Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Питаш ме дали избирам Бойко пред Мая? Ама разбира се, трябва нещо да ти има да избереш Мая в тая ситуация. Изборът е ограничен и избираш по-малкото зло, чисто и супер просто е.
Да ти имам представите за зло... Чак не ми се обяснява колко извратена е представата ти за добро и зло. Все пак ще опитам да не те мисля за социопат. o_O
Нанди, сипи си едно, все пак е петък.
На водичка съм, мерси. Не консумирам течности и субстанции, изкривяващи трезвата преценка. Не са ми нужни - имам 3 питиета по рождение. :D
 
От основния въпрос бягаш. От въпроса: ти какво предлагаш? Щото да критикуваме всички можем... Не се мъчи, знам, че нямаш отговор на въпроса. И на мен ми е по-лесно да кажа какво не искам, но взимам и решения "за". Намирам го за отговорно, без да натрапвам модела на никого.

Докато си плащам данъците, мога да критикувам който си искам от управлението на държавата. Но разбира се, отговорно постъпваш. Никой не се съмнява.

 
Какво се хванахте с тая, сякаш нещо зависи от нея. Никакъв шанс няма за нищо, какво изобщо я бутате постоянно между факторите, като не е.
 
ХумореФска N3894 от татко-слънце "Скоро ще препълните интензивните, ще препълните моргите, и ще видите тогава какво става.." :D:D:D

Гледайте при 37% какви ще ги ръси ахахахаха
 
А така, най-апетитните комисии са на ДПС в НС. Не било промяна, а подмяна.

Комисия по икономическата политика и туризъм - председател Йордан Цонев ДПС,
Комисия по регионална политика, благоустройство и местно самоуправление - председател Халил Летифов ДПС.
 
После славчо бил чалга, ей ви го Баце в пълния му блясък :)

Ако някой не е виждал танцуваща мечка, ето го :) Силно се надявам Бриджит Бърдо да го прибере в резервата и да ни отърве най-после от мъките. Прословутите герберските лели също! :) Направо са си семейство мечки, без меченцата. Какъв интелект лъха от снимката, какви хора с недостижими за нормалния човек културни ценности, каква харизма....

borisov_jeni.jpg
 
Я виж къв любовчия бил, само мацки около него :D:D:D:D:D

Еми с тая харизма, няма как да е иначе. То и мъже има омаяни от харизмата, както е видно от участниците в темата. Сигурен съм, че Каменчо и Тъпничко искрено искат да са на мястото на лелите :) Всъщност може и там да са, ама малко по надолу, че не се виждат на снимката :eek: То това всъщност и обяснява свинското задоволство, което се вижда на мазната муцуна :)
 
Крум Зарков от БСП към Комитова: Какво става с пътя Русе - В. Търново?
Комитова: Пари има, но реалистичен срок за документите за строеж да са готови е 2027.

Та не разбрах, кое му беше лошото досега, строежите и узаконяването да вървят заедно.
Ежеседмичната жертва на пътя:
 
Ежеседмичната жертва на пътя:
В отчаянието си до това ли стигнахте? Няма по долно нещо от това, да се мъчите да черпите политически дивиденти от смъртта на дете. А ма герберастин срама няма, то се знае...
 
Тоя па сам взе да се цитира, като никой не му обръща внимание. Мале колко мъка има в тия герберски стотинки...
 
Абе с тея пътища дето все се хвалят тея герберасти, само аз ли пътувам по магистрали на бабунки в окаяно състояние, тук там отсечки нови, които пак са на бабунки. Преди месец минах Тракия от край до край, повечето магистрала е ужас. Хемус минавам почти всяка седмица, пак е ужас с малки изключения. Само черно море бива, ама от моята страна е 10 км. Та къде са тея перфектните пътища дето ги сънува тулупа, аз не мога да ги видя. Дори и чисто новите пак са с релеф някакъв, да не говорим, че до 1 година пак ще са за ремонт, като отсечките от минала година.
 
В отчаянието си до това ли стигнахте? Няма по долно нещо от това, да се мъчите да черпите политически дивиденти от смъртта на дете. А ма герберастин срама няма, то се знае...
ГЕРБ ли спряха ремонтите и строежите на пътища в цялата страна.
 
Не, служебното правителство го направи, защо ли? Прочети ми предния пост.
Като магистралите не са ти по сърце, ползвай обходните пътища и мирясай.
На север само можем да сънуваме за магистрали, ако ще и на бабунки да са.
 
ГЕРБ ли спряха ремонтите и строежите на пътища в цялата страна.

Абе твоите хора как не ги е срам, с годишен бюджет от 320 милиона, да възлагат 2 милиарда поръчки? Що за безобразие е това , обясни ми моля те.
 
Абе с тея пътища дето все се хвалят тея герберасти, само аз ли пътувам по магистрали на бабунки в окаяно състояние, тук там отсечки нови, които пак са на бабунки. Преди месец минах Тракия от край до край, повечето магистрала е ужас. Хемус минавам почти всяка седмица, пак е ужас с малки изключения. Само черно море бива, ама от моята страна е 10 км. Та къде са тея перфектните пътища дето ги сънува тулупа, аз не мога да ги видя. Дори и чисто новите пак са с релеф някакъв, да не говорим, че до 1 година пак ще са за ремонт, като отсечките от минала година.
Брато , остави това, ами като подпишат някой договор, за 60 години поддръжка, и всяка година ремонтират фирмите им за луди пари, и все караме по дунавски вълни.
Дайте да спрем малко тея глупости и да видим къде е проблема, защо пътищата се рушат след първата година и по-малко от построяването / ремонтирането им. Явно някой има изгода за това, нека да се види, да се направи анализ и да започне да се работи като хората, не е нормално това изобщо!

Пример - София - Враца - егати магистралата от АДА на тунелите, ремонти на тунелите от сигурно 15 години, това не е сериозно. И винаги като мина от там , нищо не работят, само блокират пътя и пак пътя нищо не става за каране, дунавски вълни.
 
Абе твоите хора как не ги е срам, с годишен бюджет от 320 милиона, да възлагат 2 милиарда поръчки? Що за безобразие е това , обясни ми моля те.
Това е начин да вървиш по ръба на закона, като съкращаваш част от бюрокрацията.
Пример: Комитова отговори на въпрос на БСП в петък, какво става с пътя Русе - В. Търново - реалистично проекта щял да е готов 2027-година. Което значи НИКОГА...
 
Това е начин да вървиш по ръба на закона, като съкращаваш част от бюрокрацията.
Пример: Комитова отговори на въпрос на БСП в петък, какво става с пътя Русе - В. Търново - реалистично проекта ще е готов 2027-година. Което значи НИКОГА...
За какво говориш? Дай пояснения, теза, не разбирам изобщо какво имаш предвид. Ти какво си мислиш, че ако не е ГЕРБ, искат да няма пътища и да не се строи ли? Я дай да размишляваме малко, интересно ми е ти как мислиш над нещата, че ако не са ГЕРБ, няма пътища ли, какво? Те държат някакъв монопол над пътищата? Поясни, обясни.

И не знам какъв начин е, това е като да те наема да ми направиш сайт за нещо си, пък да имам 1/5-та от парите и да се надявам да ми направиш целия сайт...
 
интересно ми е ти как мислиш над нещата, че ако не са ГЕРБ, няма пътища ли, какво?
Въпрос на приоритети:
Ако магистралите бяха построени преди ГЕРБ, нямаше да се занимаваме с това.
ГЕРБ десетина години бяха на власт - имаше пари за пътищата.
Няма ги ГЕРБ - няма пари, всичко спря. Комитова каза, че заварила цялата страна в строежи. Пренасочиха парите някъде другаде и край.

И не знам какъв начин е, това е като да те наема да ми направиш сайт за нещо си, пък да имам 1/5-та от парите и да се надявам да ми направиш целия сайт...
И не знам какъв начин е, това е като да те наема да ми направиш сайт за нещо си, пък да имам 1/5-та от парите и да се надявам да ми направиш целия сайт...
Правят ти целият сайт. А заедно с него още пет.
За Пловдив поръчката била 20 км. А правят 200 км. Мислиш, че е за областа това не е добре?
 
Последно редактирано:

Горе