Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Обаче си упорито малоумно същество. Г-жо форумна драма, не съди по себе си за другите. Няма как да се дразня на подобна виртуална шматка като теб. Тези филми са в чипирания ти болен мозък. Излез от този форумен филм, че можеш да бъдеш някакъв фактор и значима за хората изказващи мнения, които не харесваш.
Нанди е 1000000 пъти повече форумен фактор от теб! А ти имаш нужда от образование... липсват ти първите 14 години
 
Нанди е 1000000 пъти повече форумен фактор от теб! А ти имаш нужда от образование... липсват ти първите 14 години

Хахаха форумен фактор. Егати филмарите.

retro-kupa-800x800_0.jpg
 
Екзит половете ако може да им се вярва, казват че българският народ е голям олигофрен, щом ГЕРБ водят!
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Екзит половете ако може да им се вярва, казват че българският народ е голям олигофрен, щом ГЕРБ водят!
кои екзитпулове? Тези финансирани от ГерП ли? Те всички са на хранилка там. Не случайно куцо, кьораво и сакато правят такива агенции
 
Последно редактирано:
Излез от този форумен филм, че можеш да бъдеш някакъв фактор и значима за хората изказващи мнения, които не харесваш.
Умирам от смях от с руските тролове в тази тема

Ти мислиш ли, че си фактор, нападайки ''хората, изказващи мнения, които НЕ харесваш? Не си! Глуповат си, а в комбинация с истеричен си направо забавен.
 
Нанди е 1000000 пъти повече форумен фактор от теб!
Не съм и нямам никакво желание да бъда. Изказвам мнение, както всеки друг в този форум. Просто съм голям дразнител, което ме превръща в по-ярка личност от Левунчо от Левуново и той се дразни, завалията. Не мога да му помогна...
 
  • Like
Реакции: Vbb
Не съм и нямам никакво желание да бъда. Изказвам мнение, както всеки друг в този форум. Просто съм голям дразнител, което ме превръща в по-ярка личност от Левунчо от Левуново и той се дразни, завалията. Не мога да му помогна...

Чипиран трол, ти си живееш някакъв форумен живот. Голям дразнител била. Шматка с акъл като дете от детската градина, достойна за форумен клоун. Нищо повече от това не си.
 
кои екзитпулове? Тези финансирани от ГерП ли? Те всички са на хранилка там. Не случайно куцо, кьораво и сакато правят такива агенции
Да, бе! Всеки който каже нещо за ГЕРБ е на хранилка и трол. Още са в играта, защото единствената алтернатива са Простото, Кокорчо и Пинокио, които разсипаха държавата. Корнела, Маяма и ваксинираните антиваксари не ги броя.
 
Да, бе! Всеки който каже нещо за ГЕРБ е на хранилка и трол. Още са в играта, защото единствената алтернатива са Простото, Кокорчо и Пинокио, които разсипаха държавата. Корнела, Маяма и ваксинираните антиваксари не ги броя.
ти що смяташ , че хората са толкова глупави колкото си ти? Колко ли сляп трябва да си за да се вържеш на простотиите на Баце....Или си от тези които са се възползвали максимално да крадат по време на ГерП?
 
ти що смяташ , че хората са толкова глупави колкото си ти? Колко ли сляп трябва да си за да се вържеш на простотиите на Баце....Или си от тези които са се възползвали максимално да крадат по време на ГерП?
Не се занимавай - тоя е автентичен платен трол.
Не поства абсолютно нищо друго, само промотира ГЕРБ.
 
Джипът от Банкя - 25

Смартът от Харвард - 25

Автобусът на движението - 12

Патриотичният Форд - 14

Червената Лада - 11

Хамърът на Дългия - 4

Танкът на Генерала - 3

Новият ляв Москвич - 2
 
Шматка с акъл като дете от детската градина

Каза Левунчо от Левуново, според когото уСрайна е ''суверенна и независима'' държава - смех! И отново според когото, анонимните ще решат войната, като хакнат сайта на Роскосмос - смех на квадрат.

защото единствената алтернатива са Простото, Кокорчо и Пинокио, които разсипаха държавата.

Молим??? Та тва са ви новите коалиционни партньори, бре! Нали трябва да ни вкарат спешно във войната?!
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Не съм оптимист. Или гроб или травеститите от ппдб. Вероятно правителство ще има. ППДБ + ГРОБ с подкрепата на ДПС, гласно или не. Според добрата стара практика.

Общо взето, ебаха ни майката. Война, кражби, дългове, инфлация сеч на бизнеса, от всичко ще има по много. Нищо добро не ни чака ...
 
И това го казва ваксиниран антиваксър?
абе тъпунгер ... нито съм ваксинираан ( прекарал съм 3 пъти ковид ) , нито претендирам да съм антиваксър! Но ти ще си останеш олигофрен до края на живота си ... пък може и следващите няколко живота ...
 
Каза Левунчо от Левуново, според когото уСрайна е ''суверенна и независима'' държава - смех!

Елементарен като атом тъп руски трол! Според мен Украйна е била суверенна държава, защото сигурно според всички останали хора на тази планета не е. Шматка на квадрат. Чипираната, слез на планетата Земя...

Коя е "българската" партия?

Утре ще отговоря. Вчера и днес закона не ми го позволява. :D
 
Елементарен като атом тъп руски трол! Според мен Украйна е била суверенна държава, защото сигурно според всички останали хора на тази планета не е. Шматка на квадрат. Чипираната, слез на планетата Земя...



Утре ще отговоря. Вчера и днес закона не ми го позволява. :D
липсата на умствен капацитет не ти го позволява... не закона
 

Горе