Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
18.7% годишна инфлация. Че какво от това. Целта на вдигнатият юмрук, протестите и кирилпетковците беше не да живеем по-добре, а да размажем ГЕРБ и Гешев.
 
18.7% годишна инфлация. Че какво от това. Целта на вдигнатият юмрук, протестите и кирилпетковците беше не да живеем по-добре, а да размажем ГЕРБ и Гешев.
Я, да вземеш да се скриеш. Разлика между гроб, дб и пп - НЯМА!!!!!!!!!!!!!!!! Всички са подлоги на сащ, действащи в ущърб на страната ни.

Инфлацията се дължи на безумната политика на ЕС, която гроб също са се клели да следват сляпо. Недей да правиш внушения, че при тях щеше да е по-малка.
 
Все едни и същи маймуни са.

Инфлацията е благодарение на "страхотната" външна политика на САЩ, за които студената война още не е свършила и са готови на всичко, за да са пред Китай и Русия. Путин когато искаше да влезе в НАТО САЩ му се изсмя, и след това се опита да сложи НАТО на гъза на Русия. Искаха война с Русия, създадоха я, сега я водят.

Ние глупаците от Европа не си научихме урока от световните войни и оставихме американците да ни омажат целия континент с тази прокси война. Нито имам изключително топли чувства към Русия, нито към САЩ, ние сме си пионка и за двете, но трябва да си голям простак да не вденеш от къде духа вятъра.

Въпреки това е важно да се каже, че ПП бяха най-безгръбначната партия, която някога ни е управлявала, надупиха се на САЩ, на Франция, на Германия и на кой ли не. ГЕРБ са мафия, но поне се преструваха, че имат някакви позиции, докато ПП са си чисти подлоги и високоговорители на западните сили. Каквото се изсере от запад, замирисва тук.
 
18.7% годишна инфлация. Че какво от това. Целта на вдигнатият юмрук, протестите и кирилпетковците беше не да живеем по-добре, а да размажем ГЕРБ и Гешев.
Инфлацията е висока, заради ЕС. България е малко по-висока, заради много други неща.

Коментар от фейсбук за размисъл.
ако не се разпадне ЕС и ЕЦБ продължава да се съобразява а Италия и Гърция също може да изтървем козите и Европа да влезе в хиперинфлация, защото , това вдигане на лихвите търговците го калкулират в цените и повишаваме инфлацията. Трябва минимум 6-7% ЕЦБ да вдигнат лихвите и никакво печатане, ако ще да падат правителства и да се разцепи ЕС. Само така можем да излезем от ситуацията по бързо. Това което са решили да правят вдигане на лихвите, после намаляне и принт, само ще увеличи агонията и в дългосрочен план ще повиши много стандарта на живот и ще изгори парите на хората. Ще ни вкарат в японския сценарий
 
Инфлацията се дължи на безумната политика на ЕС, която гроб също са се клели да следват сляпо. Недей да правиш внушения, че при тях щеше да е по-малка.
Какви внушения? Всеки сам си преценява дали сега живее по-добре или преди година-две. Това е реалност, а не внушение.
 
Да, както и тези, които мислят, че това тук се нарича "политика". :)

Само да те светна нещо мой човек, ама ти нали си от този отбор, та един от собствениците на glasove.com е Галя Дачкова, която е жена на Явор Дачков, който има ей такава позиция:


Пак ще ви го напиша и дано го разберете, че става вече тъпо и нивото на дискусията ни рязко пада. Проверявайте си източниците, и човек поне с малка култура може да прецени коя медия го води за носа. Сега разбираш колко тежи поста ти. :)
Не ми повярва, че ПП-тата са поели ангажимент, домакинствата да излязат на борсата за ток, само защото линка ми беше от 'Гласове'.
Ама Майчето казва същото по БНР: 'България, която е страна, произвеждаща ток, но този евтин ток няма да стига до българските домакинства, а според четворната коалиция, която го записа в Плана за възстановяване и устойчивост, битовите потребители, обикновените хора, бедните хора ще излязат на свободния пазар.'
 
Не ми повярва, че ПП-тата са поели ангажимент, домакинствата да излязат на борсата за ток, само защото линка ми беше от 'Гласове'.
Ама Майчето казва същото по БНР: 'България, която е страна, произвеждаща ток, но този евтин ток няма да стига до българските домакинства, а според четворната коалиция, която го записа в Плана за възстановяване и устойчивост, битовите потребители, обикновените хора, бедните хора ще излязат на свободния пазар.'
Аз много се радвам на хора, които мислят, че ПП специално са дошли да вдигнат тока и цените на всичко друго? Защото Боко и който и да е друг щеше да прескочи световната тенденция и само в БГ нямаше да се случи никога. Ще се радвам да водим дискусии с хора, които четат не само това, което се случва тук, но и в световен мащаб. А защо тук % на поскъпване е по-висок, защото е винаги така в бедните държави, по-богатите го имат този % също в момента, но е по-малък. А защо сме по-бедни, вече феновете на ГРОБ може да се включат. Цели 12 години много се е работело. Токът специално винаги сме си го плащали по-скъпо, нищо, че имаме износ. Не знам това защо трябва да е изненада за някои. Ама явно е. :)
 
Толкова много години си говорим за по-малко зло, забравихме изобщо какво е добро, ако изобщо някога сме го знаели. Всеки следващ избор е за по-малкото зло. На принципа, че надеждата умирала последна.
 
Не ми повярва, че ПП-тата са поели ангажимент, домакинствата да излязат на борсата за ток, само защото линка ми беше от 'Гласове'.
Ама Майчето казва същото по БНР: 'България, която е страна, произвеждаща ток, но този евтин ток няма да стига до българските домакинства, а според четворната коалиция, която го записа в Плана за възстановяване и устойчивост, битовите потребители, обикновените хора, бедните хора ще излязат на свободния пазар.'
Ами тя е май единствената от прайм политиците или обществени фигури и личности, който изобщо да е обелил дума за т.нар. обикновен човек. имам чувството, че всички останали нямат никаква идея как живеят обикновените хора.
 
Я, да вземеш да се скриеш. Разлика между гроб, дб и пп - НЯМА!!!!!!!!!!!!!!!! Всички са подлоги на сащ, действащи в ущърб на страната ни.

Инфлацията се дължи на безумната политика на ЕС, която гроб също са се клели да следват сляпо. Недей да правиш внушения, че при тях щеше да е по-малка.
Абсолютно със съгласен, не си далеч от истината. Стойте и гледайте сега какъв цирк ще се разиграе и каква постановка ще се представи. Накрая за хеппиенд ГРОБ, ПП и ДБ ще се прегърнат, разцелуват и ще съставят Евро-Атлантическо правителство.
След тези избори и резултатите от него има един много съществен момент който трябва да се отчете, а именно ниската избирателна активност, която е по-малка от 40%. Дефакто този парламент е с никаква легитимност, защото за него не са гласували по-вече от 60% от избирателите. При всеки проблемен казус има голяма вероятност пред парламента се съберат тълпи.
 

По думите му финансите на държавата са в много добро състояние. Има и 4% реален ръст на икономиката за годината, както и ръст на събираемостта на приходите в бюджета, коментира Искрен Арабаджиев.

чудя се тези в някоя друга страна ли живеят , аз ли не виждам какво са направили че сме супер добре..
 



чудя се тези в някоя друга страна ли живеят , аз ли не виждам какво са направили че сме супер добре..
Човекът може и да е прав, но на фона на другото направо бледнее и това обезсилва всичко, което уж са направили и са задържали. За едно е прав и мога да се съглася, имахме правителство за един момент. :) Нещо, което все по-рядко ще се случва. "Великден и след едни парламентарни избори", ще се шегуваме скоро, дори вече си е напълно актуално. :)
 
Промяната Продължава - вече селфита и от кенефа на НС
Виж файлът 26225
Искам да видя вие герберите колко сте красиви като се по физическа нужда. Явно красостата дам е неописуема. :D

Доста слабо влизате в стил ГЕРБ. ;)
 
Промяна в Промяната! Вече си говорим и с г-н Борисов:
'Другото, което е много важно, е хората, които взимат решения(Мустафа, Пеевски, Бойко, татко Петко и Прокопиев), да присъстват. Това значи г-н Бойко Борисов, ако реши да дойде, да заповяда.'
 
За жалост за логнати само. :(
За нелогнати малко от коментарите :D
1666267085291-png.26240
 
ahahahah БСП надиграха ПП..
гледам парламента.. и като обявиха че ще подкпрепят от БСП за председател Вежди Рашидов... направо от ПП се шокираха и почнаха да правят мизерии.. видяхме какво представляват незнаят какво да правят.. ахахах вкараха им го големия..
 

Горе