Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Да бе 12 години сигурно ХАХАХАХ :) Поредната лъжа вие сте патологични лъжци бе баси :) То от 30 години България е синоним на кражби, корупция и далавери и последните 6 месеца не сме мръднали и грам от тая квалификация :) Нито пък по времето на ГЕРБ сме мръднал от това положение да не да напишеш сега, че по тяхно време цветя и рози...

Като няма и един смислен аргумен кранчета, кое е това кранче бе? За такива неща хората дела завеждат да видим как ще докажеш кранчето си хахахх ама дишай форум е може да се лъже няма дерт :)

Се тая щом е музика за ужите ти поне щастие да има за някои :) Щом има доволни добре е положението! Аз и преди писах, че чакам с нетърпение новите да вземет властта и да докажат, че могат по добре и всичко ще е точно ама колко избора да ги чакаме? Дано сега поне направят правителство ама как ще се разберат Слави, Христо Иванов, Мамая и Кирцата, че и БСП още си е енигма... че ония Възнаждане ако влезнат цирк и половина...

Да, България е синоним на кражби и корупция в световен мащаб, ти сега ли го чуваш това? Тулупа го пишат по учебниците вече, като пример за корупция, а България, като пример за бананова република. Ти къде си бил досега, че не го знаеш това?
 
Да, България е синоним на кражби и корупция в световен мащаб, ти сега ли го чуваш това? Тулупа го пишат по учебниците вече, като пример за корупция, а България, като пример за бананова република. Ти къде си бил досега, че не го знаеш това?
Ти сериозно ли? Хем ти написах да не да напишеш това де си написал и ти го написа? Даже явно не четеш постовете какво се хабя да пиша...
 
какво се хабя да пиша...
Това е въпросът, който всички си задаваме. :)

Такива глупости си напляскал, че само гроб-баби ще ти се хванат на тия мантри.
 
Пиша за последно!
Да бе 12 години сигурно ХАХАХАХ
Малко обективност благодаря!

Добре де като лъжете издръжте поне едно час/два. Ще е по-правдодоподобно.
За грабежи и унищожаване на държавата няма осъдени
Именно за това трябва да се борим. Защото сме много зле. Тиквата проста дето му се кефите има огромен брой последователи (тъпи борчета).
На скоро се прибираме аз и големия ми син. Персичам неосветена улица пеша. У лево се чува свирене на гуми. Скачаме набързо през пътя, обръщчм се да видя какво се случва, некво малко лайнце взело на мама и тати колата и се прави на мъж. За това лайнце човешкия живот е 0 и не мисля, че може да се превазпита индивидуално!
 
Любимото ми в тази тема е да ми вменяват на кой се кефя. :)
Извинявай! Не съм искал да ти вменя нищо. Не говоря за конкретни хора, а за това какво се случва.
 
Не обичам да се бутам в политически теми, защото като каже нещо човек и веднага другия си мисли дали не е от партия, от коя е, че чак ги избива на геополитически лагери и прочее.

Но не виждам, как Радев може да не спечели. Може да не е от първи тур. Няма никакво значение кой какво мисли за Радев - просто няма кой да му опонира реално, няма разпознаваемо лице насреща. Може да има раздробяване, колкото да се стигне до втори тур, но мен лично и това ме съмнява, по-скоро втори тур няма да има. Това все пак са президентски избори и колкото и да не е хората искат силно разпознаваемо лице.
 
Но парите от актуализацията заминаха за изборни машини
Ебах тез машини за половин милиард :D
 
Не обичам да се бутам в политически теми, защото като каже нещо човек и веднага другия си мисли дали не е от партия, от коя е, че чак ги избива на геополитически лагери и прочее.

Но не виждам, как Радев може да не спечели. Може да не е от първи тур. Няма никакво значение кой какво мисли за Радев - просто няма кой да му опонира реално, няма разпознаваемо лице насреща. Може да има раздробяване, колкото да се стигне до втори тур, но мен лично и това ме съмнява, по-скоро втори тур няма да има. Това все пак са президентски избори и колкото и да не е хората искат силно разпознаваемо лице.

Не обичам да се бутам в политически теми, защото като каже нещо човек и веднага другия си мисли дали не е от партия, от коя е, че чак ги избива на геополитически лагери и прочее.

Но не виждам, как Радев може да не спечели. Може да не е от първи тур. Няма никакво значение кой какво мисли за Радев - просто няма кой да му опонира реално, няма разпознаваемо лице насреща. Може да има раздробяване, колкото да се стигне до втори тур, но мен лично и това ме съмнява, по-скоро втори тур няма да има. Това все пак са президентски избори и колкото и да не е хората искат силно разпознаваемо лице.

Значи си трол на Радев.
 
Поредната откачалка.... :) Сега във всички теми ли ще ми пишеш? :D
Няма. И ти недей да ме дразниш точно сега, просто си уцелил неподходящ момент да ме нападаш. Добре бе мама му стара, по каква сбъркана логика реши, че съм трол. Да му еба мамата, честно.
Пфф, ООООМ, успокоих се.
Ето затова избягвам политически теми.
 
Няма. И ти недей да ме дразниш точно сега, просто си уцелил неподходящ момент да ме нападаш.

Ей такива откачалки сте ми много забавни! Тъкмо да напиша, че съм се пошегувал с коментара ми и този куку изтипоса в темата за биткойн това.

Защо ме дразниш? И без това аватара ти ми иде да ти отвъртя два шамара, не ме дразни, ако обича

Абе и психолозите хляб трябва да ядат. :D
 
Ей такива откачалки сте ми много забавни! Тъкмо да напиша, че съм се пошегувал с коментара ми и този куку изтипоса в темата за биткойн това.



Абе и психолозите хляб трябва да ядат. :D
Не си оцелил момента да се шегуваш. И продължаваш да се "шегуваш" ?
 
Ще има ли бой, или да си пускам филма? :)
 
Това може би ще се окаже най-тъпия конфликт в темата :) Не се Шегувам! :)
Последния път, когато някой се заяде с мен, но не форумно, и аз се заядох и не го пуснах и само загубих от това загубено време, но след като този иска да се заяжда в неподходящ монент с мен, аз съм тук и съм готов за форумна битка :) Ще има девет нокдауна, няма да го улесня с директен нокаут.
 

Горе