Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ха ха... Пробутват герберски опорки, ама не са герберастин... Тея Фасони не ви ли умръзнаха?
Стига бе хора, поне в такива форуми не е нужно да се говорят глупости!

Ако не можеш да видиш връзката на кръга Капитал, нарочно заслепен от омраза към едните, приемаш сляпо другите! А те същите, че и по-лоши!
 
Стига бе хора, поне в такива форуми не е нужно да се говорят глупости!

Ако не можеш да видиш връзката на кръга Капитал, нарочно заслепен от омраза към едните, приемаш сляпо другите! А те същите, че и по-лоши!

Дори и така да е, а то не е така, просто си измислихте нужния ви олигарх, щото с Цветанов и Божков не се получи. По добре капитал, отколкото ДПС, пеевси и Доган.

Дай да видя какви са връзките с капитал на Радев и Харвард.
 
Ауу, бялата тога на чистия нов обединител (татко) на нацията май е доста омазана с акита. Щях да се изненадам ако наистина беше почтен и заради наивност е решил да пристане на мафиотската структура. :)

 
Ауу, бялата тога на чистия нов обединител (татко) на нацията май е доста омазана с акита. Щях да се изненадам ако наистина беше почтен и заради наивност е решил да пристане на мафиотската структура. :)

Това за жалост е на много места (лекари, строители, дори програмисти сайт преброяване). Всеки има отговорности. Грешката на всеки може да бъде фатална. Всеки го интересува само парата дори в изказвания тук във форума се чете м-у редовете пари-пари-пари.
 
Хубаво да гледат герберастите, белким им светне какво точно защитават и какво искат да връщат на бял кон....
На умните отдавна им е светнало :) но още имащите розови очила тепърва ще им светва :)
Далеч не вдявате, какво е задкулисие и каква почва има то в България... Но както писах темата е много обширна а предпочитам да си правя пари и да не губя време в постове за раздуха от работата но ни предстоят много забавни месеци на война между олигарси :)
 
На умните отдавна им е светнало :) но още имащите розови очила тепърва ще им светва :)
Далеч не вдявате, какво е задкулисие и каква почва има то в България... Но както писах темата е много обширна а предпочитам да си правя пари и да не губя време в постове за раздуха от работата но ни предстоят много забавни месеци на война между олигарси :)
Да разбирам, че одобряваш това, за което става въпрос в материала? Тебе не те интересува, ти да си добре....
 
Да разбирам, че одобряваш това, за което става въпрос в материала? Тебе не те интересува, ти да си добре....
Как може да се одобрява подобно нещо?

Разбирай ме правилно в България се получи много яко процеса на разделяи и владеи! Направиха така, че Българина не вярва на нищо освен в това което го накараш да повярва и самия той лично иска да вярва! Демек по слухове и лъжи се вярва, че всеки е крадец или мошенник и всички останали са виновни но и самия ти, че не гледаш всички гледни точки и тогава си правиш извода!

Съжалявам но и тука повечето са хванати в тоя капан! Критични са към опонента, но не и към този на която страна са застанали, за него те са слепи! Аз мога да ти говоря с часове за хора от ГЕРБ с далаери, ама те са така във всяка партия :)

Пример на нандито:
Поства, че кандидата на ГЕРБ е давал пари на майка си, чрез СУ! Добре това е факт, цялата истина е че в последствие е върнала парите и уж е голям капацитет и нямало конфликт на интереси и вероятно е така. Но все пак, тя го поства с цел да каже колко е долно и колко е зле този кандидат, тя няма да напише никога нещо позитивно никога!

В същото време същия скандал го имаш с Радев, назначил Десито за пияр докато му е любовница! Реално жената е работила и неможе да се докаже по никакъв начин дали е назначена заради Радев или просто е компетентна за тази позиция и точка!
Т.е никога няма да се прояви съмнение към Радев без значение дали има основание за това! Тя е сляпа за това и безкритична!

Точно тази безкритичност е ПРОБЛЕМА! Всички са критични само към опонента но не и към избраниците си!

Казвал съм го и преди НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ГЕРБ ли е БСП ли е ИТН ли е ПП ли е аз не съм сляп и знам много добре за далаверите на всичките и олигарсите и мафията и задкулисието. Но не искам и да се превръщам в безгласна буква и да не гласувам за никой!

Тука е ИСТОЧНА европа! Няма да стане ЗАПАДНА никога!
 
и нямало конфликт на интереси и вероятно е така
Не е така. Имало е конфликт на интереси, описан изрично в правилника на университета. Още тогава ректори са ревнали, че в самия университет е имало способни хора даа направят проучването, ама не - и мама може. Разбираемо е. ;)

Колкото до Радев, не следя пикантерии около личния му живот. Той има достатъчно качества, за да останат на заден план свалките му с Деси.

Ясно е, че сме ориент експрес и никога няма да имаме 100% почтени политици, но нека поне са добри професионалисти и не толкова нагли крадци.
 
Не е така. Имало е конфликт на интереси, описан изрично в правилника на университета. Още тогава ректори са ревнали, че в самия университет е имало способни хора даа направят проучването, ама не - и мама може. Разбираемо е. ;)

Колкото до Радев, не следя пикантерии около личния му живот. Той има достатъчно качества, за да останат на заден план свалките му с Деси.

Ясно е, че сме ориент експрес и никога няма да имаме 100% почтени политици, но нека поне са добри професионалисти и не толкова нагли крадци.
Само доказваш написаното от мен :)

А разбрали, че майката на професора е върнала още тогава всички средства и предоставила безплатно свършената работа? Но това не е личен живот на професора нали? Но да по скоро това е постъпка на нагъл крадец :)
 
Скоро ще стане половин година от управлението на Радев.
Как е? Започнахме ли да живеем по-добре.
 
Скоро ще стане половин година от управлението на Радев.
Как е? Започнахме ли да живеем по-добре.
Да ти кажа джипката ме ми липсва, а и държавата не ми изглежда счупена.
 
Скоро ще стане половин година от управлението на Радев.
Как е? Започнахме ли да живеем по-добре.
Определено, няма го твоя гъз да ми разваля настроението по 3 пъти на ден с грубите си селски прояви.
 
Грозна история. Разказвача от къде има златни монети, защо са му на един бизнесмен занимаващ се с асансьори?
 
Според мен ще спечели Лозан Панов. Ако позная значи очаквайте да ви кажа и още неща, ако не значи изводите ми са тотално грешни :D
 
А разбрали, че майката на професора е върнала още тогава всички средства и предоставила безплатно свършената работа?
Тук не става въпрос за деянията на майката, а за длъжностни злоупотреби на сина, който трябваше да се възприема като момината сълза на пп гроб.
Не коментираш днешната статия, която пуснах - мега крупни заплати раздадени в СУ, докато университетът тъне в дългове. Кой е виновен за тия злоупотреби> Да, Радев и Деси естествено.

Като говорим за компроматни войни, ти правиш ли разлика между "канадец" и крадец? Не ми отговаряй.. :)
 
Според мен ще спечели Лозан Панов. Ако позная значи очаквайте да ви кажа и още неща, ако не значи изводите ми са тотално грешни :D
Пускайте тото ако ви влече да давате грешни прогнози. Радев няма алтернатива. Дори да има добри личности сред останалите, липсва им широка популярност. Те са звезди в много тесен академичен/професионален сегмент от живота.
Скоро ще стане половин година от управлението на Радев.
Как е? Започнахме ли да живеем по-добре.
Мани Ужас!!! Чак на острова усетиха кризата от радевото управление, па и в цяла Европа. И там вдигна цените на горивата тая гад. ;)
 
Пускайте тото ако ви влече да давате грешни прогнози. Радев няма алтернатива. Дори да има добри личности сред останалите, липсва им широка популярност. Те са звезди в много тесен академичен/професионален сегмент от живота.

Мани Ужас!!! Чак на острова усетиха кризата от радевото управление, па и в цяла Европа. И там вдигна цените на горивата тая гад. ;)
Аз не пускам тото. Просто си имам мнение защо може да спечели той. Не казвам нищо против Радев или другите.
 

Горе