Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Ааа, ясен си, там на село всяко мнение, дето не ти допада е тъпо. Е, нормалка. Стой си там, най-добре е!
FB_IMG_1662400859865.jpg
 
Не бе, пичага, аз нямам лоши чувства, даже не съм те игнорнал, просто имаш фундаментални различия спрямо мен. Сигурен съм, че имаме общи теми, свързани с бизнеса. Ама някак си всичко останало е тотал щета ;)
 

Нормирането на енергията в Европа тази зима започва да изглежда почти неизбежно​


 
1662458864231.png
 
Щом вече плащане на домакинските сметки се разиграват като награда в колелото на късмета в Англия... Нещата вървят към много зле


 
На Българина като му кажеш Кредити или Мизерия, той избира кредита.. В последствие идва и мизерията . Защо ? Защото той трябва да избере "по-малкото зло" .
Никой не се запитва какво ще стане , ако 1 милион население гласува с Не Подкрепям Никого ? Шамар , Шок ?
Много ми е интересно и с тези машини съхранявани и обслужвани от една фирма, толкова ли не се намери един програмист да покаже на населението
get "a" -> print "a" ->
Print statistic "a" + "b" = "A"
 
Не виждам опцията - Не подкрепям никого , а всъщност тя е най-удачна :)
То затова имаше и толкова невалидни хартиени бюлетини. Много се изкушаваха да напишат какво мислят директно на тях.
 
Моя Грешка, пуснах нещо непроверено , срам за мене си!
 
Последно редактирано:
Румен Радев ми падна много в очите, до сега го подкрепях.
Но да ми кани руската посланичка в Пловдив на честването на Съединението си е тотална ГАВРА!
Русия е била твърдо против този акт на обединение на българите, че дори е насъскала Сърбия да ни нападне в гръб, докато цялата българска войска е била на границата с Османската Империя!
Вижда се колко ни уважава тази особа!
Виж файлът 25563
В интерес на истината Австро-Унгария е убедила сръбския цар да нападне България. Но е факт, че Русия е била против Съединението и от тайни споразумения става ясно, че дори още преди Освобождението са се разбрали с Великобритания и Австро-Унгария да не се създава голяма славянска държава на Балканите (тоест предлаганата Санстефанска България е прах в очите). Затова са ми забавни теориите как Русия била освободителка и защитничка на България при положение, че се е държала към нас не по-различно от другите Велики сили, поставяйки собствения си интерес винаги над нашия и извършвайки многократни актове на дипломатическа и физическа агресия срещу нас. За Русия България е била и продължава да бъде проводник на руските интереси на Балканите.
 
Така е, Русия е предлагала на Османците да си вземат Румелия обратно. Но също така е дала зелена светлина и на сърбите.
А относно Митрофанова, някой я фотошопнал на вчерашните чествания и като най-големия ламер се вързах без да проверя.
 
"Излъгахте ни г-н Петков"!

Когато лопатата и гумените ботушки не могат да замажат всички анти-български решения


 
Аз започвам наистина да се чувствам пълен балък, че си плащам застраховка на къщата.
Истината е, че въпросните наводнени къщи на годишна база, цената за застраховка ще е буквално няколко кутии цигари. Ама българин да се мине... те застрахователите мутри.
Иначе купуваме незаконна дървесина, пък после държавата да ми помогне.
Наистина съм пълен балък, уви...
 

Горе