Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
306862394_2344989622341142_3342544201741872208_n.jpg
 
А на мен ми лиспва ерекцията рано сутрин в препълнено метро. :D

Тя май ти липсва и в спалнята...
 
Десетте ТОП лъжи на Копейкин❗
1️⃣ При учредяването на партия Възраждане през 2014г. присъстват само 68 човека, от ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ по Закона за политическите партии мин.500 пълнолетни граждани❗
✅ За да ме оборят сектантите да покажат снимки или видео от учредяването, нали всичко снимат и документират❗
2️⃣ През 2015 г. Костадинов се кандидатира за кмет на Варна и общински съветник от партия "Варна утре" на Красен Кралев (виден министър на ГЕРБ и любимец на Борисов) въпреки, че вече има своя регистрирана формация - Възраждане през 2014г.❗Защо го прави мислите❓Питайте го❗
3️⃣ Костадинов е назначен за директор на музея в Добрич лично от Вежди Рашидов, по препоръка на менторите си Красен Кралев и д-р Врабевски❗
✅ Въпрос към сектантите "По времето на ГЕРБ какви хора се назначаваха за директори❓Само верни, лоялни или...❓" и Нека копейкин да си покаже трудовата книжка, как е попълнил декларация, че отговаря на изискванията на Закона и конкурса, за притежание на 5 години стаж към момента!
Ако НЕ, значи трябва да бъде съден за измама, подправяне на документи и съставяне на документи с невярно съдържание по чл.313а ...
4️⃣ Само след 1,5 години на поста Директор на РИМ Добрич, копейкин е уволнен скандално, след като се разбира от сигнали на правоохранителните органи, че липсва част от колекцията на музея, подменена с фалшификати в направление чичо му, който се оказва по оперативни данни, най-известният иманяр в североизтока...
5️⃣ При предизборната кампания за парламент през март 2017 , се кълняхме да се откажем от субсидията❗Веднага след като обявиха резултатите, Копейкин обърна плочата и започна да пее друга песен. След време стана ясно защо...за да я открадне❗
6️⃣ През 2018 година, искахме да има национален референдум против въвеждането на еврото . Три месеца събирахме 221000 с 21 хиляди повече от изискването за всеки случай, докато Копейката се криеше и мързелуваше, а ние обикновените хора и членове три месеца не спяхме да ги съберем и накрая тоя след като се снимахме с папките пред парламента, ни изпрати по живо по здраво и скри и унищожи папките, а така и възможността българите още 2018 да се произнесат веднъж завинаги по въпроса❗
7️⃣ Развежда се фиктивно с жена си Велина, за да може да закупи на нейно име имоти без да е длъжен да подава справка в КПКОНПИ и да дава обяснения, откъде изведнъж се сдобива с толкова пари, като на всички е ясно, че е безработен❗
8️⃣ През 2019, изведнъж се сдобива с още една нова кола Форд Мондео , платена кеш за 52 хил.лева, нов апартамент, триетажна обзаведена къща...❓
- На постоянните искания от моя страна, като член на нац.ръководство да даде справка за парите в партийната каса, Копейкин постоянно се измъкваше и мънкаше, докато не разбрахме, че липсват над милион от партийната каса...
✅Предизвиквам всички сектанти да ми покажат разпечатка ма партийната сметка за периода 2017-2020г.❗
9️⃣ Прословутият му арест през 2020 за който му бе определена гаранция от 20000 лева е свързан с демонстративното му неявяване на водено срещу него наказателно дело за документните му измами, а не както лъжеше копейкин в медиите, че е заради организиране на протести❗Най нагло се обърна в соц.мрежи гражданите да му съберат парите, щото той не искал да харчи свой пари...Е, събрахме му, а след като съда я отмени, тоя лъжец и крадец най-демонстративно отказа да върне събраните близо 40 хил.лева на хората❗
1️⃣0️⃣ Ваксаните антиваксъри от Възраждане, които най нагло убеждават и лъжат хората, че са против маските и ваксините, а масово са се наболи и ходят с парцали на гнусните си мутри❗
 
Страх от Възраждане тресе кочинката на нео-либерастите. :) Какви ли още партенки ще пуснат през оставащите 2 седмици до изборите?

В същото време, бате Кики се радва на народната любов, движейки се из страната. Как мислите - дали му е светнало, че се е надрискал до ушите и смърди, или още си вярва, че има шанс да влезе отново в управлението на страната? :D
 
QUOTE="nandibandi, post: 1048242, member: 17416"]
Страх от Възраждане тресе кочинката на нео-либерастите. :) Какви ли още партенки ще пуснат през оставащите 2 седмици до изборите?

В същото време, бате Кики се радва на народната любов, движейки се из страната. Как мислите - дали му е светнало, че се е надрискал до ушите и смърди, или още си вярва, че има шанс да влезе отново в управлението на страната? :D
[/QUOTE] И мен ме е страх от хора, които се кефят на "Възраждане". Те са си плашещи. Путинолюбци като теб, Нанди. Те в Русия вече го мразят тоя, ама ти упорита!
 
Страх от Възраждане тресе кочинката на нео-либерастите. :) Какви ли още партенки ще пуснат през оставащите 2 седмици до изборите?

В същото време, бате Кики се радва на народната любов, движейки се из страната. Как мислите - дали му е светнало, че се е надрискал до ушите и смърди, или още си вярва, че има шанс да влезе отново в управлението на страната? :D

Не му е светнало, тук във форума, както и в столицата в определени квартали си има голяма фен база, а да не забравим и българите от чужбина или поне част от тях. Но скоро ще разбере, че в България има все още живи хора и извън София, ще го разбере по трудния начин. Отделно умните и красивите ит-та няма как да гласуват хем за ПП, хем за ДБ, поставени са пред труден избор. Наложително е социологическите проучвания да бъдат грешни що се отнася до резултата на ПП, те трябва да бъдат грешни и резултата им да бъде значително по-нисък и се надявам, че това ще се случи. Ако пък не се случи ще го усетим всички, тъй че всеки сам си преценя :D

Лошото е, че не виждам изобщо как ще се създаде правителство, единствената надежда е Възраждане да омекнат малко и да се откажат от излизането ни от ЕС и НАТО. За тях пък съм сигурен, че %-та който ще имат реално ще бъде по-висок от прогнозирания им. И така трябва, лидерът им е добър оратор и задава хубави въпроси, какво ще направи после е съвсем друга тема...
 
единствената надежда е Възраждане да омекнат малко и да се откажат от излизането ни от ЕС и НАТО.
То всъщност само това говорене им носи дивиденти, не че ще го реализират, ако някога наистина поемат управлението на страната. Аз и не виждам с кого Възраждане може да се коалира, за да ''омеква''. С гроб? С Продължаваме Пародията? С БСП?

Като цяло изходът от непрекъснат цикъл от избори е изцяло експертно правителство, без политически нюанси, доколкото е възможно.
 
Страх от Възраждане тресе кочинката на нео-либерастите. :) Какви ли още партенки ще пуснат през оставащите 2 седмици до изборите?

В същото време, бате Кики се радва на народната любов, движейки се из страната. Как мислите - дали му е светнало, че се е надрискал до ушите и смърди, или още си вярва, че има шанс да влезе отново в управлението на страната? :D
Все една и съща песен! Кажи нещо ново, че се изтърка. Те се разпадат, буквално губят гласове с всяко показване на костя, а ти страх. Киро пак ще те управлява, а ако имаш късмет може да станеш и новата Лена. ;)
 
То всъщност само това говорене им носи дивиденти, не че ще го реализират, ако някога наистина поемат управлението на страната. Аз и не виждам с кого Възраждане може да се коалира, за да ''омеква''. С гроб? С Продължаваме Пародията? С БСП?

Като цяло изходът от непрекъснат цикъл от избори е изцяло експертно правителство, без политически нюанси, доколкото е възможно.
Само БСП го каза без подигравка. Е, червеничка си, то се видя!
 
Само БСП го каза без подигравка. Е, червеничка си, то се видя!
Не и с КуРнела начело на партията. С Иво Христов или Велизар Енчев за лидер, с радост бих гласувала за БСП. ;)
 
Олеле, тия са си от БКП...
Че бат ти Бойко от къде е? Баш БКП... ама така е, то розовите очила трудно се свалят, че са с голям диоптър.
 
Че бат ти Бойко от къде е? Баш БКП... ама така е, то розовите очила трудно се свалят, че са с голям диоптър.

306883154_1804715789874367_5665665545685277813_n.jpg
 
99 процента бяха от БКП. Малък ли си, та не помниш?
Аз не съм, ама явно ти си, щом подобно изкопаемо ти е идол ;)
 

Горе