Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
майче е време да видим кой какви нагласи и мнения си има и дали някой ще си промени гласа след време..
След 1 месец дали ще оцелим правилното проучване аххаах
гласувайте

Според мен партии в следващия парламент ще са

ГЕРБ 24%
ПП 18%
ДПС 14%
БСП 8%
Възраждане 8%

ИТН на граница 4%
Български възход 4% границата
ДБ под 4% или на границата..

Изправи с БГ 2%
Ние идваме 1%
Други партии 5-6 %
Няма да гласувам 10%
 
Последно редактирано:
Мачкай, Бойкоооо!!!
Мечтай си. Радев има още четири години, боцинката няма да види власт от служебни правителства.
 
майче е време да видим кой какви нагласи и мнения си има и дали някой ще си промени гласа след време..
След 1 месец дали ще оцелим правилното проучване аххаах
гласувайте

Според мен партии в следващия парламент ще са

ГЕРБ 24%
ПП 18%
ДПС 14%
БСП 8%
Възраждане 8%

ИТН на граница 4%
Български възход 4% границата
ДБ под 4% или на границата..

Изправи с БГ 2%
Ние идваме 1%
Други партии 5-6 %
Няма да гласувам 10%
Това са цифрите при 30% избирателна активност.
 
Доктор Славчев, ми тя толкова ще бъде активността. В онази тема с ваксинките си по-компетентен.
Аз прогнозирам и по-ниска даже. Но то на кой му се ходи постоянно вече. И то все едно и също. :) Но при стимул ще се отиде. ;)
 
Доктор Славчев, ми тя толкова ще бъде активността. В онази тема с ваксинките си по-компетентен.
Във всички теми съм доста по-компетентен от теб.
 
Еййййй, доообре. Ти си уникален и единствен. Я се кандидатирай, за да гласувам за теб ;)
Срещу Бойко нямам шанс ;)
 
За който и да се гласува, над 32г. постоянни циркове и панаири доказват, че конците се дърпат от друг. В случая просто избираме артисти по подготвен сценарий.

За всеки, готов да спори и агитира по сегашната ситуация съм готов на бас, че и следващото правителство няма да изкара пълен мандат.

Затова бях предложил на @Blinky да премахне годината в темата за избор на парламент.
 
Нашето и следващото поколение ще се нагледат на циркове и кражби, както и ще си походим и те по избори. Ама не като едно време изборите - с кебабчета, тъпани ... а скромни. :) Не само и следващото няма да им дадат 6 месеца, ами ще ги свалят след има няма 3 месеца. :) Тенденцията на там води. Докато не се обединят и не започнат да крадат заедно и по равно, няма да се оправим. :D
 
Нашето и следващото поколение ще се нагледат на циркове и кражби, както и ще си походим и те по избори. Ама не като едно време изборите - с кебабчета, тъпани ... а скромни. :) Не само и следващото няма да им дадат 6 месеца, ами ще ги свалят след има няма 3 месеца. :) Тенденцията на там води. Докато не се обединят и не започнат да крадат заедно и по равно, няма да се оправим. :D
Друга е схемата, докато някоя от руските партии не вземе мнозинство ще е така.
 
ДБ чак сега се притесниха за машините :) Защо ли?
.

А такива новини не правят вече впечатление:
 
Последно редактирано:
ДБ чак сега се притесниха за машините :) Защо ли?
.

А такива новини не правят вече впечатление:
Ами да, защото този път няма да ги нагласят в тяхна полза.
 
1661235519390.png
 
Велизар Енчев, който след изборите ще се коалира с ДБ. Първо се плюят, после се гушкат.
Бъркаш го с някой друг. Велизар Енчев е един от най-големите критици на Нинова и правителството на пародията. Той действа единствено като журналист, и като такъв няма да се коалира с никого. ;)

Виж, коалиция буци-кици е дооооста по-вероятна, въпреки плюнченето в момента. Когато посолството на сащ разпореди, слугите трябва да изпълняват. А те са точно това и двете партии - слуги на сащ. Аз лично разлика между тях не виждам, освен в мащабите на разрушителния им заряд. Пародията се оказа много по-ефективни в унищожаването на страната ни. Действат с невероятен комсомолски патос.
 
1661257968240.png
 

Горе