Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Да, разрухата е велика. За съжаление години ще са нужни да се поправят щетите, които сътворихте за тези 12 години.
Сега целия прогрес ще спре :) за да видиш какво значи мизерия. Отричането на реалността е психичен синдром!

Даже днеска забравих му името, там от лидерите на Да България призна, че в София хората живеят по-добре от средно статистическия европеец :)

Пълачинката бързо ще се смени, а и ковида чука ли, чука :)
 
Тук да не се окаже само, че другата групичка сте тролове, защото от началото на протестите излязоха хората, които жадуват истинска промяна, а не подмяната, която тече в момента. После избягаха от площада след яхването на протеста от Маяма, Бабикян и Пинокио. Къде отиде критичното мислене?
 
Биаро, детска градина бате :) изобщо не се занимавай с пЪлачинки, сметанови сладоледи и фафли трепач. Тия дечковци още не знаят дали им се пика или им се е.. :D
Учудвам се как те вадят извън релси.
 
Тук да не се окаже само, че другата групичка сте тролове, защото от началото на протестите излязоха хората, които жадуват истинска промяна, а не подмяната, която тече в момента. После избягаха от площада след яхването на протеста от Маяма, Бабикян и Пинокио. Къде отиде критичното мислене?

И как според теб да стане тази ПЪЛНА промяна? Експертен кабинет - оплюха го. Нямало правитество - ТРЯБВАЛО ДА ИМА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.. Кой напира да е ВСЕ ОЩЕ в калабалъка, КОЙ - ЖАБОКА БОКО кой друг :) Е как да има пълна промяна като не ще да се махне, и не само, а се гласи пак да яхне оФцете...виждам аз виждам, нито се е отказал, нито е победен. Троловете си вършат работата :) Слугинажа - също.. Създаде цифра зависимости, сега ще подрива, ще подлива..ясна ми е целата схема. Другата пролет ще предизвика безредици и пак ще вземе властта, тоя ми е ясен тотале :mad:
 
И как според теб да стане тази ПЪЛНА промяна? Експертен кабинет - оплюха го. Нямало правитество - ТРЯБВАЛО ДА ИМА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.. Кой напира да е ВСЕ ОЩЕ в калабалъка, КОЙ - ЖАБОКА БОКО кой друг :) Е как да има пълна промяна като не ще да се махне, и не само, а се гласи пак да яхне оФцете...виждам аз виждам, нито се е отказал, нито е победен. Троловете си вършат работата :) Слугинажа - също.. Създаде цифра зависимости, сега ще подрива, ще подлива..ясна ми е целата схема. Другата пролет ще предизвика безредици и пак ще вземе властта, тоя ми е ясен тотале :mad:

Ще я вземе, защото сте прости и разделени. Най-вече избирателите на чалгара. Обединен народ и измитане. Иначе подмяната е сигурна.
 
Ще я вземе, защото сте прости и разделени. Най-вече избирателите на чалгара. Обединен народ и измитане. Иначе подмяната е сигурна.
Обединения народ ще го видиш на изборите за президент :)
 
Ще я вземе, защото сте прости и разделени. Най-вече избирателите на чалгара. Обединен народ и измитане. Иначе подмяната е сигурна.

И ти си в това число, не забравяй ;)

И не ни разделиха, а ни разСтретиха :) Едни са тролове на боко, вторите са тролове на антистатуквото, а третите са кибиците дет плюят първите два вида :p ;)

Избирателите на чалгаря АБСОЛЮТНО нищо не могат да направят..кво да ходят да палят парламенти ли??? Нали после пак те/Славун ще са виновни..

Ситуацията е цайтнот, това и беше целта, но не на Слави, не и на протестиращите, не и на недоволните, не и на антигерберите, дори не и на третият вид - ти.. Просто така си играят играта от цифра време, накрая явно я научиха..........................
 
И ти си в това число, не забравяй ;)

И не ни разделиха, а ни разСтретиха :) Едни са тролове на боко, вторите са тролове на антистатуквото, а третите са кибиците дет плюят първите два вида :p ;)

Избирателите на чалгаря АБСОЛЮТНО нищо не могат да направят..кво да ходят да палят парламенти ли??? Нали после пак те/Славун ще са виновни..

Ситуацията е цайтнот, това и беше целта, но не на Слави, не и на протестиращите, не и на недоволните, не и на антигерберите, дори не и на третият вид - ти.. Просто така си играят играта от цифра време, накрая явно я научиха..........................

А 4-ти сме тези, които ходихме на протести срещу тези системни цървули, на които се радвате, че ще ви донесат промяната. И на тези протести все няколко стотин човека, защото бяхме и против тиквата, и против парашутиста президент. Но без пари и кебапчета хората дефицит. На лайфове във Фейсбук хиляди зяпачи и анализатори като вас. Сигурен съм, че ще сте първите ревнали от тези новите, а всъщност стари мумифицирани кадри.
 
Обединения народ ще го видиш на изборите за президент :)

Много идиоти ли ще има? Ей така го свалят този бастун от самолета, правят го президент без да очакват нищо в замяна от него? Пускат го да си развява костюма и да изрови цялото НДСВ. Заблудени хора винаги е имало. За 800 дена ли ще те оправи?
 
Последно редактирано:
Да, разрухата е велика. За съжаление години ще са нужни да се поправят щетите, които сътворихте за тези 12 години.
Те така винаги комунистите говорят като вземат властта. Че тези предните съсипали били държавата. Ама как хем съсипана, хем имало пари в бюджета.
 
Те така винаги комунистите говорят като вземат властта. Че тези предните съсипали били държавата. Ама как хем съсипана, хем имало пари в бюджета.
Кви пари има, милиарди дългове има, това е наследството на гроб.
 
Те така винаги комунистите говорят като вземат властта. Че тези предните съсипали били държавата. Ама как хем съсипана, хем имало пари в бюджета.
Точно така е, идол ти още се оправдава с бсп:) Че му и вярвате :)
 
Laverage, немаш идея кога съм ходил на протести, даже може и да не си бил роден :)

Тедки, кви пари бе, те 7-8 милиарда дали за нема и 3г само за менте сделки.. Не виждаш ли, че все ден излизат по 100-200млн РАЗДАДЕНИ, кви бюджети те гонят, няма пукната пара!
Това са и искат, новите да се наакат бюджетно и на пролет пак да ви се качат на гърбовете.. не на твоя де, ти отдавна си ясен, че си в схемата ;)
 
Той кандидата на герб за президент не е страшен.. те тия нямат НИТО ЕДИН грамотен, гаранция :) Страшен е този, който пак ще се върне, просто го усещам.. него винаги го надушвам
 
Laverage, немаш идея кога съм ходил на протести, даже може и да не си бил роден :)

Тедки, кви пари бе, те 7-8 милиарда дали за нема и 3г само за менте сделки.. Не виждаш ли, че все ден излизат по 100-200млн РАЗДАДЕНИ, кви бюджети те гонят, няма пукната пара!
Това са и искат, новите да се наакат бюджетно и на пролет пак да ви се качат на гърбовете.. не на твоя де, ти отдавна си ясен, че си в схемата ;)

То файда, че си ходил, като накрая ми хвалиш чалгара и "експертното" му правителство.
 
Естествено, мога да позная кой е читав и кой е некадърник, овцедояч и предател.. с годините и ти ще можеш, ако това ще ти свърши работа :)

Това е положението, няма кой. Ти искаш ли? Ще можеш ли??
 
Аа смешно ти е.. от сега се наака, па камо ли като отидеш там да те онодат набързо, ще сдадеш багажа за три дена и нема се веснеш 20г, ни у предприемач, ни у форум никъде ахахаха
 
Естествено, мога да позная кой е читав и кой е некадърник, овцедояч и предател.. с годините и ти ще можеш, ако това ще ти свърши работа :)

Това е положението, няма кой. Ти искаш ли? Ще можеш ли??

Детската градина. Веднага аз, ти, ние и те. Нямам капитала на задкулисието, които правят промените в момента, за да мога. Въпроса е как да се стигне до промяна! Хората като гледам вече разбраха, че изборите не им помагат да си напълнят хладилниците, защото стават все повече тези на ръба на оцеляването.
 
Аа смешно ти е.. от сега се наака, па камо ли като отидеш там да те онодат набързо, ще сдадеш багажа за три дена и нема се веснеш 20г, ни у предприемач, ни у форум никъде ахахаха

Ти си много прост, честно! Ако има кой да ми финансира една телевизия и да ме спонсорира ще ида.
 

Горе