати свинщините. Че и искате да го връщате! Не е за вярване просто....
Точно там ви е дерта всичко ви е черно и бяло в главата! А света е цветен! Има фондаментални основи на демокрацията и правовата държава!
Всеки е невинен до доказване на противното!

Всики ви краде 30 години но няма доказана и 1 кражба нито ГЕРБ са доказали такава от БСП нито сега новите, ще докажат такава от ГЕРБ с влязла в сила присъда!
Но всеки на приказки тези са крадци нали? Доказателства в съда няма... А всяка нова власт си сменя садиите с тяхни и пак немогат да намерят за какво да ги осъдят!
Извода какъв е?
Кражби няма :) А само преразпределение на бюджетната баница... Съответно като дойде нова власт блъска парата към тези финансирали победата :)
 
Държавата на Бойко 2 част. Гледай какво искате да връщате на бял кон. Вече ще ви викам просто садисти, не герберасти! Тоя боклук ни направи по зле и от страна от третия свят....

Е не видяли, че и тая Радост и Дебелия компод ще го съдят тоя бивш затворник за клевети и лъжа... ако се окаже че лъже щото са го хванали в далаверите му и са му иззели откраднатото? И ся беден като мишка?

Не знам дали лъже или не но това, че са му описали от полицията сумата и са я завели с портокол а после били откраднали парите е тотална глупост :) Как хем са ги завели и оповестили, че тия пари са иззети на цял свят хем според тоя образ били ги откраднали, данеби да си там в полицията тези пари :) Боже Боже...
 
Точно там ви е дерта всичко ви е черно и бяло в главата! А света е цветен! Има фондаментални основи на демокрацията и правовата държава!
Всеки е невинен до доказване на противното!

Всики ви краде 30 години но няма доказана и 1 кражба нито ГЕРБ са доказали такава от БСП нито сега новите, ще докажат такава от ГЕРБ с влязла в сила присъда!
Но всеки на приказки тези са крадци нали? Доказателства в съда няма... А всяка нова власт си сменя садиите с тяхни и пак немогат да намерят за какво да ги осъдят!
Извода какъв е?
Кражби няма :) А само преразпределение на бюджетната баница... Съответно като дойде нова власт блъска парата към тези финансирали победата :)

Не ти говоря за стандартните политически машинации, корупция и тн., които никоя държава в света не е успяла да изкорени напълно. Тук става въпрос за модела ГЕРБ, за този модел можеш да разбереш повече от по-горното клипче. Това в нормална държава не може да се случва, но в държавата на гроб и Борисов е ежедневие. За това става въпрос, толкова е трудно да го разбереш?
 
Е не видяли, че и тая Радост и Дебелия компод ще го съдят тоя бивш затворник за клевети и лъжа... ако се окаже че лъже щото са го хванали в далаверите му и са му иззели откраднатото? И ся беден като мишка?

Не знам дали лъже или не но това, че са му описали от полицията сумата и са я завели с портокол а после били откраднали парите е тотална глупост :) Как хем са ги завели и оповестили, че тия пари са иззети на цял свят хем според тоя образ били ги откраднали, данеби да си там в полицията тези пари :) Боже Боже...

Майтап ли си правиш? Има десетки такива случаи по същия сценарий, всичките ли са измислица? Радев ли ги измисля?

Тоя човек според теб си извади бъбрека, щото да е по достоверно ли?
 
Майтап ли си правиш? Има десетки такива случаи по същия сценарий, всичките ли са измислица? Радев ли ги измисля?

Тоя човек според теб си извади бъбрека, щото да е по достоверно ли?
Казах, че не знам и си има съд нали? Нормалната държата е тази в която съда произнася присъдите! Не хорските клюки.... Модела ГЕРБ ако има нещо като модел е ИНхаус процедурите и съм на лично мнение, че те са добри :) Друг модел на ГЕРБ аз незнам :)

Освен дела за клевета май няма осъден политик в България за кражба поправиме ако бъркам...

Какво неможете да разберете доказва се измама и затвор се тая, кои е виновния Бойко, Радев, Кирчо стига с тия свещенни крави...

Съжелявам, на мен ми е писнало от хорски приказки кражби та кражби и ГЕРБ ги приказваха тези глупости преди време за БСП и ДПС и какво няма никои хванат в далавера а на думи бяха десетки крадци!

Дано бе дано видя Бойко в затвора за кражба, ще се радвам искрено, че някой е хванал някои политик, ама 6 месеца са на власт други и няма и помен от нещо реално само приказки.... говорене говорене а дела няма....
 
Последно редактирано:
Казах, че не знам и си има съд нали? Нормалната държата е тази в която съда произнася присъдите! Не хорските клюки....

Освен дела за клевета май няма осъден политик в България за кражба поправиме ако бъркам...

Кой съд, на ДПС и ГРОБ ли? Гешев ли очакваш да повдигне обвинения? Айде по-сериозно, не се прави на чак толкова неразбиращ.... Това не са клюки, това са директни обвинения, които прокуратурата на гроб и дпс се прави, че не вижда! Кое не разбираш?
 
Кой съд, на ДПС и ГРОБ ли? Гешев ли очакваш да повдигне обвинения? Айде по-сериозно, не се прави на чак толкова неразбиращ.... Това не са клюки, това са директни обвинения, които прокуратурата на гроб и дпс се прави, че не вижда! Кое не разбираш?
Съда е на Да България ако ще обобщаваме цяла система... Лозан Панов е шефа там :)

Наивно е да мислиш а и не познаваш явно системата, няма никакъв проблем прокурор от която и да е регионална прокуратура да заведе дело на Борисов стига да има доказателства и Гешев не може да му направи нищо! Да не говорим, че самото дело ще получи яка подкрепа от обществото и няма да може да се оказва натиск от никаде! Напровив Бойко ще почне да реве, че е жертва и го реприсират. Но ако има доказателства съда е близък до Да България нали :)

Това са нелепи аргоменти за мен...
 
Като стана дума за "Труд"... Някаква статия, в която твърдят че Лозан Панов бил "дясна патерица" на Радев. А Лозан Панов честно казано е единственият кандидат президент, който има много големи шансове да бие Радев при балотажа, но ако изобщо той (Лозан Панов) стигне до него. Иначе има някакви шансове да мине Герджиков и да стигне до балотаж, ако примерно инструктират електората на ДПС в последния момент да гласуват за Лозан Панов.
 
Аз лично ще гласувам за Лозан Панов. Радев хубаво се плюва с тиквата, ама това за мен е неприемливо една институция да плюе друга. Като президент трябва да преодолее тия дребнавости, а не да черпи дивиденти.
 
една институция да плюе друга
Тук не става въпрос за институции, а за модел. Няма как една почтена личност да си затваря очите пред един корупционен, нагъл и антидържавнически модел. Истината е, че не знаеш нищо за Лозан Панов, затова му гласуваш доверие. Той може да се окаже още по-остър към следващото управление - и кво праим тогава?

Разочарова ме за първи път. :)
 
Тук не става въпрос за институции, а за модел. Няма как една почтена личност да си затваря очите пред един корупционен, нагъл и антидържавнически модел. Истината е, че не знаеш нищо за Лозан Панов, затова му гласуваш доверие. Той може да се окаже още по-остър към следващото управление - и кво праим тогава?

Разочарова ме за първи път. :)
Не гласувам за него следващия път. Както казах институцията е по-важна от личността.

Е те ся съ заформи въргала поне 3-4ма потриват ръце и подготвят микровълновата за пуканките :D
 
Както казах институцията е по-важна от личността.
Както казах тук не става въпрос за личности, а за принципи. Институцията (президентската) е задължена по закон да бъде коректив на управлението, ако то работи срещу държавата и народа. Имаш ли представа колко пъти е наложил вето Радев на проектозакони, които са в ущърб на държавата? Погледни в сайта на президентството. Всички тия закони бяха прокарани под диктата на тиквун. Не искам президент, за който ще е по-важно да мишкува, отколкото да назове нещата с истинските им имена.

Никой няма да пука пуканки, щото знаят, че си ми слабост. Ти и Асенчо. Ако направите партия, харвардските братя (дето не са братя, също като солунските) олетеха. :)
 
https://www.klinklin.bg/konkurs-zlaten-shishi/
 
Имаш ли представа колко пъти е наложил вето Радев на проектозакони, които са в ущърб на държавата?
Естествено, че ветото е много полезен инструмент, който би следвало да се ползва. Аз говоря за поканата към боко да се кандидатира за президент, и другите директни коментари, това че тиквун е прост, не значи другите да падат на неговото ниво. Виж примерно как се държаха служебните министри в парламента, строго професионално без да стигат нивото на 200те участника в биг брадър на паветата. Естествено не искам човек, като Плевнелиев на този пост. Панов не го виждам в такава светлина. Ако помниш той е от малкото дето е мътил водата в съда.
 

Горе