Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
При така заложените политики догодина трябва да теглим 14 млрд. дълг. Наистана си е 'Промяна':
 
При така заложените политики догодина трябва да теглим 14 млрд. дълг. Наистана си е 'Промяна':
Правилно е само бойчето като ги тегли ...
 
Мен са ми адски смешни тези, които гласуваха за Радев и сега скачат срещу него. Всеки ден им се подигравам. И има защо!
 
Не помня бойчето от колко време не е във властта, ама само той ви е в акъла.
6-7 месеца :) кратка памет имате, дейба...
 
Иначе тия на протестите срещу Газпром и подкрепящите укро-мангалите са някакви събрани от цирка и почти сигурно са на пико, или нещо от тоя сорт :D :D :D
 
Иначе тия на протестите срещу Газпром и подкрепящите укро-мангалите са някакви събрани от цирка и почти сигурно са на пико, или нещо от тоя сорт :D :D :D
Другарю Славчев, то ляво не остана. Кого ще подкрепиш сега: Янев или Възраждане?
 
Другарю Славчев, то ляво не остана. Кого ще подкрепиш сега: Янев или Възраждане?
Ей за толкова години не се научи, че никога не съм бил от "левите" ти дружки... :)
 
Не знам дали е по темата, но видяхте ли видеото с катастрофата на полицаите с автобуса? Само на мен ли ми се струва, че се самоубиха ?
Талибана се опита да ги заобиколи а те се блъснаха в 18 тонен автобус... Е да спряха го ..
 
Не знам дали е по темата, но видяхте ли видеото с катастрофата на полицаите с автобуса? Само на мен ли ми се струва, че се самоубиха ?
Талибана се опита да ги заобиколи а те се блъснаха в 18 тонен автобус... Е да спряха го ..
и аз гледах видеото и точно това направиха ... няма как с такава скорост автобус да спре , а те препречиха пътя му.
 
Мен са ми адски смешни тези, които гласуваха за Радев и сега скачат срещу него. Всеки ден им се подигравам. И има защо!
То рано или късно всеки съжалява за избора си, и за да не прави повторно грешката или не ходи или гласува с "не подкрепям никой". Всеобща тайна е, че всеки се дъни рано или късно, защото....абе причини много, но не е чат толкова невежество и аматьорщина, колкото съвсем друго. :)
 
ххахаах кво вика може ли да запишете отново ахахахахах
То и след "лъсци" биваше да има и 3-ти дубъл :D. Артистите са така..не винаги става от 1-я път.
за да не прави повторно грешката или не ходи или гласува с "не подкрепям никой".
Точно! В краен случай като гърците - пред парламента с яйца и бухалки ... малко да се поиграе бейзбол. Такива варианти да дадеш на някой шанс, той да се о*ира в диапазона от няколко месеца до десетилетка и повече и после да повтаряш, потретваш едно и също не става, нито пък стават така наречените "мирни протести", на които хората излизат с плакати, надписи, колажи, запалени зипо-та и тем подобни. Може и да става де, но не и по родни земи.

Преди години, мисля че бяха протестите за тока, имаше един случай, в който протестиращи бяха "замлатили" правителствена кола или автобус май беше (че полицията гледаха да ги изкарат тихомълком). Тогава им се понапълниха гащите и г/д такава трябва да е летвата и отношението и пак няма да е пропорционално на това, което са направили и правят "избраните" от и за народа.
 
1661499930234.png
 
Хубаво Слави ще прави референдум за 'президентска република'. Ама да няма сърдити, ако следващият президент е бай Бойко или Луна например.
 
Хубаво Слави ще прави референдум за 'президентска република'. Ама да няма сърдити, ако следващият президент е бай Бойко или Луна например.
Луна може.
 

Горе