Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73

Ами заради тия не ни пуснаха в Шенген.
Медал и повишение за стрелеца викам.
 
Сега е момента да се обединят всички и да внесат в ЕС пълна забрана в целия ЕС на проституцията и легалната марихуана, така ще ударят Холандия.. те от това печелят супер много и нали сме против наркотиците нека се забрани за целия ЕС ..
 
Нищо общо няма с границата или върховенството на закона, пускането ни в Шенген, тва си е чисто политически ход. Ако се отпуши преминаването на стоките от Изтока през Гърция-България-Румъния, пристанището в Ротердам ще глътне вода, това е цялата работа. А това с границите си беше активно мероприятие на либералните медии, за да има някакво оправдание.
 
Нищо общо няма с границата или върховенството на закона, пускането ни в Шенген, тва си е чисто политически ход. Ако се отпуши преминаването на стоките от Изтока през Гърция-България-Румъния, пристанището в Ротердам ще глътне вода, това е цялата работа. А това с границите си беше активно мероприятие на либералните медии, за да има някакво оправдание.
Много интересен аргумент по темата на някакъв гербаджия снощи чух: Ако в Австрия има над 100 000 бежанци, влязли през Външната граница на ЕС - България, то през колко вътрешни/шенгенски граници са преминали същите, за да стигнат до Австрия? Нито България, нито Румъния граничи с Австрия...
 
Много интересен аргумент по темата на някакъв гербаджия снощи чух: Ако в Австрия има над 100 000 бежанци, влязли през Външната граница на ЕС - България, то през колко вътрешни/шенгенски граници са преминали същите, за да стигнат до Австрия? Нито България, нито Румъния граничи с Австрия...
Глупости на търкалета. Маймуните им влизат от Германия и Франция, коите се понапълниха последните 10 и повече години. То пък голяма оферта да отидеш в тези изстръпнали държави, които вече освен толеранс и правила, нищо друго не се случва. Тук таме някой си удари един буст на туризма с приемането на нещо в тази ползва. И кой нормален ходи в държави, където малкото е 40 мл. Те, мила, не знаят къде е България, за това обясняват глупости, че влизали при нас. И от при нас да влизат, нали преминават през още колко държави до там. Същите глупаци като американците, дето си сушат домашните любимци в микровълновите. Тъпа нация и територият им прилича на изсъхнал сперматозоид:


1200px-EU-Austria.svg.png
 
Мотивите на Радев за ветото ме изненадаха, май наистина играе с ГЕРБ:
''В мотивите държавният глава посочва, че приетите промени оставят в повечето от секциите избирателят по свое усмотрение да определя начина на гласуване – с хартия или с машина, вместо законът императивно да го постанови по определени критерии.''
 
Мотивите на Радев за ветото ме изненадаха, май наистина играе с ГЕРБ:
''В мотивите държавният глава посочва, че приетите промени оставят в повечето от секциите избирателят по свое усмотрение да определя начина на гласуване – с хартия или с машина, вместо законът императивно да го постанови по определени критерии.''
Аз погледнах отгоре, отгоре текста на ветото, но нищо не разбрах. Какво отхвърля всъщност Радев с това вето?
 

Иначе БГ е корумпирана и не ни приемат затова в шенген
да да да :) ЕС е най голямата корупция честно казано там големите взимат парите за да прекарат разни глупости като закони..
 

Иначе БГ е корумпирана и не ни приемат затова в шенген
да да да :) ЕС е най голямата корупция честно казано там големите взимат парите за да прекарат разни глупости като закони..
Напомнят ми на едни кюлчета на Меси :) ама тука що ли никой не действа...
 
Напомнят ми на едни кюлчета на Меси :) ама тука що ли никой не действа...
Щото тва с кюлчетата беше супер смешна постановка. За мен проблема в тоя случай е, как някой минава през НСО и снима премиера докато спи? Ама некви кюлчета, оставени незнайно от кого и кога, без на нито една снимка да са със спящия Бейко, това е скандала.
 
Щото тва с кюлчетата беше супер смешна постановка. За мен проблема в тоя случай е, как някой минава през НСО и снима премиера докато спи? Ама некви кюлчета, оставени незнайно от кого и кога, без на нито една снимка да са със спящия Бейко, това е скандала.
Всекидневно сигурно минават по 1-2 труженички, които със сигурност имат телефони с камера :) много е трудно да проникнеш в Банкя сарай.
 
Всекидневно сигурно минават по 1-2 труженички, които със сигурност имат телефони с камера :) много е трудно да проникнеш в Банкя сарай.
Някви труженички да влизат, докато премиера спи? За теб това е нормално?
 
Важното е перспективата да е ок :D
 
Някви труженички да влизат, докато премиера спи? За теб това е нормално?
Нали трябва някоя да го приспи, че много напрежение натрупва, докато обикаля с жипката.
 
Нали трябва някоя да го приспи, че много напрежение натрупва, докато обикаля с жипката.
Да, и ако вдигне човек одялото, ще види, че вече не е с Blue balls и следващия ден ще е слънчев за цяла България.

blue-balls.jpg
 

Горе