Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Радев така им го заби на ПП , че светки им излизат...

На въпрос дали би свикал КСНС предвид ситуацията в страната и изтеклите записи Радев отговори:

"На КСНС заседанията се водят при закрити врата и се работи с класифицирана информация. От изтеклите записи става ясно, че аз трудно ще допусна хора да седнат на масата, където се обсъжда класифицирана ситуация“, завърши Радев.

 
 
Такова унижение, толкова сконфузени физиономии, никакво ръкостискане, никакви разговори на масата.
Радев ги създаде, и той ги зарови днес.
 
Такова унижение, толкова сконфузени физиономии, никакво ръкостискане, никакви разговори на масата.
Радев ги създаде, и той ги зарови днес.
Споко той и боцинката ще зарови :D
 
  • Love
Реакции: Vbb
Радев или е изнервен или съветниците му хич ги няма.......не му отива да се държи така ,
Някяк си не звучи логично "замразени" преговори за правителство/отстрана на ГЕРБ/ да значи "дискредитиран" мандат.
 
Последно редактирано:
Такова едно ми се щеше да ви кажа едно нещо, ама тия дни пак някакъв сериозен резонанс в хората.
 
Такова едно ми се щеше да ви кажа едно нещо, ама тия дни пак някакъв сериозен резонанс в хората.
В смисъл резонанс от типа на Lonely Toons, удар с тиган...
Но друго си мислех последните дни - всъщност колко от нашите възрожденци и революционери след Освобождението са участвали в управлението на държавата?
От първостепенните - никой, по една или друга причина никой от тях не е доживял Освобождението. Само Захари Стоянов, но той не е точно от първостепенните. Както и Стамболов.
 
Народа тотално изтрещя.....

Полицаи усмириха с електрошок буйстващ културист в Русе​


 
Радев или е изнервен или съветниците му хич ги няма.......не му отива да се държи така ,
Някяк си не звучи логично "замразени" преговори за правителство/отстрана на ГЕРБ/ да значи "дискредитиран" мандат.
Ама разбира се, че е заради замразените преговори. Нищо друго не му дава основание да нарича измамниците ''дискредитирани''. Те хич, ама хич не се дискредитираха с изтеклите записи.
 
Радев или е изнервен или съветниците му хич ги няма.......не му отива да се държи така ,
Някяк си не звучи логично "замразени" преговори за правителство/отстрана на ГЕРБ/ да значи "дискредитиран" мандат.
Ади ти изобщо слуша ли записа?
 
Ади ти изобщо слуша ли записа?
Ади ми идва твърде отнесена, за да е адекватна по злободневните теми. Постоянно го забелязвам при нея, но няма лошо. Някой трябва и да разведрява атмосферата.
 
  • Like
Реакции: Vbb
темата е за друго и аз ако съм на админите ще я "замразя "

каква политика е това?
 
Последно редактирано:
темата е за друго и аз ако съм на админите ще я "замразя "
Ади търсиш ли си гадже ? :)
 
Глей го мазния педераст-шарлатанин

1685384625269.png
 
@adi Zdr. Ko.pr. :)
 
щооооо? да не си вършал нивата там? :)
Аз грешки в живота рядко правя, повечето са финансови 😁
 
Аз грешки в живота рядко правя, повечето са финансови 😁
жена и финанси са две неразделни думи :)
 

Горе