Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Помните ли 'белият автобус':

Да не сте забривили и това:
 
Гледам, че 99% от коментарите във фейса го подкрепят
 
Гледам, че 99% от коментарите във фейса го подкрепят
Това има ли някакво значение за ''куролацията'', щото такъв е процентът и на неодобряващите смяната на националния празник и премахването на паметника на съветската армия?

И по-важен въпрос: защо насилието трябва да се формулира като "домашно", за да има справедливо наказание?
 
„Когато грантови анализатори и някогашни доносници на Държавна сигурност призовават за разправа с опозиционни медии и с налагането на една единствена „правилна“ гледна точка, можеш да махнеш с ръка и да отминеш с презрение бръщолевенията им. Но когато към минчевците, фотевците, инджевците, лозановците и дремджиевците се долепи и настоящият премиер, вече презрението не е достатъчно.

Николай Денков днес каза, че „СЕМ не си върши работата“.

Явно според новоизлюпения медиен специалист Денков СЕМ ще си „върши работата“ само тогава, когато прави всичко възможно да заглуши неудобната истина. Много, ама много им пречи Соня Момчилова, която категорично не иска да прави така, както правят трудоустроените в СЕМ лели от ПП-ДБ.
Тоест не желае да се превръща в цензор и в пропагандатор на евроатлантическите официозни баналности.

Очевадно е обаче, че ротационният премиер Денков много иска да заприлича на някогашния си предходник във властта Иван Костов, който смяташе, че като заглуши неудобните гласове, ще бъде премиер до безкрай. В резултат на това мислене както Костов, така и ръководената от него партия завинаги отидоха на бунището на историята. Имам обоснована предположение, че и специалистът по създаването на пяна за шампоани го чака същата съдба.“
п-в.jpg
Петър Волгин, Фейсбук
 
И по-важен въпрос: защо насилието трябва да се формулира като "домашно", за да има справедливо наказание?
Истинските мъже помагат на по-слабите, а не ги нараня, за да покаже някакво надмощие.

В случая с тази долна пияница, протеже на всички мутрафони, е доказателство, че някой хора са просто за "изриване" от този свят. Цялата деградация идва от такива хора. И на мен лично нямаше да ми направи кой знае какво впечатление, ако това изказване бе дошло от някакво пианде в забито от Бога село, на което му остават броени седмици, съсипваща го необратима цироза, но това е политик, който е уж народен представител. Да загърбим факта какво лайно е, изказване от подобен тип е опасно. Или е такъв вътрешно, което е абсолютно възможно или го е изцепил в слаб момент, породен от това, че народа в този момент го е накарал да работи и да вземе мерки.
 
Истинските мъже помагат на по-слабите, а не ги нараня, за да покаже някакво надмощие.

В случая с тази долна пияница, протеже на всички мутрафони, е доказателство, че някой хора са просто за "изриване" от този свят. Цялата деградация идва от такива хора. И на мен лично нямаше да ми направи кой знае какво впечатление, ако това изказване бе дошло от някакво пианде в забито от Бога село, на което му остават броени седмици, съсипваща го необратима цироза, но това е политик, който е уж народен представител. Да загърбим факта какво лайно е, изказване от подобен тип е опасно. Или е такъв вътрешно, което е абсолютно възможно или го е изцепил в слаб момент, породен от това, че народа в този момент го е накарал да работи и да вземе мерки.
Веждата е ясен още от случая, когато счупи носа на полицайчето.

Въпросът обаче остава: защо е важно насилието да се категоризира като домашно??? Ако някой ме нападне на улицата, нареже ме с нож и ме остриже, аз защитена ли съм от закона, в случай че не сме се мандръсали нон стоп 2 месеца??? Ами ако се мандръсаме само седмица и въпросният предяви собственически права? Веждата е прав само в частта, че тая законотворческа акция смърди - много лошо смърди!
 
Аз не съм експерт но имам някакъв ограничен опит към тази насока, та въпроса ми е, пила ли си ракия с Пепси ?
Не. Ракия и на компрес не изтрайвам, но като се замисля, май и пепси не съм пила.

п.с. пила съм уиски с компот от малини (за убиване на вкуса на по-престижната ракия). :)
 
Последно редактирано:
п.с. пила съм уиски с компот от малини (за убиване на вкуса на по-престижната ракия). :)
Компота с малини е прекрасен разредител за ракия! Но за уиски? 🤪

След години в нашата държава:

в-р.jpg
 
Компота с малини е прекрасен разредител за ракия! Но за уиски? 🤪

Не знам, мен. Не разбирам нищо. Племенничката ми постоянно ме упреква, че нямам ''банкетна'' култура. То никаква култура нямам, та за банкетната да се притеснявам.. :rolleyes:

п.с. тва с компота и уискито съм го правила в крехка възраст. Днес съм достатъчно зряла и умна, за да знам, че не бива да се разваля хубавия компот с неква ''престижна'' пърцуца. ;)
 
Не знам, мен. Не разбирам нищо. Племенничката ми постоянно ме упреква, че нямам ''банкетна'' култура. То никаква култура нямам, та за банкетната да се притеснявам.. :rolleyes:

п.с. тва с компота и уискито съм го правила в крехка възраст. Днес съм достатъчно зряла и умна, за да знам, че не бива да се разваля хубавия компот с неква ''престижна'' пърцуца. ;)
Добре, че не пия уиски иначе сигурно щях да се обидя! Те тези дето го пият, обикновено се имат за прозападно настроени ;)

П.П. Няма нищо по-хубаво от това да се прибереш в къщи след тежък ден, да си направиш хубава шопска салата да си налееш една ледена ракия, и да си отвориш компот от мазето за разредител 😜
 
Добре, че не пия уиски иначе сигурно щях да се обидя! Те тези дето го пият, обикновено се имат за прозападно настроени ;)

П.П. Няма нищо по-хубаво от това да се прибереш в къщи след тежък ден, да си направиш хубава шопска салата да си налееш една ледена ракия, и да си отвориш компот от мазето за разредител 😜
Аз не правя разлика между ракия и уиски - честно. И двете имат ужасен дъх и изгарят гърлото по много неприятен начин.

Алкохолите, чийто вкус (според мен), е поносим са: бейлис, лимончело и лека светла бира, но бирата само в комбинация с пържени картофки със сиренце. ;) От всички изброени мога да поема минимално количество, защото ми става лошо.
Мисля, че ми липсва чернодробен ензим, който разгражда алкохола, поради което буквално се отравям. Като цяло не е моето тва пиячката. Аз съм пушач. :cool:

Айде, оспамихме и тая тема... :rolleyes:
 
Айде, оспамихме и тая тема... :rolleyes:
Ами като няма тема "Искрено и лично" ;)

П.П. Няма нужда да пиеш, когато не ти харесва за да се забавляваш :)
 
Screenshot_20230808_224644.jpg
 

Понеже сме винаги няколко години назад, днес у нас виждаме американското MeToo movement, което канселира доста кариери.

Днес американските мъже от кино гилдията си отмъщават, обвинявайки Опра и други woke-активисти в сатанизъм, педофилия и трафик на деца с филма Sound of Freedom. У нас след 5-6 години, може би.

 
Понеже бюрокрацията ни е малко..

366508529_6393910324019529_2085625882949275716_n.jpg
 
Ех, че конфуз.
Първият арест на Кьовеши в България е върху чист като ангелска сълза кмет, издигнат от БСП, вместо на някой мазен гербаджия.
 
Последно редактирано:
Ех, че конфуз.
Първият арест на Кьовеши в България е върху чист като англска сълза кмет, издигнат от БСП, вместо на някой мазен гербаджия.
Така е политкоректно, да не вземе рязко да сменим курса ;)
 

Горе