Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Хайде да видим този път дали някой си е променил гласа от предишните избори и да видим ще оцелимли този дето ще спечели изборите.
 
Хайде да видим този път дали някой си е променил гласа от предишните избори и да видим ще оцелимли този дето ще спечели изборите.
като гледам си хазартен тип , направо регистрираш един домейн izbori2023.bet и правиш една платформа със залагания :)
 
Щом кака Лена е казала , че има как.. значи ще пусне :)))) Парапета та парапета....

1677921680585.png
 
Гласували 4, такава ли ще е активноста?
 
Хайде да видим този път дали някой си е променил гласа от предишните избори и да видим ще оцелимли този дето ще спечели изборите.
Като гледам интереса клони към нищо.
 
този дето ще спечели изборите.
Това не е Евровизия, дето някой ''печели''. Това, че някоя партия ще бъде на първо място, не означава, че е спечелила изборите, защото няма да може да състави кабинет. С всичките салта и шпагати, дори при коалиция между гроб и коалиция NEXO, кабинет на сащ-ските слуги няма да има. За целта ще трябва да привлекат ДПС, Възраждане или БСП, което е абсурд.

Резултатът и от самите избори, и от парламентарната дейност след тях ще е аналогичен на предишния. :)
 
Това не е Евровизия, дето някой ''печели''. Това, че някоя партия ще бъде на първо място, не означава, че е спечелила изборите, защото няма да може да състави кабинет. С всичките салта и шпагати, дори при коалиция между гроб и коалиция NEXO, кабинет на сащ-ските слуги няма да има. За целта ще трябва да привлекат ДПС, Възраждане или БСП, което е абсурд.

Резултатът и от самите избори, и от парламентарната дейност след тях ще е аналогичен на предишния. :)
Контарата сериозно те подхлъзна, а ти си мислиш, че още си девствена.
 
С всичките салта и шпагати, дори при коалиция между гроб и коалиция NEXO, кабинет на сащ-ските слуги няма да има.
lets-hope-not-jim-hopper.gif
 
Дафни, опитай да кажеш нещо смислено и, ако може, по начин, който е разбираем за читателите. Непонятна е глупостта, която си написал. Неуспешен опит за оригиналничене, сори.
 
Дафни, опитай да кажеш нещо смислено и, ако може, по начин, който е разбираем за читателите. Непонятна е глупостта, която си написал. Неуспешен опит за оригиналничене, сори.
Не се впрягай толкова, някой са по-глупави от други и обратното.
 
Контарата сериозно те подхлъзна.
Нищо подобно - отговорил съм искрено дори на интимните й въпроси.
А тя ме пързулна че е от Св.
 
Нищо подобно - отговорил съм искрено дори на интимните й въпроси.
А тя ме пързулна че е от Св.
Чак дотам ли отидохте? Я, разкажи, ще е интересно на аудиторията.
 
Чак дотам ли отидохте? Я, разкажи, ще е интересно на аудиторията.
Къде "дотам"?
До Св. ли? Нямам спомени някога да съм ходил там.

Ако е за "интимното" - обсъждано е публично във форума (многократно).
 
Нищо подобно - отговорил съм искрено дори на интимните й въпроси.
Е, колко па да са били интимни??? Нали знаеш, че пазя чатове и по всяко време мога да пусна скрийншот.
:D

А тя ме пързулна че е от Св.
И в крайна сметка ш'се окаже, че ти си мислиш, че още си девствен. Тва ментално хайку на Дафни тотално оспами темата...
 
Чак дотам ли отидохте? Я, разкажи, ще е интересно на аудиторията.
Не се поддавай на внушенията на провокатора, Дафни. ;)

Да се придържаме към темата, че ще тагна админите!

332181211_225597189859512_459575590386912844_n.jpg
 
Е, колко па да са били интимни??? Нали знаеш, че пазя чатове и по всяко време мога да пусна скрийншот.
:D


И в крайна сметка ш'се окаже, че ти си мислиш, че още си девствен. Тва ментално хайку на Дафни тотално оспами темата...
По кое време ще ги пуснеш
 
По кое време ще ги пуснеш
По-добре да не пуска, че е твърде пикантно - дефакто й признавам за официалната си връзка с една малолетна...

ПП: кажи за кой ше гласуваш.
 
дефакто й признавам за официалната си връзка с една малолетна...
Дай боже да станат и 2 малолетните, с които имаш връзка.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
По-добре да не пуска, че е твърде пикантно - дефакто й признавам за официалната си връзка с една малолетна...

ПП: кажи за кой ше гласуваш.
Тази на касетофон ли записва?
 

Горе