Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
И верваш, че това може да ти го даде само един тлъст приемат?
Очевидно не, аз не гласувам за вождове :) Вие свеждате ГЕРБ само до Боко, но там има адски много успешни и можешти експерти и личности, просто с тъпотията си и мнението си за величие започва да ги задушава. Вместо да се дръпне и да даде път примерно на кмета на Бургас.

Тоя град е променен на 100%, ако може да го постигне в един град може да се опита и в Държавата нали? Видимо разликата Бургас и другите градове в България е усезаема :)
 

Манолова: 10 000 лева помощ за второ и трето дете​


Ето това не искам :) Циганите ще станат мнозинство
 
Очевидно не, аз не гласувам за вождове :) Вие свеждате ГЕРБ само до Боко, но там има адски много успешни и можешти експерти и личности, просто с тъпотията си и мнението си за величие започва да ги задушава. Вместо да се дръпне и да даде път примерно на кмета на Бургас.

Тоя град е променен на 100%, ако може да го постигне в един град може да се опита и в Държавата нали? Видимо разликата Бургас и другите градове в България е усезаема :)
Разбираш от политика в отрицателни стойности. В момента в който Баце се оттегли, герб заминава при ндсв.
 
Мъката на гербрерутките е разбираема - почти 60% одобряват служебния кабинет, а Президентът е повишил доверието на 64.3%, с което продължава да бъде политикът с най-висок процент доверие в страната.

Плачете, късайте си ризите... народът не иска повече проста маймуна за премиер, нито пък бандитския ѝ маниер на управление. Край, точка, финито...

Или казано на разбираем за герберастите език "с гол гъз таралеж ще мачкате' ;)

 
Свалям колажа, че фирмата производител на крем бочко яко се е активирала да съди всеки, който петни името на марката, свързвайки го с просташките изяви на бочко борисиев. Разбираемо. И аз бих се дразнила ако някой уронва престижа на марката ми, правейки аналогии с това лице. Само производителите на оборски тор нямат основание да негодуват. Там аналогията е 100% точна. ;)
 
Последно редактирано:
Разбираш от политика в отрицателни стойности. В момента в който Баце се оттегли, герб заминава при ндсв.
Това е единия вариянт определено! НО има и такъв с акумолация на нови сили и още 10 години на власт :)
 
Това е единия вариянт определено! НО има и такъв с акумолация на нови сили и още 10 години на власт :)
Няма такъв вариант, ако имаше, щеше да се приложи. Електората на гроб се сплотява само с просташки репортажи от жипката, това и правиха до последно.
 
Няма такъв вариант, ако имаше, щеше да се приложи. Електората на гроб се сплотява само с просташки репортажи от жипката, това и правиха до последно.
Ще се чуе тия дни, мен ако политиката водена от славун е като обявената от Николай Василев ме остройва, даже ако бяха я обявили предварително щях да гласувам за тях, не за ГЕРБ! Че без това много на ляво залитнаха.
 
Ще се чуе тия дни, мен ако политиката водена от славун е като обявената от Николай Василев ме остройва, даже ако бяха я обявили предварително щях да гласувам за тях, не за ГЕРБ! Че без това много на ляво залитнаха.
Време ти е да си смениш аватара, само го срамиш.
 
Мился отдвна е станало ясно какво искаме! Но ще ти го повторя:
Магистрали, пътища, метро, инфраструктура, паркове, плосък данък 10% (ако е 9 още по-добре), минимални социялни разходи и инициятивата да е в частния бизнес а не в Държавата :)
И кво? За 12 г. имаме метро в 1 град. Имаме 2 магистрали с непрестанни ремонти, инфраструктура по малките региони от времето на бай Тошо, паркове под всякаква критика, данъци само за балъците. Хайл Бойко! Блажени са вярващите.
 
И кво? За 12 г. имаме метро в 1 град. Имаме 2 магистрали с непрестанни ремонти, инфраструктура по малките региони от времето на бай Тошо, паркове под всякаква критика, данъци само за балъците. Хайл Бойко! Блажени са вярващите.
Така е.
Ама тук стои въпроса тези преди Борисов какво построиха. Дори казваха 'асфалта не се яде'.
Щото служебното правителство (Комитова) каза: Магистрала Русе - В. Търново ли? Може би след 4-5 години. Парите ни трябват за друго.
 
Време ти е да си смениш аватара, само го срамиш.
Защо? Какво лошо има в снимката на Левски, мисля че не е лоша рисунката!

Незнам защо хората си мислят, че ми е важно да съм прав. Напротив най-добрия вариянт е нещата да са по-добре от преди! Това е целта всеки следващ да се представя по-добре в управлението и да има дълга и последователна политика.

ГЕРБ се справиха добре като цяло според мен! Не случайно всичко се подобри значително като цялост. Демокрацията дава предимство на мнозинството, щом има повече които мислят, че имо по-добро нека да го видим дано да е така!

Дори и да са на същото ниво, за мен е се тая пак е добре! Не ме интересуват играчите, а резултатите :)
 
Така е.
Ама тук стои въпроса тези преди Борисов какво построиха. Дори казваха 'асфалта не се яде'.
Щото служебното правителство (Комитова) каза: Магистрала Русе - В. Търново ли? Може би след 4-5 години. Парите ни трябват за друго.
Ама стига с тая селска мантра бе, 12 години минаха, още с предишните се оправдавате, ебати и наглостта. Кога преди това е имало толкова еврофондове? Тикувн имаше късмета да управлява в най-добрия период за човечеството, между два икономически цикъла и пак нищо не направи, напротив! Изостанахме драматично от всички, с които тръгнахме заедно преди годни. Още по-лошо. Ние бяхме по добре от повечето поскомунистически държави, сега сме най-зле от всички. На това ли викаш успех?
 
Точно така, и не само тва, ами тиквочий отдавна да се беше разкарал ако ги нямаше фондовете. Той е тук само заради тях, ще се смуче колкото може.. Нормално е да го лансират секви сиви кръгове.. нормално е и да има кинти за платен вот, нормално е да има и кинти за клакьори ;)
 
Случайник от служебното: "Спряхме да проверяваме фризьорските салони, започнахме да проверяваме големите компании и изведнъж хазната започна да се пълни".
(Така министърът на финансите в служебното правителство Асен Василев обясни анонсираните по-рано 2 милиарда лева повече в бюджета.)
Финансов анализатор: Не ме карайте да правя политически коментари. Заложената приходна част в бюджета за 2021 г. е изпълнена още през април. Това означава, че НАП е работила добре и преди май. А ковид-кризата не се е отразила на икономиката. Тези 2 милиарда са пренасочени от спрените инвестиционни проекти.
 

Горе